Bayilik Açıklaması

Turkcell bayilik alma ve Turkcell bayilik sistemi

Turkcell Türkiye’de iletişim sektöründe çok önemli bir yere sahip. Gsm pazarının büyük bir payını elinde bulunduran Turkcell yaptığı yatırımlar ile de dikkat çekiyor.Türkiye’de yapılan yatırımlarının yanısıra sosyal girişimcilik adına yaptığı yatırımlarla gündeme geliyor. Turkcell bayiliği alarak sizde bu dev firmanın bir temsilcisi olabilirsiniz.

Turkcell bayilik verme konusunda sizin telefon sektörü içindeki satışlarınızı ve performanslarınızı inceliyor.

Turkcell Bayilik Şartları

İlk öncelik olarak bir cep telefon dükkanı açmanız gerekiyor.Telefon dükkanı açıldıktan birkaç ay sonra size bir bayilik kodu veriliyor. Daha sonrasında bir senelik periyot içinde satmış olduğunuz Turkcell hat miktarı vb. performanslarınız göz önünde bulunduruluyor.Bunları takiben eğer başarınız yeterli görülürse,turkcell bayisi olmaya hak kazanırsınız.

Turkcell Bayilik

Turkcell Bayilik hakkında daha ayrıntılı ve kesin bilgi edinmek için lütfen, bölgenizde bulunan bayilik alanında yetkili kişilerle görüşünüz.

Turkcell Bayilik Maliyeti

Bayilik miktarı ile bilgiler bölgenize göre değişmektedir. Şehir ve bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösteren yatırım miktarları için diğer bayilerle bir öngörüşme yapmanızda fayda vardır.

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR