1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Kahve Tiryakisi

Kahve Tiryakisi

Firmamız 30 yıldır Türk ve Dünya kahveleri üretmekte olan kurumsal yapısını doğru ve sağlam temeller üstüne oluşturmuş olan sektöründe ender firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Cafe

1500000 ₺

Kahve Tiryakisi olarak, 1990 yılından beri gelen üretimdeki ustalık deneyimimizi  2017 yılından beri mağazalarımızda, misafirlerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız araştırmalarda ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli kahve deneyimi ve daha kurumsal hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Nitelikli kahveye ulaşmanın yolu, iyi kahve çekirdeklerini bir araya getirmek ve onu tüm tiryakiliğiyle kavurmaktan geçiyor. Bu da bizim için yaptığımız işin temelini oluşturuyor. Tutkumuz, sadece kahvemizi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunabilmektir. Deneyiminizi tamamlayacak kahvelerimiz ile uyumlu yiyeceklerimizden, mağaza ortamını tamamlayan müziklerimize kadar her şeyi özel olarak seçmeye gayret gösteriyoruz.

Misafirlerimiz Kahve Tiryakisi’ne sohbet etmek, arkadaşları ile buluşmak ya da çalışmak için gelirler. Biz herkes için bir araya gelebilecekleri sosyal bir ortam sunuyoruz ve günlük hayatlarının bir parçası olmak için çalışıyoruz.

1990 yılına dayanan hikayemiz ve markamızın ismi, tüm tiryakiliğiyle kavurduğumuz kahvenin sırrı ile başladı. En değerli varlığımız haline gelmeden önce, yıllarca süren çaba, sıkı çalışma ve bu sayede edinilen bilgi birikimle kilometrelerce uzaktan gelen bir fincan lezzete dönüştü.

Kahve Tiryakisi markamızın oluşmasındaki en önemli sebep, Türk Kahvesi’nin atalarımızdan gelen geleneksel vazgeçilmez lezzet olan, Türk Kahvesi Tiryakiliğidir.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Kahve Tiryakisi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Kahve Tiryakisi Şartlar & Koşullar

  • Finansal açıdan yeterli olmak
  • Kendi işinin başında durabilmek
  • Marka değerleri ile uyumlu olmak
  • Ticari engeli bulunmamak

Kahve Tiryakisi Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör