Joy Pizza Bayilik Açıklaması

Joy Pizza Bayilik

Franchise sistemiyle Türkiye'nin tüm şehirlerine yayılmayı planlayan Joy pizza, franchising koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ekonomik yatırım şartları, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri Joy pizza'ya yönlendiriyor. Profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Kar marjı yüzde 100'lere varan Joy pizza, hizmet sektörünün en gözde yatırım araçlarından. 

Joy Pizza Bayilik Şartları Joy Pizza, bayiliksözleşmesi imzaladığı andan itibaren yatırımcının üzerinden desteğini çekmiyor. Verdiği destekler arasında, tüm personelin eğitimleri, tüm sarf malzemelerinin temini, yıl boyu devam eden reklam ve PR çalışmaları bulunuyor Joy pizza sürekli gerçekleştirdiği denetlemelerle tüm şubelerinde kalite standardını aynı düzeyde tutuyor. Joy Pizza Bayilik

Joy Pizza Bayilik Şartları

Joy pizza yatırımcısının genel profili; kendi işinin sahibi olmak isteyen genç evli çiftler genç ve çalışma azmi olan emekliler belirli bir birikimi olan ve bu birikimi değerlendirerek kendi işini kurmak isteyen orta kademe yöneticiler, zaman zaman da yan gelirlerini artırmayı düşünen ve yanına güvendiği bir ortağı alarak daha fazla kazanmayı hedefleyen iş adamları oluşturmaktadır.

1.İşinize sahip çıkıp gereği olan kişisel çabanızı ortaya koymanız

2.İşi sistemin kurallarına uygun olarak yürütmeniz

3.Sistemi ve markayı yükseltmek için bildiklerinizi ve bilgilerimizi sürekli paylaşmak

4.Her türlü koşulda kalite hijyen ve hizmet anlayışından taviz vermemeniz

5.Marka ve sistemle rekabet etmemeniz. İyi bir açılış kampanyası işletmenin uzun vadeli başarısının anahtarıdır. Bu amaçla yapılacak promosyonlar ve reklam çalışmaları merkez ve yatırımcıyla ortak olarak alınan kararlarla belirlenir. Bu alanda kullanılmak üzere açılış aşamasında harcanacak olan miktar belirlenir ve yatırımcının bu harcamaları yapıp yapmadığı merkez tarafından kontrol edilir..Bu harcamanın organizasyonu yatırımcıyla birlikte yapılır ve bu miktar bitene kadar tüm reklam harcamaları bu bütçeden karşılanır.

Joy Pizza Bayilik ile verilen hizmet ve destekler

Yatırımcının belirttiği lokasyonlarda karlılık fizibilitesinin yapılması veya yatırımcının talepleri doğrultusunda uygun lokasyon tespitinin yapılarak aday yerlerin belirlenmesi; a. Lokasyon Tespiti, b. Belirlenen Lokasyonda, uygun mağazanın bulunması, c. Aday mağazaların karlılık fizibilitelerinin yapılması 

Mimari Projelendirme; 

a. Belirlenen yere uygun 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama projesinin hazırlanması,

b. Projeye uygun iş akışlarının belirlenmesi,

d. Hazırlanan Mimari Projenin uygulaması esnasında denetiminin yapılması,

e. Dekorasyon malzemelerinin temininde danışmanlık hizmetlerinin verilmesi, 

Not : İstenildiği takdirde anahtar teslimi olarak da Joy pizza Restauranttı yapılmaktadır. 

Mağaza Açılışı; a. Yatırımcı ile birlikte açılış organizasyonun ve tanıtıcı faaliyetlerin planlanması, b. El ilanı, Masa mönüsü, Radyo reklamı ve Bilbord gibi tanıtıcı reklam tasarımlarının hazırlanması, c. Açılış döneminde, diğer mağazalardaki tecrübeli personelin ve Joy pizza kadrolu personelinin desteğinin sağlanması, İki tarih arası, istenirse belli saat aralıklarına göre Ürün / Boyut / Ödeme Şekli / Stok / Maliyet vb. detaylarda her türlü raporların, 

İŞLETME Düşündüğünüz bölgede yatırım için ayırdığınız bütçeye uygun metrekare/Mevki araştırması ve açmayı kararlaştırdığınız yerde mimari proje tasarımı yapılır.Yaklaşık 4-5 hafta içinde proje, inşaat, tesisat ekipman, dekorasyon v.s. Joy pizza 'nın çalışmakta olduğu taşeronlar ve sizden gelecek öneriler doğrultusunda tamamlanır. Joy pizza dükkan m2'si yaklaşık 50 m2 olacak. Ortalama anahtar teslim dükkan maliyeti m2' si 1000 TL gibi hesaplanmaktadır. 1.Avm giderleri hariçtir 2.Kesin fiyat mimari proje sonucunda gerçekleşecektir.

 

Joy Pizza Bayilik Hakkında : Girişimcilik ruhu ile hareket eden pizza, donuk pizza ile de ortaklık kültürüne örnek oluşturmayı hedefliyor. Müşterilerine pizza keyfini yaşatmak isteyen özel ve devlet üniversitesi kantinleri, resmi daire kantinleri, askeri kurumlar, catering firmaları, cafe, fast food ve restoran gibi toplu tüketime hitap eden firmalara cazip teklifler var. Donuk pizzalar Türkiye’nin her yerine en kısa sürede gönderilecek. "İyi ama donuk pizzaları nasıl pişireceğim?" diyorsanız, endişelenmeyin. Çünkü fırın da Joy Pizza'dan.

Yani donuk pizza ortaklığı yapanlara ücretsiz fırın hediye ediliyor. Bu fırınlarla donuk pizza 4 dakikada hazır hale geliyor. Türkiye’de pizza sektörü her geçen gün büyüyor. Pizza keyfini müşterilerine en kısa sürede yaşatmak için en kolay ve hızlı yol ise donuk pizza. Joy Pizza, donuk pizza ve hazır pizzada öncü ve önde olmak için yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Eyüp’teki fabrikasında başlayan donuk pizza efsanesi dalga dalga yayılıyor.

Joy Pizza, kalitesi ve güvencesi ile üretilen hazır pizzalar şimdi Türkiye’nin her noktasına taşınıyor. Dev bir lojistik hizmetiyle pazar ağını genişletere,k Türkiye’nin her ilinde donuk pizzanın adresi olmaya aday. Joy Pizza Bayilik

Joy Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR