Bayilik veren firmalar

Tüm sektörler aramanızda 129 adet sonuç bulundu.

Ücretsiz bayilik fırsatları “Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar” kategorimiz altında sizleri bekliyor. Geleceğiniz için bir adım atmak istiyor ancak yatırım sermayesi sıkıntısı çekiyorsanız ücretsiz bayilik veren firmaların ilanlarına göz gezdirebilirsiniz.

Ticari faaliyetlerine başlamanın hayalini kuran tüm girişimciler için sermaye bulmak aşılması gereken en önemli engel olarak düşünülür. Sadece işletmeyi çalışır hale getirmek için gerekli olan sermaye bayilik veren firmaların bilinirliği ve sattıkları ürün ya da sundukları hizmet doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Yüzbinlerce TL’ye varan bayilik bedelleri isteyen firmalar olduğu gibi bayilik bedellerini minimum seviyeye indiren de birçok şirket vardır. Böylelikle girişimciler bütçelerine en uygun alternatifler arasından seçim yapabilirler. Ancak bayilik veren firmalar illa ki bayilik bedeli isteyecekler diye bir genelleme yapılamaz. Ücretsiz bayilik dağıtan firmaların varlığı girişimcilerin sermaye bulma gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Ücretsiz bayilik veren firmalar son dönemde büyük bir atak yaparak ilgiyi üzerlerine çekmeyi başardılar. Bir an önce ülke genelinde yaygınlaşmak, satış noktalarını çoğaltmak ve satışları arttırarak bilinir bir marka haline gelmek isteyen firmalar ücretsiz bayilik stratejisine geçiş yaparak tercih edilen olmak için kıyasıya yarış veriyorlar. Ücretsiz bayilik fikrinin yaygınlaşması ile hem markalar hem de sermaye sıkıntısı çeken girişimciler karlı iş birlikleri kurma şansı yakalıyorlar.

Ücretsiz bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanların bulunduğu bu kategorimizi siz de inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. En büyük sorun olan sermaye bulma şartını geride bırakarak kardan pay alacağınız firmaların bayisi olabilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2018

Ücretsiz bayilik veren firmalar 2018 yılında da girişimcilerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Hemen hemen her sektörde ücretsiz bayilik fikirleri kendi işini kurmak isteyen girişimcileri cezbediyor. Ekonomik koşulların belirsizliğine rağmen yatırım maliyeti istemeyen ücretsiz bayilikler girişimcilerin şirketlerinin daha uzun süre ayakta kalması için de fırsat yaratıyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar kategorimizde yer alıp sürekli güncellenen ilanlar ve haberler takip edildiğinde girişimciler hayatlarının fırsatı olabilecek tekliflerle karşılaşabilirler. Faaliyet göstermek istedikleri sektör özelinde yatırım maliyeti aralığını belirleyip süzdüklerinde karşılarına birçok alternatif gelecektir. Siz de ücretsiz bayilik veren firmalar 2018 ilanlarından haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren Cafeler

Konforlu, eğlenceli, karlı ve aynı zamanda prestijli bir iş sahibi olmak isteyenler ilk olarak ücretsiz bayilik veren cafeler tarafından yayımlanan ilanlara bakarlar. Sektör gereği cafelerin yüksek kar getirmesi, hedef kitlesinin geniş olması, sunulan ürünlerin çeşitliliği ve hizmet kalitesinin kazanca olan etkisi cafe açma fikrinin tutulmasına yol açar. Ücretsiz bayilik veren cafeler bu nedenle girişimcilerin göz bebeğidir. Bayilik Listesi aracılığı ile markaların ilanlarından haberdar olan girişimciler kendileriyle iletişime geçmenin avantajını yaşayabilirler. Aynı şekilde ücretsiz bayilik veren firmalar da satış ağlarını genişletmek üzere birçok girişimcinin farkındalığını arttırabilirler.

Sermayesiz Bayilik Veren Giyim Firmaları

“Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar” kategori başlığı altında sermayesiz bayilik veren giyim firmaları da girişimcilerle buluşuyor. Kadın, erkek, çocuk, bebek kıyafetleri satışı yapmak isteyen girişimciler sermayesiz bayilik veren giyim firmaları arasında kendilerine en uygun teklifleri sunanlarla bağlantıya geçerek karlı yatırımlarını başlatabiliyor. Kurulduğu bölgelerde kalitesi ve ürün çeşitliliği ile takdir görüp satış kanallarını çoğaltmak isteyen firmalar da Bayilik Listesi aracılığı ile kısa sürede yerellikten ulusallığa geçmek için fırsat yakalıyor.

Yorumlar
Yusuf Gümüş
tarafından
Yeni iş sektörü baklava bayilik almayi dusunen adaylar iletisim 0546 615 35 21
Emine Eda Birhekimoglu
tarafından
Ticari emlak ilanlarını bu siteden yayınlanmasına izin verirseniz . Bu konuda yeni bir gayrımenkul danışamanı olarak yardımcı olabilirim.
Levent Günar
tarafından
Merhaba çok amaçlı genel temizlik üretimi yapan firmayız il bayilikleri veriyoruz.Firma olarak nasıl sitenize ekleme yapabiliriz.
Pluto Trust  Corporation
tarafından
İyi günler ! kredi talep eden tüm değerli müşterilerimize hızlı bir bildirimde bulunmaktayız, şu anda uygun bir kredi faiz oranına sahip bir kredi planındayız. İletişim: creditcentercorp.usa@gmail.com whatsapp: +1 (847) 453 9904
Turgut ÇEVİK
tarafından
3 litrelik gün ısı antifrizi oto antifrizi ve 5 litrelik kışlık yazlık oto cam suyu bayilikleri verilecektir. İletişim 0.543.566.81.82
DIVINE MOON
tarafından
DEĞİŞEN YAŞAM HABERLERİ !!!! Bu hayatın bir dönüşümü! Benim adım Mrs Busarakham, ben Tayland'lıyım. Belirli bir finansal analiz nedeniyle, geçen ay yaptığım sözleşme planlandığı gibi gitmedi. Bu yüzden kredi almaya karar verdim, ancak kötü kredi puanım nedeniyle asla onaylanmadı. Birkaç gün önce, organizasyonumdan bir bayan geldi ve bana% 2 faiz oranı ve daha iyi bir ödeme planı ile DIVINE MOON İŞBİRLİĞİ KREDİ ŞİRKETİ'ni çevrimiçi anlattı. Ve bana DIVINE MOON İŞBİRLİĞİ KREDİ ŞİRKETİ'ne yönlendirilene kadar birkaç kez kandırıldığını söyledi. Sonra onlarla divinemooncooperativeloan@gmail.com adresinden iletişime geçtim ve bana çok mutlu olduğum krediyi verdiler.
Credit Financier  Home
tarafından
Merhaba! Mali desteğe mi ihtiyacınız var? dünyanın her yerinde ihtiyacı olan borçlulara her türlü krediyi veriyoruz. 5.000 - 10.000.000 ABD Doları * amaç *% 3 faiz oranı * 1-20 yıl arasında ödeme seçeneği. * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın. * Kredinin esnekliği. Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin. E-posta: creditfinancierhome@gmail.com
Ahmet Ali
tarafından
Merhabalar herkese.Ismim Ahmet ve Bulgaristanda yasiyorum.Bulgaristan Burgas sehrinde ofis ve ufak depom mevcut.Universite egitimimi Turkiyede tamamladim.Kendini iyi gelistirmis ve iyi cevreye sahib aktif,ciddi ve yeniliklere acik birisiyim.Kafama yatmayan ise girmem.Sizden oneriler teklifler bekliyorum.Birlikte yurumeye ve avrupa piyasasinda soz sahibi olmak isteyen kisilerle tanismak konusmak isterim.Saygilar.
Ahmet Becenoglu
tarafından
Dünyada trend haline gelen ve tüm herkesin ilgisini çeken lider elektrikli scooter markası İnokim Türkiye genelinde bayilikler veriyor . Web sayfası www.leopar.co
General Finance Corp.
tarafından
Günaydın efendim / Madam.   İşinizi genişletmek, borçları netleştirmek ve birleştirmek için bugün meşru bir kredi teklifi mi arıyorsunuz? Düşük kredi notu nedeniyle bankalar tarafından geri çevrildiniz mi? Genel finans kurumu ile hızlı kredilerinizi alın. Email: generalfinancecorporation.org@gmail.com
Mehmet Alim
tarafından
Mrb Arkadaşlar 1 LTD Şirket birde şahıs şirketimiz şirketlerimiz için hizmet alanlarında, aktif pazarlama alanında veya resmi kurumlar üzerinde ihaleli veya doğrudan teminle çalışmak için farklı sektörler de çalışma yapmak istiyoruz. 2 adet ofisimiz var 1. ofisimiz 150 m2 2. ofisimiz 56 m2 üzerinde 2 aracımız ve gerek pazarlama gerekse hizmet alanında çalışmaya hazır yaklaşık 10 a yakın elemanımız var. iş fikri olan veya bayilik vermek isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir. Mehmet Alim 05325219384 -04422337396
ISKANDAR LESTARI
tarafından
Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Gelişme Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireyler, şirketler ve kurumsal kurumlar için yıllık faiz oranına sahip Konut Finansmanı Kredileri. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgilenen başvuru sahipleri BBM INVITE yoluyla bize ulaşmalıdır: {D8980E0B} Sadece WhatsApp: (+ 44) 7480 729811 Tel .... (+ 44) 7480 729811 E-posta: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
Lutheran Hospital Hospital
tarafından
Böbrek satmak ister misin? Evet ise, iowalutheranhospital@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin, bizi +1 515 882 1607 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapp edebilirsiniz.
Lutheran Hospital
tarafından
Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin. Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz. NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.
Lutheran Hospital
tarafından
Bir hayatı kurtarmak için bir böbrek satmak isteyen 18 yaşından büyük ciddi böbrek vericileri arıyoruz ve her bağışçı için iyi bir teklif ve diğer tazminatlarımız var. Bizim sürecimiz hızlı ve güvenliğiniz garantilidir. Lütfen bize ulaşın iowalutheranhospital@gmail.com Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hüseyin  Kibar
tarafından
Rize. Çayeli de bisiklet bayii açmak istiyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
adnan öter
tarafından
YÜKSEKOVA DA BAYİLİK AÇMAK İSTİYORUM RİSKLERİ NELERDİR ?
Murat Görmez
tarafından
Bayilik alacağım firmaya nasıl güvenebilirim?
Metin Küçük
tarafından
Bayilik ve Francising arasındaki farklar nelerdir?
İsmail Kınık
tarafından
Bayilik vermenin riskleri nelerdir acaba?
Berat Işık
tarafından
Bayilik alırken nelere dikkat etmeliyiz acaba? Bayilik almanın riskleri nelerdir acaba?
Fatih Şanlı
tarafından
bayilik için ne kadar para gerekli?
Emin Gül
tarafından
Merhaba bayilik almak istiyorum bunun için kiminle görüşebilirim nasıl ulaşabilirim. Teşekürler
Adem Bulut
tarafından
Merhabalar,ben bayilik almak istiyorum LC wakiki acaba bayilik veriyor mu? Çok güzel ve ihtiyaç olan bir bölgede açmak isterim. Bu konu ile ilgili bilgi verebilir misiniz
Yaşar Kaplan
tarafından
Bayilik alırken nelere dikkat etmeliyim acaba?
Halil Fındık
tarafından
Hangi bayilik karlı? Hangi bayiliği almalıyım?
Osman Yılmazer
tarafından
Acaba yurt dışına bayilik veren firmalar hangisi?
Mustafa Şişman
tarafından
Vatan bilgisayar için bayilik şartları nelerdir? Bayilik alabilmem için neler gerekli?
Ziya Yılmaz
tarafından
Acaba bayilik almak mı daha iyi yoksa kendi işimi kurmak mı ?
Yahya Cebeci
tarafından
Fast food sektöründe bayilik almaya çalışsam ne kadar bütçe ile girmem gerekir?
İbrahim Bilgin
tarafından
Bedelsiz bayilik veren firma ile bedelli bayilik veren firma arasında nasıl bir fark var acaba
Kenan Katırcı
tarafından
Merhaba benim bursada kendi adıma ait bir markam var ve bayilik vermek istiyorum nasıl bayilik verebilirim acaba?
Tarkan Ay
tarafından
Merhaba arabayi bayiliği almanın zorlukları nedir ve ne kadar bütçeyle bu işe girersem kâr edebilirim?
Selahattin Çankırı
tarafından
Bayilik açmanın zorlukları nedir acaba güzel bir bayilik açarsam aylık ne kadar kazanabilirim?
Gökhan Tevek
tarafından
Ben simit sarayı bayiliği almak istiyorum acaba şartları nedir, neler gerekli?
Hızır Koyuncu
tarafından
Merhaba ben beyaz eşya bayiliği almak istiyorum acaba neler gerekli bizden istedikleri şartlar nedir?
Volkan Kayan
tarafından
Merhaba ben iş kurmak istiyorum aklımda bayilik açmak geldi şartlar, koşullar ve ne kadar yatırım gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.
Caner Uzun
tarafından
Merhaba acaba bayilik sözleşmesi nasıl yapılır? Bilgi verir misiniz?
Enes Dorceylan
tarafından
Bayilik almanın avantajları ve dezavantajları nedir acaba?
Erkan Ozan
tarafından
Bayilik almak benim için uygun olur mu acaba bunu nasıl öğrenebilirim?
Muharrem Arslan
tarafından
Birden çok bayi sahibi olabilir miyiz? Ayrı ayrı firmalardan aynı anda bayilik sahibi olabilir miyiz?
Hakkı Öztürk
tarafından
Sitenin kuruluş amacı çok güzel. Benim sorum bayilik alabilmek için belirli yaş kısıtlaması var mı ?
İrfan Can
tarafından
Ticaret yapmak isteyenleri bir arada toplamanız çok güzel. Benim de bir sorum olacak bayilik almak için ne kadar sermaya gerekiyor
Ömer Küçükkurt
tarafından
Benim işlettiğim hazırda bayiliğim var acaba başka firmadan da bayilik alabilirmiyin
Mert Kaplan
tarafından
Gerçekten çok güzel bir site bayilerle bayilik almak isteyenleri bir araya getiriyor.
Adem Kırgız
tarafından
Acaba bayilik için ne kadar yatırım gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.
Fatih Demirel
tarafından
Gerçekten bayilik sistemi çok güzel. Hazır devam eden bir sistem üzerinden kendine de bayilik alıp zorlanmadan hiç bir şey düşünmeden iş kurabiliyorsun.
Enes Öksüz
tarafından
Her firmanın bayilik şartlarını profilinde bulabilirsiniz.
Ahmet Şen
tarafından
Merhaba; Ben bayilik almak istiyorum fakat prosedürleri hiç bilmiyorum neler gerek yardımcı olur musunuz.
Emre Birgül
tarafından
Semtime göre doğru bayiliği nasıl seçebilirim acaba? Yardımcı olabilir misiniz?
Yorum yap
YATIRIM MALİYETİ