Beyaz Butik

Beyaz Butik Bayilik Açıklaması

Beyaz Butik Bayilik

Beyaz Butik Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Beyaz Butik Bayilik Hakkında : Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları 1997 yılında atıldı. Dünyanın dört bir yerinden özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orjinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, gelinlik efsanesine yeni bir bakış açısı getirdi. Beyaz Butik birkaç sene içinde modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile lider bir marka haline geldi. Beyaz Butik yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor. 

Beyaz Butik 2008 yılı itibariyle faaliyetlerini, uluslar arası bir işbirliğine giderek, Moe By Beyaz Butik markası ile genişletme kararı aldı; Moe By Beyaz Butik tümü ithal ürünleri ve şaşırtıcı fiyatları sayesinde franchiseağı ile Anadolu kentlerinde hızla büyüyor. Beyaz Butik ile aynı isme sahip olan evlilik dergisi ise Beyaz Butik’ in grup şirketlerinden biri olan NOVAMEDYA YAYINCILIK bünyesinde yayınlanıyor.

Beyaz Butik Bayilik Başvurusu

Beyaz Butik, temsil ettiği markalarının kalitesini ve orijinalliğini Türkiye’nin her köşesine taşımak isteyen girişimcilerle çalışma olanaklarını değerlendirmektedir. Daha fazla bilgi için, franchise@beyazbutik.com.tr e-mail adresini kullanarak pazarlama departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Butik Bayilik, Beyaz Butik Bayilik Şartları hakkında bilgiyi aşağıdaki iletişim numaralarından edinebilirsiniz. Beyaz Butik Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Beyaz Butik Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Beyaz Butik Bayilik Başvurusu yapabilirler.

  • NOT: Değerli Gelinlik Sektörü Temsilcileri, Elimizde bulunan dünyaca tanınmış gelinlik üreticilerinin geçmiş sezon gelinliklerini demarke olarak perakende, ya da toptan olarak satışını yapmak için bir organizasyon yaptık. Cymbeline, Demetrios, Cosmobella, Elianna Moore gelinlikleri ve aksesuarlarını uygun koşullarda almak için lütfen bizimle aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçin. Pazartesi-Cuma: 14.00-18.00 - Tel: 0212 284 8687

 

Beyaz Butik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR