Kahve Dükkanı Bayiliklerine Farklı Bir Bakış Açısı…

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 05:02

Doğru yerde açılan kahve dükkanları hem eğlenceli hem de getirisi yüksek bir yatırım olacaktır!

Kahve Dükkanı Bayiliklerine Farklı Bir Bakış Açısı…
Enes Öksüz admin

Şimdilerde günlük yaşantımızın sıradan bir parçası haline gelen, sosyalleşmek istediğimizde ilk tercihlerimiz arasında yer alan kahve dükkanları her girişimciyi cezbeden iş fikirleri arasında bulunuyor.

Kahve dükkanları bayilik veren firmalar girişimcilere prestijli bir işe sahip olma ve popülariteden kazanç sağlama imkanı sunuyor. 

Yüksek kâr marjı, herkesin sevdiği lezzetler, her kesimin bütçesine hitap eden alternatifler ile kahve dükkanları uzun zamandır yıldızı sönmeyen yatırım fikirleri arasında yer alıyor.

Her yaştan kişiye hitap eden, doğru lokasyon tercihi yapılıp hedef kitleyi memnun edecek hizmet standardını yakalamayı başaranlar ise şimdiden sektörün öncü markaları arasında yer almaya başladılar.

Her geçen gün daha çok kahve dükkanı açıldı ve bu durum insanlarda neden bu kadar çok kahve dükkanı açıldığı sorusunu uyandırdı. Aslına bakarsanız rekabet çoğaldıkça kazanç düşer tezine biz de katılıyoruz, ama söz konusu kahve dükkanları olunca öngörüler gerçekleri yansıtmayabiliyor. 

Peki neden?

Neden kahve dükkanlarının bayiliğini almak her zaman kazandırıyor?

İşte yanıtları…

Kahve Dükkanları Gelenekselliğimize ve Modernleşme İsteğimize Hitap Ediyor

“Bir kahvenin kırk yıl hatırı” olduğuna inanan ve kahveyi yalnızca yüksek kafein oranına sahip bir içecek olarak görmeyen bir toplumuz. 

İşin özü biz kahveyi çok seviyoruz.. Sabah uyanınca kendimize gelmek için, yemeklerden sonra rahatlamak için, sohbetlerimize tanıklık yapması için; her şey için kahve tüketme alışkanlığımız var. 

Durum böyle olunca da kahve keyfimize hitap eden ve bizi sevdiklerimizle buluştuğumuzda sunduğu alternatiflerle cezbeden kahve dükkanlarına yüksek ilgi gösteriyoruz.
 
Kahve dükkanlarındaki çeşitlilik, daha önce deneme imkanı bulamadığımız tatları denemeyi mümkün hale getirmesi, ortamdaki sıcaklık, güler yüzlü personellerin yansıttığı hizmet anlayışı bu mekanlara neden bu kadar çok gittiğimizi de açıklıyor.

Gece ya da gündüz buluşmalarımızın uğrak adresi haline gelmesi, uygun fiyat politikası ve belki de toplumsal statü ayrımını kaldırıyor olması kahve dükkanlarının her daim iş yapmasının ardındaki sebepler olarak sıralanabilir.

Kahve Bayiliği Almak Kârlı mıdır?

Bu sorunun yanıtını tahmin etmek için tüm sektörlere mutlak hakim olunması gerekmiyor. İyi bir markanın kahve dükkanı bayiliği alınarak kısa sürede tüm yatırım amorti edilebilir.

Hedef kitlesinin doğru belirlenmesi, seçilecek lokasyonun insan trafiğinin yoğun olması ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına yanıt verilmesi bu iş fikriyle yüksek kazanç sağlanmasına olanak tanıyabilir. 

Bulunan lokasyonların hem açık hem de kapalı alanları varsa da işletmecilerin fark yaratması kolaylaşacaktır. Sıcak günlerde hava almak isteyenler ya da sigara içenler için alternatiflerin sunulması kahve dükkanlarının kâr marjını şüphesiz arttıracaktır. 

Kahve dükkanlarının yanı sıra kahve bayiliklerinin farklı konseptlerle sunulduğunu da hatırlatmak istiyoruz. 

Kahve stand bayilikleri, günlük koşuşturma içerisinde kahve dükkanlarına oturacak vakti olmayan ve işlerini yaparken kahve içmek ve bunu mümkün olduğunca en pratik şekilde yapmak isteyen kişilerin ilgisini çekiyor. 

Otobüs durakları, metro istasyon girişleri, çarşılar, kalabalık caddeler gibi lokasyonlar başta olmak üzere AVM’ler kahve stant bayiliklerinin işleyen bir işletmeye dönüşmesi için gerekli nitelikleri barındırıyor. 

Neden Kahve Dükkanları Bayilikleri Tercih Edilmelidir?

Kahve dükkanı açmak için geçerli birçok neden sıralayabiliriz. 

Öncelikle bu işin getirisi yüksektir. Aşırı bir yatırım gerektirmez, yatırım kısa sürede kendini amorti eder ve kaliteli hizmet verilirse kısa bir süreç içerisinde ciddi kârlar elde edilebilir.

Diğer bir neden bu iş fikrinin prestijli olmasıdır. Yatırım yapan girişimci bir anda halihazırda işleyen bir markanın yetkilileri arasına girer ve kendi işletmesinin sahibi olur. Cafe açıldığında girişimcinin her daim işletmesinde bulunma gibi bir lüksü olmaz. Doğru personel seçimi yapıldığı ve güven ortamı oluştuğunda zaman zaman kendine ve ailesine vakit ayırabilir. Tabii ki işletmesinin başında bulunmayı ihtimal etmemelidir. 

BayilikListesinde Kahve Dükkanı Bayilikleri

BayilikListesinde yayında olan kahve dükkanı işletmelerinin profillerini inceleyebilir ve profilden online başvuruda bulunabilirsiniz. 

Kahve Doğası Bayiliği

Kahve Doğası Bayiliği için aşağıdaki butonu kullanarak firma bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Cezveden Bayiliği

Cezveden Bayiliği için şartlar ve destekleri firma profilinden inceleyebilirsiniz.

Kahve Tiryakisi Bayiliği

Kahve Tiryakisi bayilik başvurusunu BayilikListesi ilanı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kahve Şahane Bayiliği

Kahve Şahane markasının bayilik başvurusu ile ilgili detaylar firma profilinde.

Coffeemania Bayiliği

Coffeemania Bayiliği almayı düşünüyorsanız aşağıdaki butondan firmanın bayilik ilanını inceleyebilirsiniz.

 

SAMAN Nargile Lounge Bayiliği

SAMAN Nargile Lounge bayiliği için firmanın bayilik ilanında tüm detayları bulabilirsiniz.

Bir önceki yazıda Bahis Oyunları Bayiliği ile Yüksek Gelir Fırsatı başlığı altında ülkemizde çokça rabet gören şans oyunlarının ysal bayiliklerini inceledik. 

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler