Aral Oyun Ve Oyun Konsolu

Aral Oyun ve Oyun Konsolu Bayilik Açıklaması

Aral Oyun ve Oyun Konsolu Bayilik

Aral Bayilik - Oyun ve Oyun Konsolu

BayilikAral Oyun Bayilik Hakkında : Aral, iş hayatına 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de; reklam-promosyon malzemeleri, oyuncak ve elektronik ürünlerin ithalatı ile başlamıştır. İlerleyen yıllarda şirketin faaliyet konusu dijital oyuncak ve elektronik ürünler üzerine yoğunlaşmıştır. 90’lı yılların başında “4Bit Atari” ile başlayan oyun konsol ithalatı ile birlikteTürkiye’de oyun pazarını oluşturmaya başlamıştır. 1996 yılında Sega, 1999 yılında Sony Playstation, 2003 yılında Nokia N-Gage ile yapılan anlaşmalar sonucunda bu markaların oyun, konsol ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek distribütörü Aral olmuştur. 2012 yılında Microsoft ile yapılan anlaşma ile birlikte Aral, Microsoft Xbox oyun, konsol ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek distribütörü olmaya uygun görülmüştür. Aral günümüzde uluslararası bir çok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. 

Aral Oyun, Oyun Konsulu ve Aksesuarları Anlaşmalı Firmalar

  • Oyun Firmaları; Microsoft Games, Electronic Arts, Activision, Konami, Ubisoft, Sega, Take 2, Thq, Namco Bandai, Capcom, Codemasters.
  • Konsol Firmaları; Microsoft Xbox.
  • Aksesuar Firmaları; Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat, Microsoft Xbox Accesories.

Aral; satışını yaptığı ürünleri oyun ve Elektronik temel grupları altında; oyun – konsol – aksesuar – elektronik – dijital oyuncak olmak üzere beş bölümde toplamıştır. Elektronik bölümünde Hometech,Starcom,Asahi markaları ile Bilgisayar,Uydu Sistemleri , Ses ve Görüntü Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri ile ithalat, imalat ve ihracatını sürdürmekte; Dijital oyuncak bölümünde Micro Genius markası ile ürünlerini tüketicilere en uygun şekilde sunmaktadır. Tüm ürünlerin piyasa ve zincir mağazalara pazarlanması ve ürünleri satın alan tüketicilerin desteklenmesi için 200 kişiyi geçen personeli ve yurdun her yerine dağılmış teknik servis ağı ile, yüzlerce satış noktasında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Aral; tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir. 

Aral Oyun ve Oyun Konsolu Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Aral Oyun Bayilik Formu linke tıklayarak Aral Oyun ve Oyun Konsolu Bayilik Başvurusu yapabilirler. Aral Oyun Bayilik, Aral Oyun Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Aral Oyun ve Oyun Konsolu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR