Şarj Otomatı Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomatlar
  3. Şarj Otomatı Bayilikleri

Şarj Otomatı bayilikleri veren firmalar tarafından oluşturulmuş bayilik ile şarj otomatları sayfasında bu konuda fırsatlar bulabilirsiniz.

Filtrele
“Şarj Otomatı Bayilikleri” sektöründe 0 adet bayilik ilanı bulunuyor.

Son Eklenen Firmalar

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Devrin artık “akıllı teknoloji” olduğu günümüzde, bu alana yatırım yapan girişimciler, hem daha az maliyet oranı ortaya koymakta, hem de alternatif iş kollarına değinebilmektedir. Web sitemiz girişimcilere ufuk kaynağı olabilmek açısından son dönemlerde akıllı girişimcilerin ortak tercihi olan “Şarj otomatları” kategorisini oluşturdu. Şarj otomatları bayilikleri alarak beklenenin çok üstünde kazançlar elde etmeye hazır mısınız?

Bar, bekleme salonları, toplu taşıma alanları, benzin istasyonları, yemek restoranları ve buna benzer yüzlerce alana belirli kira ücretleri ödeyerek yerleştireceğiniz şarj otomatları ile kısa sürede ciddi gelirler elde etmek söz konusudur. Tabletler, telefonlar ve bilgisayarlar için şarj imkanları sunan bu aygıtlar, Şarj otomatları bayiliği veren firmalar üzerinden tanınır bir firma kimliği oluşturmanızı sağlamaktadır. Buna oranla kazançlarınızı ele almak ve aynı zamanda yatırımlarınızı kısa sürede kar marjına çevirebilmeniz konusunda çalışan sitemiz, sunmuş olduğu bu devasa iş kaynakları ile beraber birçok kişinin ortak tercihi olmuştur. Bu iş kolunu ücretli sunan markaların yanı sıra ücretsiz şarj otomatları bayiliği veren firmalar ile de karşılaşabilirsiniz!

Her bütçeye doğrudan uyum sağlayan “Şarj otomatları” kategorimizden hemen siz de dilediğiniz siparişi gerçekleştirme olanaklarına sahip olun. Şarj otomatları bayilikleri satın alarak hem düşük yatırım kaynaklarını değerlendirebilir, böylelikle yüksek kar marjı elde edebilirsiniz. Bu tip hizmetleri doğrudan sizlere sunan web sitemiz, kısa sürede kazançları değerlendirmenize ve daha yüksek paralar kazanmanıza bu tip az detaylı işlerle yardımcı oluyor. Bilindiği gibi ücretsiz şarj otomatları bayiliği veren firmaların sayısı da giderek artmaktadır. Bu firmalar kendi bünyesinde tasarlamış olduğu cihazları sizlere maliyet fiyatından satıyor, marka ismini sorunsuz bir şekilde kullanabilme şanslarını iletiyor.

Böylelikle artık girişimcilerin yeni nesil teknoloji olarak isimlendirdiği şarj otomatları bayiliği veren firmalar ile iletişim kurmasını sağlamaktayız! Böylelikle web sitemiz üzerinde yer alan onlarca markadan herhangi birisini tercih etmeniz bakımından bir hizmet anlayışını tarafınıza aktarıyoruz. Çeşitli markalar üzerinden kıyaslamalarınızı yapın, herhangi bir firma ile anlaşın ve siz de girişim kaynaklarınızı buna istinaden gerçekleştirmenin keyfini sürün.