David People Coffee

2011 Yılından Bu Yana Yurt Içine Ve Yurt Dışına Bayilik Veren David People, Yatırımcılara Sunduğu Yüksek Karlılıkla Girişimciler Tarafından En Çok Talep Gören Firmalar Arasında Bulunuyor.

David People Coffee Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* David People bayilik ücretleri işletmenin açılacağı lokasyon ve işletmenin alanı doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor.

David People Coffee Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

David People Coffee Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
İstenen Kriterlere Sahip Lokasyon Bulunması (en Az 350 Metrekare)
Ticari Sicilin Temiz Olması

David People Coffee Bayilik Açıklaması

David People Coffee Bayilik

Ankara, Adana, Alanya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Batman, Bolu, Bingöl, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Düzce, Konya, Kayseri, Kırklareli, Kıbrıs, Samsun ve Sakarya gibi birçok destinasyonda hizmet veren David People; yurt içinde ve yurt dışında bayilik vermeye devam ediyor. 

Sunduğu karlılık ve elit konsepti ile yatırımcıların giderek daha fazla dikkatini çeken marka; hizmet kalitesi ile de diğer firmalara yol gösteriyor. Geniş menüsü ve hedef kitlesinin tüm beklentilerini karşılayan zengin çeşitliliği ile marka bilinirliğini arttırmayı sürdüren David People; bayilik vererek hizmet verdiği illerin sayısını arttırmayı hedefliyor.

Şık dekorasyonu, birbirinden eşsiz lezzetlerle dolu menüsü, alkollü ve alkolsüz konseptleri ile geniş bir hedef kitleye hitap eden David People bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Yatırımcılarına yüksek karlılık sunan ve hizmet kalitesiyle hedef kitlesinin vazgeçilmez destinasyonları arasında bulunan David People Markalar Koordinatörü Can Sepkin ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide sizler için David People bayilik şartlarıdetaylarını öğrendik. 

David People Bayilik Şartları

David People Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikle yatırım için gereken sermayeyi bulmaları gerekiyor. Yatırım için gereken sermaye iki ayrı kalemden oluşuyor. İlki bayilik giriş ücreti diğeri ise bayilik yatırım bedeli.

David People Coffee Bayilik Giriş Ücretleri:

  • David People alkolsüz işletme için 40.000 USD +KDV
  • David People alkollü işletme için 70.000 USD + KDV

David People Yatırım Maliyeti

David People bayilik almak isteyen yatırımcıların yatırım maliyetleri bulunan lokasyonun metrekare cinsinden genişliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak edindiğimiz kesin bilgileri paylaşmak adına sizlere şu bilgileri aktarabiliriz:

  • David People Coffee & Food bayilik açmak için bulunan işletmenin en az 350 metrekarelik bir alana sahip olması gerekiyor. 350 metrekare bir lokasyonda metrekare başına 950 USD’lik bir yatırım gereksinimi ortaya çıkıyor. Mağaza alanları maksimum 1000 metrekare ile sınırlandırıyor ancak mağaza alanı büyüdükçe metrekare başına  yatırım maliyeti de azalıyor. Bu bedelleri ödeyen yatırımcılara işletme anahtar teslim olacak şekilde hazırlanıyor.

David People Coffee & Food Bayilikleri Lokasyon Gereksinimleri 

David People bayilik almak isteyenlerin sermaye gereksinimi haricinde lokasyon seçimine de dikkat etmeleri gerekiyor. David People bayilikleri yalnızca işlek caddelerde ya da uygun görülen AVM’lerin giriş katlarında açılabiliyor. 

Tüm bu gereksinimleri karşılayan aynı zamanda ticari sicili temiz olan yatırımcılar David People bayilikleri açarak karlı bir ticari sürece giriş yapabiliyorlar. Firma diğer bayilik veren firmalar arasında Loyalty Fee istemeyenler arasında yer aldığı için de girişimcilerin beğenisini kazanıyor. Cirodan pay almayan David People markası; yatırımcılarından aylık 1000 USD gibi sembolik bir ödeme talep ediyor. 

David People Bayilik Avantajları

David People bayilik almak yatırımcıların kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılığını almasını sağlıyor. Prestijli bir markanın adı altında ticari faaliyetlerine başlamak yatırımcıların en büyük kabuslarından biri olan “tutunma” sorununu da ortadan kaldırıyor. 

Hedef kitlesine kahvaltı menüleri, hamur işleri, gözlemeler, salatalar, başlangıçlar, burgerler, pizzalar, makarnalar, noodle, et yemekleri, tavuk yemekleri, tatlı, waffle ve dünya kahveleri sunan marka geniş bir hedef kitleye hitap etmenin en karlı yollarını yatırımcıları ile buluşturuyor. 

David People yatırımcılarına eğitim, bölge koruması ve lokasyon seçimi destekleri de sunuyor. Baristaların, mutfak personellerinin ve müdürlerin eğitimine çok önem veren firma; marka imajını korumak için yatırımcılarının da çaba harcamasını bekliyor. 

Siz de prestijli, karlı ve geniş bir kitleye hitap edebileceğiniz bir iş fikri arıyorsanız; David People Coffee bayilik başvurusu yapabilirsiniz. 

David People Coffee Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR