Pizza Bayiliği Almak İsteyenler Arasında En Popüler Pizza Bayilikleri

Son Güncellenme: Sun May 2024 02:49

Pizza bayiliği almak isteyenler arasında popüler olan markalar. Pizza bayiliği almak isteyenler arasında popüler olan karlı bayilik teklifleri

Pizza Bayiliği Almak İsteyenler Arasında En Popüler Pizza Bayilikleri
Enes Öksüz admin

Ülkemizde son yıllarda pizza işletmeleri giderek artıyor. Bunların bir kısmını büyük franchise zincirlerine ait markalar oluştururken bir kısmının ise kendi markalarını yaratmaya hevesli girişimcilerin işletmeleri olduğu biliniyor. Pizza dükkanı açmak isteyen girişimcilerin de diğer sektörlerde olduğu gibi dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunların başında franchise için  lokasyon seçimi, maliyet analizi, bölgedeki rakiplerin değerlendirilmesi geliyor. Gıda sektörü her zaman kazandıran bir sektör olarak bilinse de yanlış yatırım kararları bu sektörde de pek çok işletmenin kepenklerini kapatmasına neden olabiliyor. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurulan yatırımcı adayları sektörün risklerini minimize etmek ve marka bilinirliği başta olmak üzere pek çok avantajdan yararlanabilmek için pizza bayilik veren firmalar ile iş birliğine gitmeyi tercih ediyorlar. Biz de bu yazımızda size popüler pizza bayilikleri ile ilgili bilgileri sunuyoruz.


PİZZA PİZZA

Pizza Pizza bayilik almak için gereken yatırım bedelinin ortalama 500.000 TL civarında olduğu biliniyor. Markadan bayilik almak isteyen girişimciler başvurularını Pizza Pizza internet sitesindeki Ön Başvuru Formu’nu doldurarak iletebiliyorlar. Pizza Pizza bayilik almak isteyen girişimcilerine lokasyon desteği başta olmak üzere eğitim, pazarlama ve operasyon destekleri de sağlıyor. Ulusal ve yerel reklam çalışmaları yürüten marka müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını ve şubelerinin karlılığının artırılmasını en önemli önceliği olarak kabul ediyor.

İlgili Bayilik Profili: Pizza Pizza Bayilik İlanı


PANİNO PİZZA

Markanın 80.000 TL olan isim hakkı bedelini ödeyen girişimciler bağımsız bir yatırımcı olarak Panino Pizza sisteminde yer alabiliyor. Ancak, Panino Pizza sınırlı bir süre için bayilik almak isteyen girişimcilerine marka kullanım hakkı ödemeden bayilik alabilme avantajı sağlıyor. Panino Pizza yatırım bedeli seçilen bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Marka bayilik alan girişimcilerinin cirolarından ya da karlarından herhangi bir pay almıyor. Bunun yanı sıra Panino Pizza düzenli reklam faaliyetleri ile şubelerini destekliyor. Tüm şubelerinde standart hizmet kalitesine ulaşılmasına önem veren marka bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi başta olmak üzere pek çok alanda destek sağlıyor.

İlgili Bayilik Profili: Panino Pizza Bayilik İlanı


PASAPORT PİZZA

Pasaport Pizza bayilik almak için gereken yatırım bedeli açılacak işletmenin coğrafi ve sosyo ekonomik yapısı göz önüne alınarak hazırlanıyor. Marka bayilik alan girişimcilerine reklam çalışmalarının yanı sıra promosyonlarından yararlanma olanağı da sağlıyor. Bayileri ile 5 yıllık anlaşma yapan marka müstakil şubeleri için 100 metrekareden büyük, alışveriş merkezlerinde yer alacak şubeleri için 40 metrekareden büyük alana sahip olma koşulu arıyor.

İlgili Bayilik Profili: Pasaport Pizza Bayilik İlanı


PİZZA WİNGS

Pizza Wings bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 250.000 TL civarında olduğuna dair bilgiler bulunmakla birlikte kesin bilgi marka yetkililerinden temin edilebiliyor. Yüksek karlılık oranları ile yatırımın kısa sürede geri dönüşü avantajını sağlayan marka bayilik alan girişimcilerinden ciro ile orantılı olarak reklam katkı bedeli tahsil ediyor. Pizza Wings bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunabiliyorlar.

İlgili Bayilik Profili: Pizza Wings Bayilik İlanı


JOY PİZZA

Markanın ortalama anahtar teslim işletme maliyeti metrekare başına 1000 TL civarında olup gereken yatırım maliyeti ile ilgili detaylı bilgi marka yetkililerinden alınabiliyor. En az 50 metrekare alana sahip işletmeleri tercih eden Joy Pizza bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin açılış kampanyası kapsamında gerçekleştirilecek olan promosyonlar ile reklam kampanyalarını merkezi olarak yürütüyor. Marka tarafından bayilerine sözleşmenin imzalandığı andan itibaren yer seçimi, eğitim ve diğer pek çok konuda destek verilmeye başlanıyor.

İlgili Bayilik Profili: Joy Pizza Bayilik İlanı


 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler