Regal

Türkiye Genelinde 1000’Den Fazla Mağazası Ve 350’Yi Aşkın Servis Noktasıyla Tüketicileriyle Buluşan Regal, Zorlu Holding Bünyesinde Faaliyetlerine Devam Eden Ve Uygun Fiyatlı, Yenilikçi Beyaz Eşya..

Regal Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Regal mağaza bayilik bütçe gereksinimleri mağazaların satış potansiyeli, büyüklüğü ve bulunduğu bölge gibi değişkenler doğrultusunda değişebilir.

Regal Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Regal Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Ürün Satışlarının Yapılacağı Lokasyon Standartlarını Karşılamak
Satılacak ürünlerin Saklanması İçin Depolama Alanı Tedarik Etmek
Mümkünse Sektörel Bilgi Ve Deneyime Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Servis Anlayışını Benimsemek
Başvuru Belgelerini Ve Formunu Doldurup Tamamlamak

Regal Bayilik Açıklaması

REGAL Bayiliği

Ulaşılabilir fiyatlarla piyasada faaliyetlerine devam eden Regal, geniş ürün yelpazesiyle hedef kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Televizyon, buzdolabı, derin dondurucu, termosifon, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, ankastre ürünler ve fırın gibi çeşitli beyaz eşyaların üretimini yapan marka; Türkiye geneline yayılan bayilik ağı sayesinde marka bilinirliğini giderek yükseltmektedir.

Hedef kitlesinin dikkatini çeken reklamlarıyla piyasa ilk girdiği yıllardan itibaren orta ve düşük gelirli kişileri hedefleyen marka son yıllarda gerçekleştirdiği yenilenme hareketleriyle hedef kitlesini korumayı da genişletmeyi de başarmıştır. Yeni evlenen, evini değiştiren ya da beyaz eşyalarında arıza olan kişilerin ilk inceledikleri markalardan biri olarak satış hacmini giderek arttırmaktadır.

Beyaz eşya sektöründe ticari faaliyetlerine başlamak için Regal mağazası açmak karlı bir yatırım olarak kabul ediliyor. Markanın değişen yüzü tüketicilerin satın alma kararlarını pozitif yönde etkilerken Regal’in servis ağının geniş olması da markayı en çok tercih edilen beyaz eşya markaları arasında konumlandırıyor.

REGAL Bayilik Şartları

Regal mağazası açmak için gereken şartlar genel olarak diğer beyaz eşya markalarının istedikleriyle benzerlik taşımaktadır. Markayı temsil hakkına sahip bayilerin yatırım kriterlerini sağlamasının yanı sıra markanın vizyonunu benimsemesi de Regal tarafından aranan şartlar arasında yer almaktadır.

2015 yılında yeni bir hareket başlatan marka bayilik ağı ile Türkiye geneline yayılmakta ve dolayısıyla bayilerinin seçimini özenle gerçekleştirmektedir. Geçmiş dönemde ticari sicil kayıtlarında sorun olan girişimcilerle çalışmamakta ve bayilerine yüklediği sorumlulukları çoğaltmaktadır. Satış beklentilerinin haricinde müşterilerine ürün gönderimi konusunda da sorumluluk sahibi olan bayileri yüksek kazanç sağlayabilmektedir.

Regal’in marka algısını yenilemek istemesinin sonuçları bayilerini doğru lokasyon seçimine de zorlamaktadır. Mağazaların açıldığı lokasyonların işlek olması, mağazaların hedef kitlenin dikkatini çekecek konumda yer alması vb. şartlar bayilik kabulü açısından önemli kriterler olarak kabul edilmektedir.

REGAL Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

Regal mağazası bayiliği almak isteyen girişimcilerin teminat bedellerini karşılaması gerekir. Geçmiş dönemde ticari faaliyeti bulunmayanların bir an önce vergi mükellefi olup bankalara teminat ile ilgili başvuruda bulunması önerilir. 100 ile 150 bin TL arasında değişen bütçe ihtiyacı karşılandığı takdirde Regal bayilikleri açılabilir. Regal’in bayilik giriş bedeli olarak girişimcilerden bir ücret talep edip etmediğine dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Firmanın canlı destek platformu ve müşteri hizmetleri menü yapısı gerekli bilgilerin edinilmesi açısından kuvvetli değil. Bu nedenle beyaz eşya sektörüne adım atmak ve geniş bir kitleye hitap edebilmek isteyen girişimcilerin Regal Bayilik şartları ve gerekli minimum bütçe hakkında bilgi edinmeleri için Regal resmi web sitesindeki iletişim formlarını doldurmaları daha hızlı sonuç verebilir. 

Regal Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR