Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu

Türkiye'nin En Yaygın Ve En Kaliteli Yabancı Dil Kursu Zinciri

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Bayilik Şartları

Başvuru Yapacak Kişinin Eğitim Sektöründe Tecrübeli Olması Gerekmektedir.

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Bayilik Açıklaması

BİZ KİMİZ?

Bizler; Markalar Birliği olarak ülkemizde yaklaşık 600 temsilciliği bulunan ve eğitim sektöründeki en büyük Franchising veren kuruluşuz. Türkiye'nin en çok bilinen, en yaygın ve en kaliteli yabancı dil kursu zincirlerinin genel merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hepimizin bildiği üzere artık yabancı dil kursu sektöründe rakiplerimiz gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bizler, ancak güçlü bir eğitim politikası sergileyerek ayakta kalabiliriz. Bizler, Markalar Birliği olarak hem eğitim hem de danışmanlık konusunda her zaman yanınızdayız. Ticari olarak güvenilebilecek bir Genel Merkezin olması hepimiz için kolaylık oluşturmaktadır. Unutulmamalıdır ki, hayatımızda her zaman yeniliklere yer vermeliyiz.

Bu sene de yeniliğiniz Türkiye’nin en büyük markalarından biri olmak ve gücünüze güç katmak olsun. Önünüzdeki ilk kayıt döneminde Markalar Birliğine bağlı olarak yeni markanızla reklam çıkışı yapabilir, öğrencilerinizin bilinir bir markaya olan güveni ile daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

 •  GRAFİK VE TASARIM DESTEĞİ

Kurumunuza ait tüm grafik tasarım işlemleri Genel Merkez tarafından yapılmaktadır. Bu konuyu açmak gerekirse cam giydirme, araç giydirme, billboard, afis, broşür, kartvizit vs. aklınıza gelebilecek olan tüm baskı formatındaki işler bizim tarafımızdan yapılmakta ve sizlere baskı formatında gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken bir reklamcı ile anlaşarak baskı işlemini yapmanızdır.

 • MİLLİ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ek olarak Milli eğitim bandında, e-özel, mebbis sistemlerinde yapılması gereken bütün işlemler konusunda da destek ve eğitim verilmektedir.

 • WEB SİTESİ VE KURUMSAL MAİL HİZMETİ

Kurumunuza ait internet sitesi ve mail adresleriniz bizim tarafımızdan açılmaktadır.

 • İŞ İLANI YÖNETİMİ

Personel ilan girişleri; öğretmen, kurum müdürü, ön büro, temizlik görevlisi vb. gibi ilanlar www.venibiris.com üzerinden kurumunuz adına açılacak hesap ile yayınlanır. İlan girişleriniz bizim tarafımızdan yapılır ve size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak adayları görüntüleyebilirsiniz.

 • PERSONEL İŞE ALIM VE MÜLAKAT HİZMETİ

İngilizce öğretmenlerinizin mülakatı Genel Merkez tarafından yapılır. Mevcut öğretmenlerin eğitimleri ve ihtiyaç duyulduğu taktirde öğretmen yönlendirmesi tarafımızdan yapılır.

 •  HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

Kurumumuzda görev alan kurum müdürü, ön büro personeli ve İngilizce öğretmenlerine hizmet içi eğitimler verilmektedir. (Satış Pazarlama, Eğitim işleyişi, Avrupa Dil Portfolyosu, Oyunlarla İngilizce, Sınıf Yönetimi, Müfredat Eğitimi vb. gibi)

 •  GELENEKSEL BAYİ TOPLANTILARI

Yılın belirli dönemlerinde fikir alışverişleri yapılan bayi toplantıları yapılır ve bütün bayilerin ortak fikirleriyle daha etkili reklam ve tanıtım çalışmaları, daha etkili kayıt alma yöntemleri tartışılır.

 •  ÖĞRENCİ MEMNUNİYET HİZMETLERİ

Öğrencilerle alakalı yaşamış olduğunuz sıkıntılarda, sizleri uzlaşmaya götürecek olan ya da öğrenciye karşı kurumunuzun haklarınızı savunacak olan ve sizlerle eşgüdümlü hareket edecek olan şikayet departmanımız vardır. Tüketici şikâyetleri, marka tüketici hakları etik kurallar çerçevesinde 72 saat içerisinde cevaplanır.

 •  ÖĞRETMEN DESTEK PROGRAMLARI

Eğitimde kullanılacak olan çok çeşitli eğitim materyalleri ve öğretmenlerinizin her seviye için hiç zorlanmadan uygulayabilecekleri müfredat programlarımız vardır.

 •  SOSYAL AKTİVİTE HİZMETLERİ

Kurumunuzda satışlarınızı daha da artırabilmeniz açısından sizlere sunacağımız birçok sosyal aktivite bulunmaktadır.

 •  REKLAM HİZMETLERİ

Uluslararası ve bölgesel olarak yılın belirli dönemlerinde genel merkezimiz tarafından şubenizin ve diğer şubelerimizin reklamları yapılmaktadır. (Örn: Selçuk Yöntem ile çekilen Amerikan Kültür reklamı, Funda Güray ile çekilen İngiliz Kültür Reklamı vs.

 •  KURUMSAL HİZMETLER

Her ilde geçerli olacak şekilde yapılan büyük anlaşmalar ve protokoller sonucu kursiyer sayınız hiç reklamsız artmaktadır.

 •  KALİTELİ EĞİTİM KADROSU

Akademik anlamda sizlere her konuda destek olabilmesi adına Türkiye’nin ve dünyanın en iyi akademisyenleri ile çalışıyoruz.

 •  HUKUKİ DESTEK

Kurumla ilgili bir şikayet ya da bir olumsuzluk sonucu hukuki durumlar söz konusu olduğu takdirde kurum avukatlarımızdan hukuki destek alabiliyorsunuz.

 •  KAR ETME STRATEJİLERİ

Zarar eden şubelerimize kar edebilmeleri için birçok alternatif sunulmaktadır.

 •  YURT DIŞI DANIŞMANLIĞI

İştirak içinde olduğumuz Yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları sayesinde kurumlarınızda yurt dışı eğitime dair dilediğiniz her konuda bilgi ve destek alabiliyorsunuz.

 

ÖĞRENCİLER BİZİ NEDEN TERCİH EDİYOR?

 

 KURSUMUZA GELEN ÖĞRENCİLERİMİZ İNGİLİZCEYİ ÖĞRENMEK, KONUŞMAK VE EĞİTİMİNİN SONUNDA KENDİSİNE FAYDA SAĞLAYACAK BİR BELGE ALMAK İSTİYORLAR.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursları, Avrupa Konseyi tarafından yetişkinler için 2012. RO04 ve çocuklar için 2012.RO07 kodu ile onaylı neredeyse tüm dünya ülkelerinde geçerli Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir. Avrupa Dil Portfolyosu’na sahip öğrenciler, dil bilgilerini gösteren belge ile hem yurt dışına çıkışlarda hem de serbest mesleki dolaşım belgesi olan Europass ile yurt dışında çalışma imkânını elde ediyor. Avrupa Birliği, Avrupa Birliği ülkeleri arasındaki mesleki dolaşımı kolaylaştırmak ve serbest mesleki dolaşımı yapılabilen bir standart sağlayabilmek için "Europass" denilen bir ortak belgeyi kullanıma sunmuştur. Europass dosyası 3 belgeden oluşmaktadır. Öğrencinin diploması, Avrupa Birliği standartlarında hazırlanmış özgeçmişi ve Avrupa Birliği’nde tanınan Avrupa Birliği onaylı Avrupa Dil Portfolyosu'dur.

 KURSUMUZA GELEN ÖĞRENCİLERİMİZE İŞ İMKÂNI SUNUYORUZ.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kurslarımızda B2 seviyesini tamamlamış olan en az ön lisans mezunu Öğrencilerimize Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifika programı olan TESOL programını verebiliriz. TESOL sertifikası ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilmekte ve bu sertifikaya sahip öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan özel öğretim kurumlarında usta öğretici olarak görev alabilmektedir.

 KURSUMUZA KAYITLI ÖĞRENCİLERİMİZE KARİYERLERİNE KATKI SAĞLAYACAK PROGRAMLARI SUNUYORUZ.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kurslarına kayıtlı olan öğrencilerimize Muhasebe, Satış Pazarlama, İnsan Kaynaklar, Liderlik vs. gibi 9 farklı eğitim programı sunarak özgeçmişlerini güçlendiriyoruz.

 LİSE GRUBU ÖĞRENCİLERİMİZE YURTDIŞINDA DA GEÇERLİ OLAN ÇİFT DİPLOMA (HOMESCHOOL) PROGRAMI VERİYORUZ.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursu öğrencileri devletimizin diplomasına sahip olabileceği gibi yurtdışında da geçerli diplomaya sahip olabilirler. Bu diploma sayesinde öğrencilerimiz yurtdışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru hakkı elde etmektedir.  ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ ONLİNE PROGRAMLAR SUNUYORUZ. Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursu öğrencileri 9 ay boyunca ücretsiz MyKelime üyeliğinden faydalanabileceği gibi aynı zamanda da 5 yıllık online İngilizce desteğimizden faydalanabilmektedir.

 BİZE BAĞI OLAN TEMSİLCİLİKLERİMİZE İNGİLİZCE KİTAP KAYNAĞI KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ.

İngilizce yayınlar bu denli pahalı olduğu bir süreçte temsilciliklerimiz, Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun olarak hazırlanmış olan kitapları kullanır. Bu kitaplar kurumlarımıza uygun fiyatlarla verilmekte ve kitap eğitimleri ile öğretmenlerimiz desteklenmektedir.

 ÖĞRENCİLERİMİZ KURSLARIMIZDAN AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİNDE ÇALIŞABİLMEK İÇİN GEÇERLİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ (EUROPASS) ALABİLİYOR.

Markalar birliğine bağlı Yabancı Dil Kursları, ülkemizin de içinde bulunduğu “Europass” istihdam sisteminde yer alan, öğrencilerine yurt dışında da iş imkanı sunabilen tek yabancı dil kursu zinciridir. Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır. Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece markalar birliğine bağlı kurslarımızın verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

 KURSLARIMIZ , ÖĞRENCİLERİMİZİ YASAL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ STATÜSÜNE KAVUŞTURABİLİYOR.

Sadece Markalar Birliğine bağlı Eğitim Kurumları ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler. Öğrencilerimiz dilerlerse üniversitede hangi bölümde olurlarsa olsunlar, bölüm fark etmeksizin Tesol programını tamamlayarak İngilizce eğitmenliği mesleğinde Türkiye çapında ve dünyadaki 103 ayrı ülkede görev yapabilirler.

 SADECE MARKALAR BİRLİĞİNE BAĞLI EĞİTİM KURUMLARI, ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN, BAKANLIK ONAYLI BİR İNGİLİZCE PROGRAMI SUNUYOR.

Türkiye’de sadece Markalar Birliği, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

 AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ KALİTE ÖDÜLLERİ KAZANDIK.

Türkiye genelinde ve yurtdışında temsilciliklerimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 1.500.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz. Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011(2 Ödül)- 2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.

 ÖĞRENCİLERİMİZE İNGİLTERE’DEKİ YABANCI DİL KURSLARIMIZIN EĞİTMENLERİNDEN 10 SAAT ONLİNE EĞİTİM SUNUYORUZ.

Öğrencilerimiz diledikleri zaman İngiltere’de bulunan şubelerimizden online 10 saat ders alabilmektedir.

 ÖĞRENCİLERİMİZE İNGİLTERE’DEKİ OTELLERİMİZDE TATİL VE İNGİLİZCE EĞİTİMİ İMKÂNI SUNUYORUZ.

2 kur alan öğrenci şayet isterse başladığı İngilizce eğitimini İngiltere'de devam ettirme fırsatını buluyor. Kurslarımız öğrencilerini bu dilin merkezine götürüyor. Hem de eğitim, konaklama ve yemek dâhil. Bu süreçteki vize işlemlerinin takibi genel merkezimiz tarafından yapılıyor.

 ÖĞRENCİLERİMİZE ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİNDEN ONAYLI MESLEKİ EĞİTİM SERTİFİKALARI VEREBİLİYORUZ.

Markalar Birliği ve Adnan Menderes Üniversitesi arasında yapılan protokol dahilinde kurumumuza başvuran kişilere online mesleki eğitim programı sonrasında MEB ve Üniversite onaylı ve bütün resmi kurumlarda geçerli mesleki eğitim sertifikası verilmektedir.

 ÜCRETSİZ YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI YAPIYOR VE YURT DIŞINA BİRÇOK AMAÇLA ÖĞRENCİ GÖNDEREBİLİYORUZ.

İştirak içinde olduğumuz Yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları sayesinde kurumlarımız, yurt dışı eğitime dair dilediği her konuda bilgi ve destek alabilmektedir. Bu sebeple temsilciliklerimiz öğrencilerine dil eğitimi aldıktan sonra kendini geliştirebilmesi amacıyla dünyanın birçok ülkesinde eğitim alma imkanı sunabilmektedir.

 ONLİNE EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZE BİRÇOK PLATFORMU ÜCRETSİZ SUNABİLİYORUZ.

Pandemi sürecinde yüz yüze eğitim almak istemeyen öğrencilerimize Markalar Birliği Online Teaching Platform üzerinden kesintisiz bir biçimde online eğitim verirken, aynı zamanda öğrencimiz MyKelime, ingilizcekursu.com, Udemy, evdekurs.com, online.amerikankultur.org, online.ingilizkultur.org platformlarını ücretsiz kullanabiliyor.

 İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİNE UNİVERSİTY OF CHİCAGO TESTİNG EKİBİ TARAFINDAN VERİLEN EĞİTİM SONUNDA ULUSLAR ARASI GEÇERLİ TOEFL EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKASI VERİYORUZ.

TOEFL eğitmeni olmak isteyen İngilizce Öğretmenlerine University Of Chicago testing ekibi tarafından online olarak eğitim verip, verilen eğitim sonunda uluslar arası geçerli TOEFL eğitmenliği sertifikası veriyoruz.

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç