Arçelik A.Ş Bayilik Açıklaması

Arçelik A.Ş Hakkında : Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik A.Ş. yaklaşık 22.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin ve Güney Afrika’da 14 üretim tesisi, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. 

Arçelik Mağaza BayiliğiToplam Ciro 8,4 Milyar TL 

İç Piyasa Pozisyonu Beyaz eşya , LCD TV ve klima pazarlarında lider 

Arçelik Global Faaliyet Ağı 5 ülkede 14 üretim tesisi 20 ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet 

Arçelik Uluslararası Pozisyon Arçelik A.Ş., beyaz eşya sektöründe Türkiye, Romanya ve Güney Afrika pazarlarının tartışmasız lideri, İngiltere pazarının ikinci büyük oyuncusu. Arçelik Yetkili Satıcı Bayisi olmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu linkten Arçelik Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler. Arçelik Yetkili Servis Bayisi olmak isteyen girişimcilerde bu linkten Arçelik Yetkili Servis Bayilik Başvuru Formuna giderek Bayilik Başvurusu yapabilirler. 

 

Arçelik A.Ş Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR