Stone Mahall

Stone Mahall Kültür Tuğlaları Ve Kültür Taşı Üretimi Yapmaktayız. Düşük Sermayeli, Yüksek Kazanç Elde Edilebilecek Nadir Iş Fırsatlarından Biri Olan Bayilik Fırsatımız Ile Bayilerimizin Yüksek..

Stone Mahall Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Bayilik için herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. İsim hakkı bedeli, güvence bedeli gibi herhangi bir ödeme gerekmemektedir. Bütçe bedeli nakliye, montaj ve stok maliyetidir.

Stone Mahall Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Stone Mahall Bayilik Şartları

İkna Kabiliyeti
Satış Becerisi
Dürüstlük Ve Müşteri Memnuniyeti
Süreklilik

Stone Mahall Bayilik Açıklaması

 

Başarı ve yüksek kaliteli ürün amacı ile çıktığımız yolculuğumuzda STONE MAHALL İnş. Malz. San. Tic. LTD. ŞTİ. markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz. Yatırımlarımızı, çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda planlıyor; benzersiz uygulamalar için dekoratif taş ve tuğlalar geliştiriyoruz.

Kolay uygulanması, m² ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif olması, yüksek teknolojiye sahip Alman menşeili boyalarımız sayesinde uzun ömürlü ve geniş renk yelpazesinde hizmet vermesi; tasarım ve projelerde STONE MAHALL markasının öne çıkmasını sağlamaktadır.

STONE MAHALL, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güveni temel alarak sunmaktadır. Tüm birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak; piyasadaki varlığını ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Müşteri ve proje odaklı özel tasarımlarınız için; istenilen ürünler ve özel renkler ile hizmet vermekteyiz.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” sloganıyla çıktığımız bu yolda değişen ve gelişen dünya trendlerini yakından takip ederek sektörde emin adımlarla ilerlemeye, Ar-Ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Ücretsiz bayilik,uygun ve cazip koşullar için bizimle iletişime geçiniz.STONE MAHALL Ailesine katılmanız dileğiyle.

Stone Mahall Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR