Miss Poem

1994 Yılında Tekstil Sektöründe, Perakendecilik Alanında Faaliyete Başlayan Miss Poem Sektörün Öncü Isimleri Arasında Yer Alan Bir Bayan Hazır Giyim Firması Olarak Bayilik Veren Firmalar Arasında..

Miss Poem Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Miss Poem Bayilik Şartları

Markanın Lokasyon Beklentilerini Karşılamak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Benimsemek

Miss Poem Bayilik Açıklaması

Miss Poem Bayilik

1994 yılında tekstil sektöründe faaliyete geçen Miss Poem, çağdaş ve yaratıcı marka kimliği ile Türkiye’de ve dünyada sektörünün öncü isimleri arasında yer alan bir bayan hazır giyim firmasıdır. Sürekli kendini geliştirmeyi prensip edinen firma, markalaşma sürecini hızlı bir şekilde tamamlayarak Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinde konsept mağazalar açarak sektördeki kalıcılığını kanıtlamaktadır. Kısa sürede bayan hazır giyim sektöründe önemli başarılara imza atan Miss Poem yerel ve global yatırımlarına devam etmekte ve bayilik veren firmalar arasında yer alarak mağaza ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Miss Poem Bayilik Şartları

Miss Poem başarılı büyüme stratejileri izlemekte ve bu doğrultuda belirlediği kriterlere sahip lokasyonlarda yeni anlaşmalar yaparak, bayilik ağını genişletmeye devam etmektedir. 

Shop Bayilikler

Miss Poem Franchise olarak planlanan mağazanın; marka değeri yüksek işlek yerlerde bulunması önemlidir. Böylece hem firmanın marka imajı korunacak hem de bayilerin satışları arttırılabilecektir. 

Mağaza en az 100 m2 alana sahip olmalıdır.

Girişimcinin, mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olunması koşulu bulunmaktadır.

Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olunması gerekmektedir. Miss Poem bayilik alan girişimcilerin istekli olması ve müşteri memnuniyeti odağında hizmet vermesi mutlaka karşılanması gereken şartlar arasında yer almaktadır. 

Yatırım planlamaları, Miss Poem standartları ve temel  kuralları ile uygunluk gösteren girişimci firma ile irtibata geçilmektedir. Mağaza lokasyonu ve yatırım planı uygun görüldüğü takdirde tüm Miss Poem franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak görüşülmeye başlanmaktadır.

Corner Bayilikler

Mağazanın; yaya nüfusunun fazla olduğu işlek ana caddeler üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir. 

Corner’larda Miss Poem merkez ofisi tarafından gönderilen poster ve görsellere yer verilmelidir.

Miss Poem Bayilik Avantajları

Her gün 15 yeni model sunan firma, hazır giyim sektörü içerisinde giderek genişleyen bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Mağaza açılışlarına isim hakkı ve loyalty talep edilmemektedir. Dolayısıyla girişimcilerin ayırması gereken sermaye miktarı azalmaktadır.

Detaylara önem veren, kalite odaklı anlayış en uygun fiyatlar ile birleştirilerek müşterilere sunulmaktadır. Miss Poem mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel seçimi ve eğitimi, ürün yönetimi reklam ve pazarlama çalışmaları gibi tüm opsiyonel kısımlara know-how bilgisi ile destek verilmektedir.

Hedefe odaklı reklam ve PR çözümleri, yaratıcı tanıtım stratejileri ve sponsorluklar, pazarlamada interaktif yaklaşımlar ile marka gücünü daha da arttırmaktadır. Trendi belirleyen estetik vitrinler, Miss Poem kimliğini yansıtan tüm basılı tasarımlar ve görsel sunum tekniklerini yansıtmaktadır. 

Miss Poem kendi mağazalarını açmamakta ve girişimcisine rakip olmamaktadır. Geniş ve zengin koleksiyon yelpazesi sunarak, farklı zevklere hitap ederek geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı sağlamaktadır. Dünyada en çok alışveriş yapan yaş grubu olan 15-35 yal aralığının hedeflenmesi, satış sirkülasyonunu arttırmaktadır.

Hazır giyim firmaları arasında, ürün kalitesine olduğu kadar mağaza standartlarına da önem veren Miss Poem, ürün yerleşiminden etiketlemeye kadar her alanda kendi tarzını ve kalitesini yansıtmaktadır. Siz de kalitesini yüksek müşteri memnuniyeti ile birleştirmeyi hedefleyen Miss Poem bayilik alarak Miss Poem ailesi içerisinde yerinizi almak için, firmanın internet sitesindeki Miss Poem Bayilik Başvuru Formu’nu doldurarak, ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

 

 

Miss Poem Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR