Lokman Aktar

1997 Yılından Bu Yana Bitkisel Ürünler Ve Aktariye Konusunda Üretim Ve Ar-Ge Çalışmaları Yapan Lokman Aktar, Markalaşma Sürecini Bayilik Vererek Ilerletmek Isteyen Köklü Bir Firmadır.

Lokman Aktar Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Lokman Aktar Bayilik Şartları

Bayilik Başvuru Formunu Eksiksiz Bir şekilde Doldurmuş Olmak
Lokman Aktar Markasının Hizmet Standartlarını Karşılamak
Yüksek Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı Benimsemek
Şube Temizliğine önem Vermek
Ürün Satışını Arttıracak Yenilikleri Benimsemek

Lokman Aktar Bayilik Açıklaması

LOKMAN AKTAR BAYİLİĞİ

Son yıllarda sağlıklı yaşamanın öneminin fark edilmesiyle birlikte bitkisel ürünlere ve aktariye gösterilen ilginin artması, kalitenin ve doğallığın ön plana çıkmasıyla Lokman Aktar firması girişimciler tarafından daha çok talep görmeye başlamıştır. 1500 ayrı çeşit ürünle hedef kitlesinin birçok ihtiyacına yanıt veren, sektörel yeniliklere adapte olan ve AR-GE çalışmalarına ağırlık veren marka yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik politikalarının bayileri tarafından da benimsenmesini talep etmektedir.

Kurulumu kolay, ekonomik ve pratik raf seçenekleri sunan; ürünlerinin hijyenik ortamlarda sergilenmesi adına bayilikleri sorumlu tutan marka giderek genişleyen bir bayilik ağına sahiptir. Herbalist Bilal Ertem gözetiminde bayiliklerine eğitim veren ve iş yerlerini açan firma ülkeye ve girişimcilere fayda sunmak ilkesini benimsemektedir.

Markalaşma sürecinde bayilik iş modelinin desteğini alan firma daha çok hedef kitleye erişirken temsilciliklerini yapan bayilere de birçok destek sunmaktadır. Bölge koruması, eğitim, yer seçimi ve personel destekleriyle bayilerinin başarılarını arttırmayı hedefleyen Lokman Aktar; tanıtım ve satış arttırıcı tanıtım çalışmalarını da desteklemektedir.

Lokman Aktar Bayilik Şartları - BEDELSİZ FRANCHİSE

Lokman Aktar açmak isteyen girişimcilerin herhangi bir Franchise bedeli ödemesi yapmasına gerek yoktur. Ürün satışını kolaylaştıracak, insan sirkülasyonun yoğun olduğu cadde ve çarşılarda lokasyon bulmak markanın önemsediği unsurların başında gelmektedir. Türkiye’nin neredeyse tüm illerinde yer alan şubeleri ile hedef kitlesinin “daha sağlıklı yaşamasını” hedeflediğini somut bir şekilde gözler önüne seren firma, 1997’den bu yana bayilik iş modelini başarıyla uygulamaktadır.

Lokman Aktar Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

Lokman Aktar bayiliği açmak için girişimcilerden bayilik bedeli alınmaz. Bitkisel çaylar, bitkisel macunlar, pekmezler ve yağ çeşitlerinden oluşan ürün çeşitliliği ile geniş bir hedef kitlesine hitap edilmesini mümkün hale getiren firma franchise bedeli almadığı gibi bayilerine sürekli eğitimler vererek marka imajını korumak için destek sunmaya devam eder.

 

Lokman Aktar Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR