Bayilik Veren Süper Marketler

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri
  3. Bayilik Veren Süper Marketler

Süper Market

Filtrele
“Bayilik Veren Süper Marketler” sektöründe 6 adet bayilik ilanı bulunuyor.
TİBTOP

TİBTOP

ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME YENİLİK VE EĞİTİMCİ ÜRÜN ANLAYIŞI

Seç Market 100.000 ₺

Seç Market

Önemli perakende zincirlerinin başında gelen Seç Market Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bayilik vermeye devam etmektedir.

UCZ

UCZ

UCZ bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, UCZ bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ökotek

Ökotek

Ökotek bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Ökotek bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hakmar

Hakmar

Hakmar bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Hakmar bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hakmar

Hakmar

Hakmar bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Hakmar bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Alışveriş sektöründe yatırım yapmak isteyen girişimciler, süper market bayilikleri veren firmaları çok sık araştırmaktadır. Ülkemizde pek çok firma, belli ücretler karşılığında Franchise isim hakları satın almanıza ve bu isimleri sorunsuzca kullanmanıza fırsatlar tanımaktadır. Bu sayede hem kendi işletmenizi kurabilecek, hem de bilindik bir firma ismiyle beraber satışlarınızı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Süper market bayiliği veren firmaların sayısı giderek artarken, bu avantajdan faydalanmayı düşünen kullanıcılar yatırımlarının “olumsuz” sonuçlanmaması bakımından, Türkiye’de popülerlik kazanmış ve hanelerin tercihi olan isimlerle çalışmayı makul bulmaktadır. Web sitemizin “Süper Market” kategorisinde yer alan onlarca farklı firma ise sizlere Franchise isim hakları satın alma fırsatı sağlıyor, bu isimleri kullanmanızın yanı sıra;

 

  • Marketin satışa sunduğu ürünleri,
  • Marketin ana konseptini
  • Marketin logo ve diğer tüm artılarını

Kullanma avantajları vermektedir! Ek olarak bir diğer hizmet türü ise ücretsiz süper market bayiliği veren firmalar kategorimizde yer alan markalardır. Ücretsiz olan firmalar, sizlerden Franchise yıllık ödemeleri talep etmez ve kendi konseptlerinden, isimlerine kadar her bir alternatifi kullanma izni verir. Böylelikle hem Franchise ücretlerinden kurtulmuş olabilir, hem de kendi yatırımlarınızı daha üst seviyelere taşıma olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki, ücretsiz olarak isim hakkı alma şansı veren firmalar, süper market bayilikleri veren firmalara nazaran daha az tanınmaktadır. Bu sebeple eğer yatırımlarınızın kısa süre içerisinde kar marjı elde etmesini istiyorsanız, önceliği Franchise haklar almaktan yana kullanabilirsiniz. Web sitemizin amacı ise onlarca farklı firma üzerinden kıyas yapabilmeniz ve her bütçeye uygun olan girişimcilere yol açabilmekten geçmektedir. Süper market bayiliği veren firmalar arasında yapılacak olan bu kıyaslamalar ile beraber çok daha tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmek söz konusudur.

Her geçen gün sayılarının artış gösterdiği bu firmalar, ücretsiz süper market bayiliği veren firmalar adı altında bir kategori oluşturmakta ve yatırım oranı kısıtlı olan girişimcilere de alternatif yollar üretmektedir. Her gün yeni bir firmanın eklenmiş olduğu “Süper Market” kategorimize göz atabilirsiniz.