Cezveden

Cezveden Kahve Kiosku 10M2 Alanlarda ,Profesyonel Bir Cafe Hizmetidir.düşük Yatırım Bütçeleri Ile Yüksek Gelirler Elde Edebileceğiniz Günümüzün En Karlı Sektöründe Cezveden Ailesi Içerisinde Olmak..

CEZVEDEN Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

CEZVEDEN Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CEZVEDEN Bayilik Şartları

Kendi İşinin Patronu Olmak Olmak İstemesi

CEZVEDEN Bayilik Açıklaması

Kökleri 16 yy önceye dayanan kahve yemen valisi aracılığıyla 1517 yılında istanbul da Türklerle tanışır Türk hazırlama ve pişirme tekniği ile Türk kahvesi olmuştur. 1517 yılından bu güne nice dostluklara,mutluluklara sıcaklığı, köpüğü ve kokusuyla kültürümüzün yapı tasları arasına girmiştir geleneksel kahveciliğin -kahvehanelerin- dostluk ve huzur dolu ortamların içerisinde 24 yılını vermiş sevgili babacığımla birlikte bu muhabbet dolu ortamın kokusuyla yeşerdim adeta ve artık iş babadan oğla geçme vaktidir 498 yıllık geleneksel Türk kahvesini farklı aromalarıyla birlikte , uluslararası kahve çeşitlerini de içerisinde harmanlayarak ” kahve cezveden içilir” sloganıyla ola çıkan cezve’den tarih dolu lezzetleri uygun fiyat politikasıyla sunmayı hedefler.
 

Ülke genelinde AVM,ÜNV,ŞEHRİN İŞLEK CADDELERİ,HAVAALANLARI,ULAŞIM İSTASYONLARI vs. kısacası insanın olduğu heryerde hizmet verebiliriz

CEZVEDEN Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR