Bayilik veren firmalar

Bayilik Veren Süper Marketler

aramanızda 14 adet sonuç bulundu.

Alışveriş sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler, süper market bayilikleri veren firmaları çok sık araştırmaktadır. Ülkemizde pek çok firma, belli ücretler karşılığında Franchise isim hakları satın almanıza ve bu isimleri sorunsuzca kullanmanıza fırsatlar tanımaktadır. Bu sayede hem kendi işletmenizi kurabilecek, hem de bilindik bir firma ismiyle beraber satışlarınızı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Süper market bayiliği veren firmaların sayısı giderek artarken, bu avantajdan faydalanmayı düşünen kullanıcılar yatırımlarının “olumsuz” sonuçlanmaması bakımından, Türkiye’de popülerlik kazanmış ve hanelerin tercihi olan isimlerle çalışmayı makul bulmaktadır. Web sitemizin “Süper Market” kategorisinde yer alan onlarca farklı firma ise sizlere Franchise isim hakları satın alma fırsatı sağlıyor, bu isimleri kullanmanızın yanı sıra;

 

  • Marketin satışa sunduğu ürünleri,
  • Marketin ana konseptini
  • Marketin logo ve diğer tüm artılarını

Kullanma avantajları vermektedir! Ek olarak bir diğer hizmet türü ise ücretsiz süper market bayiliği veren firmalar kategorimizde yer alan markalardır. Ücretsiz olan firmalar, sizlerden Franchise yıllık ödemeleri talep etmez ve kendi konseptlerinden, isimlerine kadar her bir alternatifi kullanma izni verir. Böylelikle hem Franchise ücretlerinden kurtulmuş olabilir, hem de kendi yatırımlarınızı daha üst seviyelere taşıma olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki, ücretsiz olarak isim hakkı alma şansı veren firmalar, süper market bayilikleri veren firmalara nazaran daha az tanınmaktadır. Bu sebeple eğer yatırımlarınızın kısa süre içerisinde kar marjı elde etmesini istiyorsanız, önceliği Franchise haklar almaktan yana kullanabilirsiniz. Web sitemizin amacı ise onlarca farklı firma üzerinden kıyas yapabilmeniz ve her bütçeye uygun olan girişimcilere yol açabilmekten geçmektedir. Süper market bayiliği veren firmalar arasında yapılacak olan bu kıyaslamalar ile beraber çok daha tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmek söz konusudur.

Her geçen gün sayılarının artış gösterdiği bu firmalar, ücretsiz süper market bayiliği veren firmalar adı altında bir kategori oluşturmakta ve yatırım oranı kısıtlı olan girişimcilere de alternatif yollar üretmektedir. Her gün yeni bir firmanın eklenmiş olduğu “Süper Market” kategorimize göz atabilirsiniz.

YATIRIM MALİYETİ