Joy Pizza

Türkiye’de Pizzanın Giderek Daha Fazla Rağbet Görmesi Sonucunda Genişleyen Pazardaki Payını Artırmayı Hedefleyen Joy Pizza, Fast Food Bayiliği Veren Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Joy Pizza Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Joy Pizza Bayilik Şartları

Firma Tarafından Belirlenen Kriterleri Karşılayan Lokasyon Bulmak
Finansman Gereksinimini Karşılamak
Müşteri Memnuniyeti Odağında İlerlemek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Joy Pizza Bayilik Açıklaması

Joy Pizza Bayilik

 

Joy Pizza gıda sektörü içinde faaliyet göstermeye başladığı günden beri istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Marka profesyonel yönetimi, deneyimli kadrosu ve sahip olduğu kurumsal yapı ile yatırımcılarına güven teşkil etmekte ve oldukça karlı bir işe sahip olma olanağı sunmaktadır. Kar marjının %100’e yakın olması nedeni ile Joy Pizza gıda sektöründe bayilik veren markalararasında en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinmektedir. Joy Pizza yıl boyu gerçekleştirdiği denetimler ile tüm şubelerin aynı kalite standartlarını yakalamasına büyük özen göstermektedir. 

Joy Pizza Bayilik Şartları

Joy Pizza bayilik alan girişimcilerin kendi işinin sahibi olmak isteyen, gerekli yatırım olanaklarına sahip kişiler olmasını tercih etmektedir. Yatırım yapılması düşünülen bölgede yatırım için ayrılan bölgeye uygun metrekare ve lokasyon araştırması ile mimari projelendirme tasarımı Joy Pizza tarafından gerçekleştirilmektedir. Marka bayilerinin insan trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda konumlandırılmasını istemektedir. Açılacak işletmelerin yaklaşık 50 metrekare civarında alana sahip olması gerekmektedir. Markanın ortalama anahtar teslim dükkan maliyetinin metrekare başına 1000 TL civarında olduğu bilinmekle birlikte, kesin bilgi almak için marka yetkilileri ile iletişime geçilmesi önerilmektedir.  

Açılacak olan işletmenin proje, inşaat, dekorasyon gibi işlemleri Joy Pizza’nın çalıştığı taşeronlar ve yatırımcıdan gelecek öneriler doğrultusunda 4-5 haftalık bir sürede tamamlanmaktadır.

Joy Pizza Bayilik Avantajları

Joy Pizza bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin açılış kampanyası kapsamında yapılacak promosyonları ve reklam çalışmalarını merkezi olarak yürütmektedir. Bu çalışmalar yatırımcı ile alınan ortak kararlara göre tespit edilmektedir. Bu çalışmalar için kullanılacak olan bütçe belirlenmekte ve yatırımcının bu harcamaları yapıp yapmadığı merkez tarafından kontrol edilmektedir. Belirlenen rakam bitene kadar tüm reklam harcamaları bu bütçeden karşılanmaktadır. Marka kaliteli ve hijyenik ürünlerini ekonomik fiyatlar ile tüketicilerine sunmakta ve hitap ettiği kitleyi genişletmektedir. Bu da Joy Pizza bayilik alan yatırımcıların işletmelerinin karlılığına ve yatırım sermayelerini kısa sürede geri kazanabilmelerine olanak vermektedir. Marka donuk pizza ortaklığı yapan girişimcilere ücretsiz fırın hediye etmektedir. Donuk pizzalar Türkiye’nin her bölgesine kısa sürede gönderilmekte ve tedarik konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır.

Joy Pizza Bayilik Destekleri

Joy Pizza bayilik alan girişimciler ile bayilik sözleşmesi imzaladığı andan itibaren desteklerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Personele verilmesi gereken tüm eğitimler Joy Pizza tarafından verilmektedir. Tüm sarf malzemelerin teminini de üstlenen marka bu konuda yatırımcısının üzerinden büyük bir yük almaktadır. Yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmaları ile bayilerin müşteri kitlesinin ve karlılığının artırılması amaçlanmaktadır.

Joy Pizza bayilik alan girişimcinin seçtiği lokasyonlarda karlılık fizibilitesinin yapılması ve uygun lokasyonun tespit edilmesinde destek olmaktadır. Belirlenen lokasyona uygun 3 boyutlu mimari proje ve projeye uygun iş akışları merkez tarafından belirlenmektedir. Ayrıca yatırımcıya dekorasyon malzemelerinin temini konusunda danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır. Mağaza açılışı esnasında açılış organizasyonu ve tanıtım faaliyetleri yatırımcı ile markanın uzman ekibi tarafından titizlikle planlanmaktadır. Açılış süresinde diğer mağazalardaki deneyimli personelin ve markanın uzman kadrosunun da desteği sağlanmaktadır. 

Gıda sektöründe yer alarak ticari hayata ilk kez giriş yapmak ya da mevcut faaliyetlerinizin yanında ek gelir elde edebileceğiniz yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız, Joy Pizza ile iletişime geçerek markanın bayilerinden biri olabilirsiniz.

Joy Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR