Bayilik veren firmalar

Glutensiz Ürün Bayilikleri

aramanızda 18 adet sonuç bulundu.

Buğday, çavdar, yulaf ve arpa gibi çeşitli tahıl ürünlerinde bulunan glüten; elastik bir protein olma özelliği gösterir. Hamurun mayalanmasında önemli bir işlevi olan bu maddenin tüketimi Çölyak hastalığı olan kişilerin sağlığı için faydalı değildir. Glutensiz ürünler bu nedenle spesifik bir hedef kitleye hitap edip niş bir pazarda faaliyet göstermek ve aynı zamanda toplum sağlığını iyileştirmek isteyen girişimcilerin ilgisini çekmektedir. Çölyak hastalarına hitap edilmesini mümkün kılan glütensiz ürün bayilikleri karlılığı ile dikkat çekmektedir. Bayilik veren glütensiz ürün firmaları da haliyle yüksek talep görmektedir.

Glutensiz Ürün Bayilikleri Almak Karlı Mıdır?

Türkiye’de yaklaşık 80 bin civarında Çölyak hastası olduğu biliniyor. Hedef kitle oldukça dar gibi görünse de bu kişilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için glütensiz ürünlerin kullanımının yaygınlaşması gerekiyor. Bu açıdan yaklaşıldığında hem fiyatları geleneksel gıdalara göre fazla olması hem raf ömrünün uzun olması gibi faktörler glütensiz gıda ürünleri bayilikleri karlılığını artırıyor. Glutensiz ürün bayilikleri almak isteyen girişimcilerin önlerinde iki ayrı seçenek bulunuyor. Ürün satış bayiliği için fiziki işletmeler de internet üzerinden online satış yapılmasını sağlayan XML bayilikleri de tercih edilebiliyor. Daha geniş bir hedef kitleye hitap etmek isteyenlerin tercihi ise XML bayilikleri olarak ön plana çıkıyor.

Bayilik Veren Glutensiz Ürün Üreticileri

Glutensiz ürün üretimi alanında faaliyet gösteren firmalar bayilik veren firmalar arasında yer alarak ülke çapında ürünlerinin satılmasını sağlıyor. Ayrıca faaliyet alanları gereği bu firmalar yurt dışındaki ülkelere de ürün gönderimi yapabiliyor. Dünya genelinde sağlıklı beslenmenin öneminin artması ve Çölyak hastalarının sayıca fazla olması bayilik veren glütensiz ürünler marka bilinirliğini pozitif yönde etkiliyor. Bayilik veren firmalar belirledikleri konseptler için uygun olan girişimciler arasından tercih yapıp, ürünlerinin satış kanallarını çoğaltmanın karlılığını yaşıyor.

Siz de sağlık sektörünü ve aynı zamanda gıda sektörünü kapsayan bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız Bayilik Listesi platformunda yer alan bayilik veren glütensiz ürünler hakkındaki ilanları inceleyebilirsiniz. Böylece hem yeni bir işletme kurabilir hem de mevcut işletmenizdeki ürün çeşitliliğini arttırabilirsiniz.

YATIRIM MALİYETİ