1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. SAMAN Nargile Lounge

SAMAN Nargile Lounge

Saman Nargile Lounge farklı konseptleri ile bayilik vermeye devam ediyor.

Cafe

1000000 ₺

Saman Nargile Lounge Bayilik     

Saman Nargile Lounge 2015 yılında İzmir merkezli olarak kurulan bir marka olup müşterilerine kendi özel karışım nargile çeşitlerinin yanı sıra dünya mutfağından lezzetler ile sıcak ve soğuk içecekler de yer alıyor. İzmir’de başlayan yolculuğumuzu Türkiye’nin farklı lokasyonlarında verdiğimiz bayilikler ile sürdürüyoruz. Lezzet kalitemizi ve eğlence anlayışımızı göz alıcı konseptimiz ile birleştiriyor ve müşteri memnuniyetimizi en üst noktada gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından izlemeyi ve sunduğumuz yeniliklerle birlikte hizmet kalitemizi sürdürülebilir hale gelmeyi hedefliyoruz. Genç, dinamik, deneyimli ekibimiz ve düzenli olarak genişlettiğimiz ürün yelpazemizle ayrıcalıklı bir hizmet anlayışını benimsiyor ve yatırımcılarımıza karlı bayilik imkanları sunuyoruz. 

Saman Nargile Lounge Bayilik Şartları

Saman Nargile Lounge bayilik almak isteyen girişimcilerimizin eksiksiz bir şekilde doldurduğu başvuru formunu değerlendirmeye alıyoruz. Yapılan değerlendirme sonucunda uygun gördüğümüz adaylarımızla görüşüyor ve en doğru stratejiyi birlikte belirliyoruz. Bayi adayımızın seçtiği lokasyonu uzman ekibimiz aracılığı ile analiz ediyoruz. Lokasyonun uygun bulunması durumunda bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. Ardından markamızın çözüm ortakları ile birlikte projeye son şeklini verip hayata geçirilme sürecini başlatıyoruz. Markamızın işletmelerinin yatırım maliyeti açılacak olan şubelerin metrekaresine göre değişiklik gösterebiliyor. 

Saman Nargile Lounge bayilik alacak yatırımcılarımızın markamızın büyümesine katkıda bulunacak, değer katacak, markamızı kendi markası gibi benimseyecek ve bizimle birlikte büyüyebilmek için çalışmaktan kaçınmayacak kişiler olmasına özen gösteriyoruz. 

Saman Nargile Lounge bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerinin açılacağı mekanın en az 200 metrekare kapalı alana ve en az 200 metrekare bahçeye ya da pergole alana sahip olmasını istiyoruz. Gerekli düzenlemeleri mekana göre belirliyoruz. Tüm inşaat ve dekorasyon işlerini marka merkezi olarak yerine getiriyor ve mağazalarımızı bayilik alan girişimcilerimize anahtar teslim olarak veriyoruz. 

Markamızın hizmet verdiği ağın genişlemesi ile birlikte hedef kitlemizdeki değişikliğe uyum sağlayabilmek için Saman Nargile Lounge (alkollü müesseseler), Saman Nargile Garden (alkolsüz müesseseler) ve Saman Nargile Exclusive (butik müesseseler) olmak üzere farklı konseptlerde bayilik imkanları sağlıyoruz. Kar marjımız ortalama % 70 olup bayilerimizden reklam katkı payı almıyoruz. 

Saman Nargile Lounge Bayilik Avantajları

Saman Nargile Lounge bayilik alan girişimcilerimiz modern sunumlarla farklı damak tatlarını birleştirip misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturan markamız sayesinde yüksek gelir elde etme imkanına sahip oluyorlar. Şirket kimliğimiz ve marka bilinirliğimiz ile müşterilerimiz üzerinde güven uyandırıyoruz. Böylece bayilik alan işletmelerimizin müşteri kitlelerinin sürekli artmasına katkıda bulunuyoruz. Büyük bir markanın kaynakları sayesinde, dahil oldukları sektörde girişimciliğin gerektirdiği tüm avantajları elde edebiliyorlar. Yüksek karlılık oranlarımız sayesinde bayilik alan girişimcilerimiz yatırımlarını ortalama 1 - 12 ay içerisinde geri kazanabiliyorlar.

Saman Nargile Lounge Bayilik Destekleri

Saman Nargile Lounge bayilik alan girişimcilerimize teknik destek, lojistik, personel ve reklam gibi konularda destek oluyoruz. Bunların dışında inşaat / dekorasyon, personel eğitimi ve ürün tedariği alanlarında da şubelerimize hizmet sağlıyoruz. Ayrıca bayilerimizi giderek büyüyen ailemizin bir parçası olarak kabul ediyor ve karılaştıkları tüm sorunlar karşısında kendilerine en hızlı ve en etkili çözümleri sunuyoruz. Siz de pazar payını artırmaya devam eden markamızın bayileri arasında yer alarak kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

 

  1. Konsept Cafeler

SAMAN Nargile Lounge Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SAMAN Nargile Lounge Şartlar & Koşullar

  • Deneyimli deneyimsiz herkese bilgi verilir

SAMAN Nargile Lounge Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör