Havalandırma Sistemleri Bayiliği Veren Firmalar

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Havalandırma Sistemleri Bayiliği Veren Firmalar

Havalandırma Sistemleri bayiliği veren firmalar arasından dilediğinizi tercih edin.

Filtrele
“Havalandırma Sistemleri Bayiliği Veren Firmalar” sektöründe 11 adet bayilik ilanı bulunuyor.
1.000.000 ₺

OGZ GROUP - KARBON ELYAF HİZMETLERİ

''Karbonla Dayanıklı Çözümler''

1.000.000 ₺

UZEF GROUP

Karbonla dayanıklı çözümler.

Barkkaft Bayilik

Barkkaft Yalıtım Boyaları

Ninova SmartLife

Ninova 2006 yılından bugüne teknoloji alanında proje geliştirme, yönetme ve müşteriye özel çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

Dekom Dekorasyon

italyan dekoratif boya rivedil

5.000 ₺

AKUSTİK RAPOR VE Enerji Kimlik Belgesi Türkiye

Türkiyenin 81 iline bakanlıkça onaylı Enerji Kimlik Belgesi ve Akustik Proje düzenlemekteyiz

100.000 ₺

ISOMASSE

50.000 TL sipariş ile ülke genelinde bayilikler veriyoruz.

25.000 ₺

Stone Mahall

Stone Mahall Kültür Tuğlaları ve Kültür Taşı üretimi yapmaktayız. Düşük sermayeli, yüksek kazanç elde edilebilecek nadir iş fırsatlarından biri olan bayilik fırsatımız ile bayilerimizin yüksek kazanç elde etmesini hedefliyoruz.

Liwa Yapı Kimyasalları

İç ve dış cephelerde kullanilan ısı ve ses yalıtımı sağlayan sıvalar imalatı

25.000 ₺

Dry Fix Yalıtım & Yapı Kimyasalları

Satıcısına ve kullanıcısına kazanç sağlayan bir firma olmak ilk hedefimizdir.

SİRİUS BOYA KİMYA

EPOKSİ BOYA VE REÇİNE 'DE 10 YILLIK DENEYIMI İLE BURSADA FABRIKA OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Eklenen Firmalar

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Kapalı bir ortamın havasını değiştirme ihtiyacı süreklilik arz eder. Ortamda kötü kokuların ortadan kalkmasını sağlayan, temiz havanın içeri girmesini ve ortamın havasının değişmesini mümkün kılan havalandırma sistemleri hem bireylerin hem de kurumların temel ihtiyaçları arasında yer alır. Bu nedenle havalandırma sistemleri bayilik fikirleri girişimcilerin her daim aklında bulunmaktadır.

Havalandırma sistemleri bayilikleri veren firmalar marka bilinirliklerine ve ürün kalitelerine göre farklı bayilik ücretleri talep edebilmektedir. Yalnızca ürünlerinin satış hakkını değil aynı zamanda uzmanlıklarını, sektörel tecrübelerini ve marka bilinirliklerini de girişimcilere sunan havalandırma sistemleri bayilikleri veren firmalar; ticari sicili temiz, satış odaklı hareket eden ve müşteri memnuniyetine önem veren girişimcilerle çalışmayı tercih etmektedir.

Havalandırma Sistemi Bayilik Fırsatları

Havalandırma sistemi bayilik fırsatları ile buluşmak isteyen girişimciler Bayilik Listesi platformunda yer alan bayilik ilanlarını takip edebilirler. Kendileri için en uygun şartlara sahip olan firmalar ile bağlantıya geçerek hem bireysel hem de endüstriyel kullanım için gerekli olan havalandırma sistemlerinin satışını gerçekleştirip yüksek karlar elde edebilirler. Bilindik bir marka ile yola çıkarak; markanın daha öncesinde oluşturduğu müşteri portföyünün avantajlarını yaşayabilir; yatırım tutarlarını kısa sürede amorti edebilirler.

Havalandırma sistemi Bayiliklerinin Avantajları

Bayilik veren havalandırma sistemi firmaları ile anlaşmanın en büyük getirilerinden biri sektördeki kar marjının yüksek olmasıdır. Yatırım sermayelerini karlı bir sektöre yatıran girişimciler birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmaya satış yapabilirler. Aynı zamanda havalandırma sistemi servisi olarak da hizmet veren girişimciler satış yaptıkları müşterilerle uzun soluklu iş ortaklıkları kurabilirler.

Havalandırma sistemi bayilik almanın bir diğer avantajı havalandırma sistemlerinin kullanım alanlarının geniş olmasıdır. Konutlarda, otoparklarda, ticari mutfaklarda, hastanelerde, okullarda, imalathanelerde, alışveriş merkezlerinde, işyerlerinde, cafelerde ve restoranlarda havalandırma sistemi kalitesi oldukça belirleyicidir. Ortamın ısısını, hava temizliğini ve hava kuruluğunu kontrol eden havalandırma sistemleri; doğru bir pazarlama politikası hayata geçirildiği takdirde beklentilerin çok üzerinde karlılık getirebilir.

Havalandırma sistemi bayilik alan girişimciler başarılarını arttırmak için işletmelerinin lokasyonunu dikkatli seçmeli, pazarlama çalışmalarını efektif bir şekilde yapmalı ve aynı zamanda satış sonrası destek süreçleri ile fark yaratmalıdır.