1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. SİRİUS BOYA KİMYA

SİRİUS BOYA KİMYA

EPOKSİ BOYA VE REÇİNE 'DE 10 YILLIK DENEYIMI İLE BURSADA FABRIKA OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ

Insaat ve Yapi Malzemeleri

TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİK AĞI KURULACAKTIR

3D SİRİUS VE SİRİUSBOYA 2000 YILINDAN BERİ KALİTELİ VE GÜVENİLİRLİ BİR ŞEKILDE HİZMET VERMEKTEDİR.. SOLVENTSİZ  ANTİBAKTERİYAL ÜRÜNLERİ İLE HİÇ BİRŞEKILDE SAĞLIĞA ZARARLI DEĞİLDİR,,,SOLVENTLİ VE SOLVENTSİZ OLARAK İKİYE AYRILMAKTADIR,,İÇ MEKAN UYGULAMALARINDA  SOLVENTSİZ ÜRÜNLER KULLANILMAKTA ,DIŞ MEKAN ÜRÜNLERINDE SOLVENTLİ ÜRÜNLER KULLANILMAKTADIR,,,SOLVENTSİZ ŞEFFAF SÜLÜSYONLAR HİÇ BİR ŞEKILDE SAĞLIĞA ZARARLI DEĞİLDİR 3D SİRİUS UYGULAMALARINDA  UYGULANMAKTADIR,,,FABRIKADAN ARGESİ YAPILARAK KALİTE KONTURLDEN SONRA ÜRÜNLERİN ÇIKIŞI SAĞLANMAKTADIR ,,MÜŞTERİ İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA ÜRÜNLER TASARLANIP HAZIRLANAIP BAYİİYE GÖNDERİLMEKTEDİR,,KESINLIKLE ISI VE SU YALITIMINDA KULLANILMAKTADIR,,,

SOLVENTLI GEMİ BOYALARI

ENDÜSTİRİYEL BOYALARI

SANAYİ BOYALARI 

ARAÇ VE EKİPMAN BOYALARI 

METERYAL BOYALARI

EV DEKOR SOLVENTSİZ BOYALARI

SANAYI SOLVENTSİZ BOYALARI 

ISIYA DAYANIKLI SU GECIRMEZ BOYALARI

SOLVENTSİZ ZEMIN VE DUVAR BOYALARI İLE HİZMETİNİZDEYIZ..

2017 OCAK AYI KARAR İLE BAYİLİK ÜCRETİ ALINMIYACAKTIR.

Sirius Boya Ve Kimya İnşaat Taahhüt Turizm Reklam İth. İhr. San. Ltd. Şti. ünvanı ile firmamız, gerek yurtiçinde ve gerekse yurtdışında, sanayi tesisi ve inşaat sektöründe epoksi, poliüretan zemin ve duvar kaplama sistemleri, yapısal onarım ve güçlendirme sistemleri, izolasyon sistemleri su, ısı, ses ile ilgili ürün ve hizmetlerin bayiliği, satışı ve uygulaması konusunda 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Kendi bünyesindeki ekibi ve ekipmanları ile profesyonel olarak, sürekli gelişim ve değişimi hedefleyerek, kaliteli bir hizmet anlayışı geliştirip tüm müşterilerin firmaya olan güvenlerini sürekli kılarak, iyileştirme faaliyetlerinin yardımı ile maliyetleri düşürüp, müşteri tatminini arttırmaya devam ederek çalışmalarını yürütmektedir. Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Suriye, Suudi Arabistan, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, İspanya, Makedonya, Kıbrıs, Katar, Kuveyt, Umman ve Mısır ihracat yaptığımız ülkeler arasındadır.

Misyonumuz: Geleceğe, güvenle öncü ve rekabetçi yaklaşımlarla tercih edilen, güvenli ve sürekli hizmet ile müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, karlılık ile büyümeyi başarabilen bir firma olarak endüstriyel zeminler sektöründe değer yaratan lider bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz: Yönetim kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerinde farklılık yaratarak büyümek ve en üst sıralarda yer alan global bir marka olmak.

  1. Havalandırma Sistemleri
  2. İnşaat Hizmeti
  3. Vitrifiye

SİRİUS BOYA KİMYA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SİRİUS BOYA KİMYA Şartlar & Koşullar

  • EGEM ÇİĞ KÖFTE kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
  • EGEM ÇİĞ KÖFTE kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

SİRİUS BOYA KİMYA Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör