Kadın Girişimcilere Uygun Markalardan Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 12:06

Bayilik sözleşmelerinde kadın girişimcilere avantaj sunan ya da ürünleri açısından kadın işletmeciler için daha avantajlı olan bayilik teklifleri.

Kadın Girişimcilere Uygun Markalardan Bayilik Teklifleri
Enes Öksüz admin

Kadın girişimcilerin son yıllarda ticari hayatta üstlendiği rol giderek artıyor. Bu noktada KOSGEB gibi bazı kurumların kadın girişimcilere yönelik desteklerinin de etkili olduğu biliniyor. Bayilik veren bazı markalar da kadın girişimcilere ticari faaliyetlerini artırmaya yönelik cazip teklifler sunabiliyor. Biz de bu yazımızda kadın girişimciler için cazip bayilik tekliflerini sizlere sunuyoruz.

MANICARE GÜZELLİK SALONU

El ve ayak güzelliği alanında faaliyet göstermekte olan marka yalnızca kadın girişimciler ile iş ortaklığı yapıyor. Manicare Güzellik Salonu bayilik almak isteyen girişimcilerinin kadın girişimci olmasını ya da % 50 - % 50 kadın – erkek ortaklığı bulunmasını talep ediyor. Bu ortaklık durumunda ise işletmenin yönetiminin tamamen kadın ortağa bırakılması koşulunu öne sürüyor. Ortalama bayilik açılış bedeli 50.000 TL olan marka ayda en az 500 TL olmak üzere aylık gelirden % 6 oranında pay alıyor. Manicare Güzellik Salonu Bayilik ilanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

B-FIT

B bit bayilik teklifi reklamı. Resim üzerinde senin hala B fitin yok mu yazıyor.

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 85.000 TL civarında olduğu biliniyor. Kadın girişimciliğini desteklemeyi ve kadınlara iştiham yaratmayı hedefleyen B-Fit yalnızca kadın girişimcilere bayilik veriyor. Erkek girişimcilere % 49 oranında ortaklık hakkı tanıyan marka işletmenin yönetiminin kadın girişimciye bırakılmasını zorunlu tutuyor. b-fit Bayilik ilanı hakkında daha fazla  bilgi için tıklayın.

BOTTİ

Annesinin işaret parmağını tutmuş bebek. Ellere yakın çekim.

Anne ve bebek ürünleri alanında faaliyet göstermekte olan Botti işletmelerinin alışveriş merkezlerinde ve insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde yer almasını istiyor. Açılacak olan mağazaların en az 250 metrekare alana sahip olmasını isteyen Botti riski minimize karı maksimize etmeye ve kazan – kazan ilkesine dayanan iş modeli ile kadın girişimcilere karlı bir işletmeye sahip olma olanağı sağlıyor. Botti Anne Bebek Bayiliği ilanı için tıklayın.

DURANCE

Duranca France logosu

Fransız parfüm şirketi Durance Türkiye pazarındakini kadın girişimciler ile birlikte büyümeyi hedefliyor. En az 40 metrekare alana sahip butik işletmeler ile faaliyet gösteren Durance sürekli franchise ödemesi almıyor. Reklam katkı payı ise yıllık verilen reklamların giderlerinin bölüşülmesi şeklinde hesaplanıyor. Durance Bayilik ilanı için tıklayın.

PAPATYA KİDS

Çocukları ellerinden tutmuş götüren papatya çizimi.

Yaptığı kampanya ile bayilik bedelini 10.000 TL + KDV olarak uygulayana Papatya Kids bayilik alan girişimcilerine mağazalarını klima, yazar kasa pos cihazı ve barkod sistemi dahil olacak şekilde kurulumu tamamlayıp anahtar teslim olarak sunuyor. Mağazada satılacak olan ürünlerin tamamı Papatya Kids merkezi tarafından tedarik ediliyor. Marka satılan ürünlerde bire bir karlılık oranı ile çalışarak girişimcilerinin gelirinin yükselmesine büyük özen gösteriyor. Ürünlerini mağazalara barkodlanmış perakende fiyatları ile gönderen Papatya Kids işletmelerinin aylık cirosundan % 7 oranında hizmet bedeli alıyor. Papatya Kids Bayilik ilanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın. 

MİSS POEM

Miss Poem reklam bannerı

Bayilik almak isteyen girişimcilerine hem shop hem corner olarak farklı yatırım alternatifleri sunan Miss Poem, bayilik almak isteyen girişimcilerinin mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri sektöründe deneyim sahibi olmasını koşulları arasında bulunduruyor. Miss Poem bayilik ilanına göz atın.

BEYAZ BUTİK

Türkiye’nin ilk ithal gelinlik markası olarak faaliyet göstermekte olan Beyaz Butik kadın girişimcileri desteklemek adına bayilik almak isteyen kadın girişimcilere öncelik tanıyor ve bazı kolaylıklar sağlıyor. 2019 yılındaki öncelikli hedefini yurt içi franchise ağını genişletmek olarak belirleyen Beyaz Butik ortalama 120 – 150 metrekare alana sahip mağazaların kullanılmasını istiyor. 100.000 TL teminat tutarı talep eden Beyaz Butik, ayrıca daha sonra bayilik alan girişimciye geri ödemesi yapılmak koşulu ile 10.000 TL tutarında  giriş bedeli tahsil ediyor. Beyaz Butik bayilik teklifini inceleyin.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler