Bayilik Veren Beyaz Eşya Firmaları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Bayilik Veren Beyaz Eşya Firmaları

Bayilik veren beyaz eşya firmaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak beyaz eşya bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Bayilik Veren Beyaz Eşya Firmaları” sektöründe 18 adet bayilik ilanı bulunuyor.
BEKO 250.000 ₺

BEKO

Koç Holding bünyesindeki şirketler arasında yer alan Beko; 1983 yılından beri faaliyet gösteren ve beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan biridir.

Siemens 500.000 ₺

Siemens

Dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Siemens, köklü geçmişi ve yenilikçi vizyonu ile en çok kar ettiren bayilik alternatiflerinden birini sunmaktadır.

Regal 250.000 ₺

Regal

Türkiye genelinde 1000’den fazla mağazası ve 350’yi aşkın servis noktasıyla tüketicileriyle buluşan REGAL, Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve uygun fiyatlı, yenilikçi beyaz eşya ürünleri sunan bir markadır.

Bosch

Bosch

Bosch bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bosch bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Daikin

Daikin

Daikin bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Daikin bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Arçelik A.Ş

Arçelik A.Ş

Arçelik A.Ş bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Arçelik A.Ş bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Baymak

Baymak

Baymak bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Baymak bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Profilo

Profilo

Profilo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Profilo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

İklimsa

İklimsa

İklimsa bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İklimsa bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Toshiba

Toshiba

Toshiba bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Toshiba bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

CooperandHunter Klima

CooperandHunter Klima

Klima sektöründe bayilik ya da teknik servislik düşünen girişimcilerin değerlendirebileceği bayilik veren firma.

Hotpoint

Hotpoint

Hotpoint bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Hotpoint bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Korur Akıllı Ev Robotları

Korur Akıllı Ev Robotları

Korur Akıllı Ev Robotları bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Korur Akıllı Ev Robotları bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Jede

Jede

Jede bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Jede bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Vestel

Vestel

Vestel bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Vestel bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Beyaz eşya bayilikleri denilince aklınıza neler geliyor? Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, davlumbaz, elektrikli ev aletleri, klima, televizyon ve diğerleri! Bu tip ürünleri tek bir mağaza üzerinden satışa sunarak, müşterilerinizin diledikleri gibi ürün alışverişleri yapmasını ister misiniz? Sizlerin eğer bir beyaz eşya firması oluşturma fikri varsa, Franchise markalar ile anlaşması ve Türkiye’de / Dünya’da var olan satış rakamlarına göre bir markanın güvencesi altında olması oldukça önemlidir.

Bu kategori üzerinden sizlere Beyaz eşya bayiliği veren firmalar alanında bir kıyaslama yapma şansları sağlamaktayız. Kıyaslamalar yapılırken önemli olan faktör;

  • Markanın elde etmiş olduğu başarı
  • İnternet yorumları
  • Ürün satış rakamları
  • Franchise yıllık ödeme ücretleri
  • Bulunduğunuz muhitte yer alan rakip firmalar

Gibi ayrıntıları gözden geçirmesi önem taşımaktadır. Ekstra olarak ücretli hizmet sunan markaların yanı sıra kullanıcılara bazı firmalar ücretsiz Beyaz eşya bayiliği veren firmalar adı altında da hizmetler vermektedir. Böylelikle markalar arasında kıyaslamaları gerçekleştirmek çok daha basit ve kolay bir hal alacaktır. Günümüz standartlarında önem taşıyan bu hizmet türü, giderek daha fazla kişinin dikkatini çekmektedir.

Beyaz eşyalar her geçen gün geliştirilmekte ve bu tip mağazalar üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu yüzden her evin tartışmasız önde gelen ihtiyacı olmasından dolayı, bitmeyecek bir sektör olarak gösterilen “teknoloji” alanına yatırımlar yapmak gayet mantıklı bir iş olarak görülmektedir. Beyaz eşya bayilikleri ile beraber çok daha yüksek gelirler elde etmek ve aynı zamanda kazançlarınızı doğrudan ele alma durumu söz konusu olabilir. Tabii ki girişimciler, bu alana girerken kategorimizde yer alan markaları kıyaslamalı ve aceleci davranmamalıdır! Ürün satışlarına istinaden rakamları görmek, rakip firmalarınızın yaptığı satışları incelemek, şubesini kuracağınız Dünyaca ünlü markaların ürünleri ne kadar fiyattan sattığı gibi birçok detayı Beyaz eşya bayiliği veren firmalar kapsamında incelemenizi önermekteyiz.

Bu sayede dilediğiniz marka seçilebilir ve aynı zamanda ücretsiz Beyaz eşya bayiliği veren firmalar alanında da bir kıyaslama gerçekleştirilebilir. Her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çeken ve aynı zamanda tercih edilen bu sektör markaları, web sitemiz güvencesi ile girişimcilere ayrıntılı bir şekilde sunuluyor.