Günlük Nakit Getiri Sağlayan Sektörlerde Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 04:52

Günlük nakit getiri sağlayan bayilik teklifleri. Her gün nakit tahsil edebileceğiniz bayilik fikirleri.

Günlük Nakit Getiri Sağlayan Sektörlerde Bayilik Teklifleri
Enes Öksüz admin

Ticari hayata atılmak isteyen girişimciler için pek çok farklı sektör bulunsa da her sektörün kendine göre bazı farklı özellikleri bulunabiliyor. Kimi sektörler caddeli satışlara, çek ve senet ödemeleri ile sürdürülürken kimi sektörler girişimcilerine sıcak para ile günlük olarak daha fazla temas etme şansı sağlıyor. Bu girişimciler gerek özel hayatlarındaki ihtiyaçlarını gerek işletmelerini döndürmelerini sağlayacak giderlerini sıcak para ile karşılamanın avantajlarından da yararlanabiliyorlar. Sektörler bazında değişiklik göstermekle birlikte bazı tedarikçiler nakit alım söz konusu olduğunda avantajlı teklifler sunabiliyorlar. Bu da günlük nakit getiri sağlayan sektörlerdeki bayilik tekliflerinin girişimciler açısından cazibesini korumasında etkili oluyor. Bu yazımızda biz de sizlere fikir verebilmek adına günlük nakit getiri sağlayan sektörlerle ilgili bayilik tekliflerini bir araya topluyoruz.

JUICE PLANET BAYİLİK

Doğal beslenmeye verilen önemin artması sonucu bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin sayısı da artıyor. Sağlıklı ve doğal beslenmenin yaygınlaşmasında pay sahibi olmayı amaçlayan Juice Planet kendini kısa sürede amorti eden düşük yatırım bedeli ile yatırımcılar için günlük nakit getiri sağlayan avantajlı bayilik teklifleri arasında yer alıyor. Juice Planet bayilik almak isteyen girişimcilerine kiosk mobil, kiosk vitamin ve cafe olmak üzere üç farklı konsept arasından en uygun olanı seçme olanağı sağlıyor. Ayrıca markanın franchise, yarı ortaklık ve kiralama modeli olarak da üç farklı işletme modeli bulunuyor.

COFFEEMAKERS BAYİLİK

Coffeemakers bayilik almak için gereken yatırım bedeli seçilen işletme mekanına göre değişiklik gösteriyor. Marka bayilik alan girişimcilerinin cirosundan pay almadığı gibi yüksek karlılık oranları sayesinde kısa sürede yatırım sermayelerini geri kazanma ve karlı bir işletmeye sahip olma olanağı sağlıyor. İşletmelerinde mutlaka bahçe bulunmasını ve iç mekanın en az 100 metrekare alana sahip olmasını isteyen Coffeemakers bayilik alan girişimcilerin karlılığı en yüksek lokasyonları seçmeleri konusunda destek sağlıyor ve ortalama 60 gün içerisinde şubelerini hizmet vermeye hazır hale getiriyor. Yapılan reklam faaliyetleri ile de bayilerin müşteri kitlelerinin ve satış hacimlerinin arttırılması hedefleniyor.

OSKAR PASTANELERİ BAYİLİK

Sektörün en köklü markalarından olan Oskar Pastaneleri nin metrekare başına kurulum maliyeti yaklaşık 1.500 -2.000 TL aralığında olup, yatırım maliyeti seçilen mekanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Oskar Pastaneleri geniş ürün yelpazesi ve ürünlerinin kalitesi ile çok geniş bir kitleye hitap etmekte olup bayilik verdiği işletmelerinin alış veriş merkezlerinde ya da işlek caddeler üzerinde konumlandırılmasını tercih ediyor. Oskar Pastane Bayilik fırsatı için tıklayınız.

ROMERON PARFÜM BAYİLİK

Oldukça düşük bir sermaye ile bayilik fırsatı sağlayan Romeron Parfüm bayilik alan girişimcilerinin en az 10.000 TL tutarında mal almasını talep ediyor. Türkiye genelinde ve yurtdışında bayilikler veren Romeron Parfüm bayilik alan girişimcilerinin gelirlerinden pay ve reklam katkı payı tahsil etmiyor. Yaklaşık 20 – 30 metrekare alana sahip işletmeler ile bayilik alan girişimciler minimum işletme maliyeti ile maksimum kazanca ulaşma avantajından yararlanabiliyorlar.

EKMEKİÇİ BAYİLİK

Türk damak tadının eşsiz lezzetleri arasında yer alan döner, kokoreç, lahmacun ve kebap gibi ürünleri fast food şeklinde müşterilerine sunan Ekmekiçi  bayilik alan girişimcilerinden franchise giriş bedelinin yanı sıra aylık cirolarının % 3’ ü oranında marka kullanım payı ile aylık cirolarının % 2’ si oranında reklam katkı payı alıyor.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler