Ninova Smartlife

Ninova 2006 Yılından Bugüne Teknoloji Alanında Proje Geliştirme, Yönetme Ve Müşteriye Özel Çözümler Sunan Bir Teknoloji Firmasıdır.

Ninova SmartLife Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ninova SmartLife Bayilik Şartları

Akıllı Ev Sistemleri Ve Benzeri Alanlara Teknik Yeterliliğe Sahip Eleman Bulundurulması

Ninova SmartLife Bayilik Açıklaması

2006 Yılından beri Teknoloji alanında faaliyet gösteren firmamız, bir çok farklı projede teknoloji tedariği sağlamaktadır. Ülkemizde uzun yol otobüslerinde araç içinde kullanılan koltuk arkası televizyon uygulamalarınında Dünya'daki ilk uygulayıcısı olarak, vizyon ve  misyon konusundaki başarısını kanıtlamıştır. 

İlkleri yapan ve bu alanda çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız artık yeni bir faaliyet alanında gerekli arge çalışmalarını tamamlamış ve harekete geçmeye hazırdır. Geleceğin Dünya'sında akıllı telefonların popülerliğine ulaşılacğı ön görülen akıllı ev ürünleri ile yep yeni bir pazar oluşturmayı ve bu pazara vizyon katmayı amaçlamaktadır. 

Ninova SmartLife markamız ile bu alanda gelişmeye ve büyümeye doğru emin adımlar ile ilerlerken, Türkiye genelinde bu büyümeye katkı sağlayacak ve kendisnin büyümesinide sağlayacak vizyoner, sonuç odaklı, kararlı ve çalışkan iş ortakları aramaktayız. 

Bu alanda faaliyet gösteren veya göstermek isteyen bütün firmaların, kişilerin başvurularını bekliyoruz. 

 

Ninova SmartLife Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç