1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Stone Mahall

Stone Mahall

Stone Mahall Kültür Tuğlaları ve Kültür Taşı üretimi yapmaktayız. Düşük sermayeli, yüksek kazanç elde edilebilecek nadir iş fırsatlarından biri olan bayilik fırsatımız ile bayilerimizin yüksek kazanç elde etmesini hedefliyoruz.

Insaat ve Yapi Malzemeleri

25000 ₺

 

Başarı ve yüksek kaliteli ürün amacı ile çıktığımız yolculuğumuzda STONE MAHALL İnş. Malz. San. Tic. LTD. ŞTİ. markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz. Yatırımlarımızı, çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda planlıyor; benzersiz uygulamalar için dekoratif taş ve tuğlalar geliştiriyoruz.

Kolay uygulanması, m² ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif olması, yüksek teknolojiye sahip Alman menşeili boyalarımız sayesinde uzun ömürlü ve geniş renk yelpazesinde hizmet vermesi; tasarım ve projelerde STONE MAHALL markasının öne çıkmasını sağlamaktadır.

STONE MAHALL, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güveni temel alarak sunmaktadır. Tüm birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak; piyasadaki varlığını ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Müşteri ve proje odaklı özel tasarımlarınız için; istenilen ürünler ve özel renkler ile hizmet vermekteyiz.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” sloganıyla çıktığımız bu yolda değişen ve gelişen dünya trendlerini yakından takip ederek sektörde emin adımlarla ilerlemeye, Ar-Ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Ücretsiz bayilik,uygun ve cazip koşullar için bizimle iletişime geçiniz.STONE MAHALL Ailesine katılmanız dileğiyle.

  1. Havalandırma Sistemleri
  2. İnşaat Hizmeti
  3. Vitrifiye

Stone Mahall Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Stone Mahall Şartlar & Koşullar

Stone Mahall Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör