Kahve Tiryakisi

Firmamız 30 Yıldır Türk Ve Dünya Kahveleri Üretmekte Olan Kurumsal Yapısını Doğru Ve Sağlam Temeller Üstüne Oluşturmuş Olan Sektöründe Ender Firmalardan Birisi Olmayı Başarmıştır.

Kahve Tiryakisi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* İnşaat Dekorasyon maliyeti (m2) 2.250 tl ile 4.500 tl arası dir ortalama %60-70 Nakit kalan sıralı 2-4 aya kadar çekle ödeye bilirsiniz.

Kahve Tiryakisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kahve Tiryakisi Bayilik Şartları

Finansal Açıdan Yeterli Olmak
Kendi İşinin Başında Durabilmek
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak

Kahve Tiryakisi Bayilik Açıklaması

Kahve Tiryakisi Bayilik

Kahve Tiryakisi cafe sektörü içindeki faaliyetlerine Avrupa’da ve Türkiye’de profesyonel deneyimleri bulunan bir grup kahve sevdalısı tarafından kurulan bir marka olarak devam etmektedir. Kahve kültürünü ülkemizde ve tüm dünyada yaygın hale getirmeyi hedefleyen Kahve Tiryakisi dünyanın ulaşılabilecek her noktasında hizmet verir hale gelmeyi amaçlamaktadır. Güzel nokta - doğru yatırımcı ve uygun sermaye ilkelerini temel edinen Kahve Tiryakisi cafe sektörü bayilik veren firmalar içinde yüksek karlılık oranları, avantajlı yatırım koşulları ve yatırımcılarına sağladığı destekler ile öne çıkmaktadır.

Kahve Tiryakisi Bayilik Şartları

Kahve Tiryakisi bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmektedirler. Yapılan ön değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan girişimciler marka ile karşılıklı görüşmeye çağrılmakta ve karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Kahve Tiryakisi bayilik alan girişimciler ile 5 yıllık bayilik sözleşmesi imzalamakta ve sürenin bitiminde karşılıklı talep oluşması durumunda sözleşme 5 yıl süre ile uzatılmaktadır.

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli kesin olarak marka yetkililerinden öğrenilebilmektedir. Kahve Tiryakisi açılacak olan işletmelerinin en az 80 - 100 metrekare arası iç mekana sahip olmasını talep etmektedir. Mekanın ön bahçe teras kullanımının olması aranılan şartlar arasında yer almaktadır. İşletme açılmadan önce tespit edilen lokasyon ile ilgili olarak Kahve Tiryakisi AR-GE departmanı tarafından gerekli incelemelerin yapılması ve fizibilite çalışmalarına göre uygunluk verilmesi gerekmektedir.

Kahve Tiryakisi bayilik alan girişimcilerinden aylık ciro üzerinden % 2 oranında cirodan pay almaktadır. Ayrıca yıllık ciro üzerinden % 0.005 oranında reklam katılım bedeli tahsil edilmektedir. Markanın ortalama kar marjı %55 - %60 civarında olup, Kahve Tiryakisi bayilik alan girişimciler yatırımlarını ortalama 18 - 24 ay arasında geri kazanabilmektedirler. Kahve Tiryakisi işletmelerinin ortalama kurulum süresi 60 - 90 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Kahve Tiryakisi Bayilik Avantajları

Kahve Tiryakisi bayilik sistemi ile şube yatırımlarını ve buna bağlı olarak marka bilinirliğini artırmayı, deneyimlerini paylaşarak yeni yatırımcıları teşvik etmeyi ve yatırımcıları ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Kahve Tiryakisi bayilik alan girişimciler toptan fiyatlar ile alım yapmakta ve ürün alımlarında % 100 avantajlı konuma gelmektedirler. Kahve Tiryakisi tüm ürünlerin alımını kendisi yapıp kendi lojistik departmanı aracılığı ile teslimlerini gerçekleştirmektedir. Kahve Tiryakisi işletmelerinde çalışacak olan tüm yönetici, barista ve servis personelinin eğitimleri marka merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Açılacak olan işletmelerin proje tasarımı Kahve Tiryakisi mimari ekibi tarafından tasarlanmaktadır. Bayilik almak isteyen girişimciler projenin uygulanması ile ilgili olarak farklı firmalardan teklif alabilmektedirler. Uygulamayı girişimcinin temin ettiği firmalardan birinin gerçekleştirecek olması durumunda firma teknik şartnameyi Kahve Tiryakisi ile imzalamaktadır.

Kahve Tiryakisi Bayilik Destekleri

Kahve Tiryakisi bayilik alan girişimcilerinin de marka ile birlikte büyümesini hedeflemektedir. Bu nedenle marka tarafından girişimcilerine bayilik sözleşmesi görüşmelerinin başladığı andan itibaren destekler sunulmaya başlamaktadır. Girişimcilere verilen destekler arasında personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, el kitabı, bölge koruması ve ortak reklam destekleri yer almaktadır.

Siz de cafe sektöründe yer almak ve giderek büyüyen pazarda söz sahibi olmak istiyorsanız Kahve Tiryakisi ile iletişime geçerek bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kahve Tiryakisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR