İş Kurmak İstiyorum Ama Fikrim Yok Diyenler İçin Kazanç Garantili 10 Bayilik Teklifi

Son Güncellenme: Sun May 2024 02:14

İş kurmak istiyorum ama fikrim yok diyen girişimciler için özenle hazırlanmış, kazanç garantili 10 bayilik profili aşağıda sizlerle..

İş Kurmak İstiyorum Ama Fikrim Yok Diyenler İçin Kazanç Garantili 10 Bayilik Teklifi
Fatih Bozoğlu user

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de ticari hayata adım atmak isteyen yatırımcılar için firmaların verdiği bayilikler cazibesini arttırmaya devam ediyor. Biz de bu yazımızda yüksek kar getirisine sahip ve yatırımcıların ilgisini çekebilecek kazanç garantili 10 bayilik seçeneğini sizler için araştırdık.

1. Veloce Araç Yıkama Sistemleri

Veloce Bayilik

Veloce Araç Yıkama Sistemleri, PDQ Manufacturing Inc’nin Türkiye distribütörüdür. Temassız, hızlı ve kaliteli araç yıkama konusunda sektöre devrim niteliğinde katkılar sağlayan firma, çeşitli illere bölge bayiliği ve bayilikler vermeyi planlamaktadır.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Veloce Araç Yıkma Sistemleri Bayilik

2. Mado Bayilik

Mado Bayilik

Gıda sektörü bayilik alternatifleri içinde en caziplerinden biri olan Mado, hem Türkiye’ye hem de dünyanın çeşitli yerlerine bayilik vermektedir. Mado bayilik almak isteyen girişimcilerine; Cafe Konsepti, Corner Konsepti ve Nokta Konsepti olmak üzere üç farklı alternatif sunmaktadır. Cafe ve Corner konsepti için yatırım maliyetleri 500.000-1.000.000 TL arası, Nokta konsepti için ise 400.000-650.000 TL arası değişmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Mado Bayilik

3. İddaa Bayilik

Mado Bayilik

İddaa bayiliği almak isteyen kişilerin birçok koşulu tamamlaması gerekmektedir. Devletin tekelinde olan bir şans oyunu olduğu için, katı bir şekilde denetlenmektedir. Şu an için Türkiye’de en çok oynanan şans oyunu olması sebebi ile İddaa bayilik için yatırım yapan kişiler, yatırımlarının karşılığını kısa sürede alabilmektedir. Bayilik alabilmek için seçilen lokasyon ile ilgili bir zorunluluk bulunmamakla birlikte, kalabalık bölgeleri tercih eden yatırımcılar daha kısa sürede kar etmeye başlamaktadır. İddaa bayilik almak isteyen gerçek ve tüzel kişiler için farklı koşullar sunmaktadır. Bunlarla ilgili olarak İddaa internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilmek mümkündür.

İlgili Profili Ziyaret Edin : İddaa Bayilik

4. İddaa Bayilik

Turkcell Bayilik

Turkcell, Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden biri olarak, bu pastadaki en büyük Pazar payına sahip firmadır. Deneyimini, üstün teknolojisini ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını birleştirmesi sonucu, sektörün en güvenilir ismi haline gelmiştir. Şu anda girişimcilere yalnızca ana bayilik olanağı sunan Turkcell, bu konuda oldukça titiz davranmaktadır. Bayiliklerini il bazlı değerlendirmekte ve bu nedenle büyük şehirler ile daha küçük şehirlerde açılacak olan bayiliklerin maliyeti farklılık göstermektedir. Bayilik almak isteyen yatırımcılarından ortalama 300.000-500.000 USD banka teminatı talep eden firma; ayrıca, bayi adaylarında sektör deneyimi, kurum prensipleri ile uyumluluk gösteren bir hizmet anlayışı, uygun lokasyon ve kaliteli personel seçimi noktalarına da özen göstermektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Turkcell Bayilik

5. Coffemania Bayilik

Coffemania Bayilik

2009 yılından beri faaliyette olan Coffeemania, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşan menüleri ve bayilik ağını oluştururken gösterdiği titizlik sayesinde, kısa sürede yüksek bir büyüme hızına erişmiştir. Yurtdışı yatırımları da bulunan firma; internet sitesindeki başvuru formunu dolduran girişimcilerin bayilik başvurularını incelemeye almaktadır. Yatırımcılarına Standart ve Corner mağaza olmak üzere iki alternatif sunmaktadır. Bayilik bedeli Standart Coffeemania mağazası için 45.000 USD+KDV, Corner Coffeemania mağazası için 35.000 USD+KDV’dir. Yapılan yatırımın karşılığı yaklaşık 18 aylık bir sürede geri alınmaktadır.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Coffemania Bayilik

6. Tüvtürk Bayilik

Tüvtürk Bayilik

Tüvtürk, Türkiye’de araçların periyodik muayenesini gerçekleştiren yetkili tek kuruluştur. Uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ile trafik, araç ve insan güvenliğine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ülke genelindeki tek yetkili kuruluş olan Tüvtürk, verdiği hizmetleri daha geniş lokasyonlara ulaştırabilmek adına belirli bölgelerdeki istasyonların işletme hakkını yatırımcılara vermektedir. Bunun için 2.500.000 USD kadar teminat ücreti istenildiği bilgisi bulunmakla birlikte, net bilgiyi Tüvtürk ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Tüvtürk Bayilik

7. 1453 Osmanlı Cafe Bayilik

1453 Osmanli Bayilik

Türk mutfağının lezzetini ve Osmanlı’nın eşsiz konseptini harmanlayan 1453 Osmanlı, geleneksellikle modernizmi aynı potada eriterek gıda sektörü öncüleri arasında yerini almıştır. Şube sayısını arttırarak markasını ve yatırımlarını sağlamlaştırmayı hedefleyen firma, 50.000 USD isim hakkı ücreti talep etmektedir. Detaylı bilgiyi firmanın internet sitesinden edinebilir; Franchise Başvuru Formunu doldurarak bayilik almak yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

İlgili Profili Ziyaret Edin : 1453 Osmanlı Cafe Bayilik

8. DAVID PEOPLE COFFEE

David People Coffe

2010 yılında sektörde faaliyetlere başlayan David People Coffee, şu anda Türkiye’nin pek çok yerinde şubelere sahip bulunmaktadır. Kaliteli tarzı ve müşterilerinin zevkine hitap ettiği farklı konsepti ile göz dolduran firma, yurtdışında da bayilik vermekte ve yatırımcılar için karlı bir kazanç kapısı olmaktadır. David People Coffee bayilik ücretleri, girişimcinin işletmeyi açacağı lokasyon ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : David People Coffe Bayilik

9. Lokman Aktar Bayilik

Lokman Aktar Bayilik

1925’ten bu yana hizmet veren Lokman Aktar, müşterilerine 1500 çeşit ürün sunmaktadır. Kendini yenilemeye yönelik bir anlayışı prensip edinen firma, sadece üretici olmakla kalmamış, tedarikçi firmalar arasında da kendisine bir yer edinmiştir. Türkiye genelinde bayilik veren firmanın bayilik şartları ile ilgili bilgiyi telefon ile temin edebilirsiniz. 

İlgili Profili Ziyaret Edin : Lokman Aktar Bayilik

 

10. Dominos Pizza Bayilik

David People Coffe

Domino’s Pizza, yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük franchise zincirlerinden bir tanesidir. Bayilik veren firmalar arasında oldukça popüler olan firma, girişimcilerin başvurularını internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Bayilik alabilmek için gerekli olan bütçe yaklaşık 500 bin TL civarında olmakla birlikte, işletmenin açılacağı lokasyona ve firma tarafından belirlenen bazı ek faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

İlgili Profili Ziyaret Edin : Domino's Pizza Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler