1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Ekmekiçi

Ekmekiçi

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden olan döner, kebap, lahmacun ve kokoreç gibi ürünleri fast food şeklinde tüketicilerine sunan Türkiye’nin ilk zincir restoranı olan Ekmekiçi daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bayilik vermeye devam etmektedi

Fast Food

Ekmekiçi Bayilik

 

İzmir’de açtığı işletme ile faaliyetlerine başlayan ve verdiği bayilikler ile diğer şehirlerde de büyümesine devam eden Ekmekiçi gıda sektörünegetirdiği yenilikler ile ön plana çıkmaktadır. Fast food sektöründe hakimiyet hamburgerde iken Ekmekiçi Türk damak tadının eşsiz lezzetlerinden olan lahmacun, döner, kokoreç gibi ürünleri ekmeğin içinde servis etmekte ve fark yaratmaktadır. Geleneksel menüleri self servis olarak sunan Ekmekiçi lezzetli, hijyenik ve ekonomik ürünlerini daha çok sayıda tüketiciye ulaştırmayı hedeflemekte ve sağladığı yatırım avantajları ile gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında dikkat çekmektedir. Anadolu lezzetlerini fast food konseptinde müşterilerine sunan %100 Türk sermayeli ilk marka olan Ekmekiçi pazardan aldığı payı artırmaya devam etmektedir.

Ekmekiçi Bayilik Şartları

Ekmekiçi bayilik alan girişimcilerinin asgari lise mezunugıda sektörüne uyum sağlayabilecek, yöneticilik vasfı bulunan, bizzat işinin başında durabilecek kişiler olmasını talep etmektedir. Ekmekiçi, markanın vizyon, misyon ve standartlarına uyum sağlayabilecek kişiletrle çalışmayı tercih etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı kişilere bayilik vermeyi tercih eden marka ekip ruhunun öneminin farkında olup bayilerini ailenin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmektedir. 

Marka girişimcilerinden franchise giriş bedelinin yanı sıra aylık cironun %3’ü kadar marka kullanım payı ve aylık cironun %2’si kadar reklam katkı payı talep etmektedir. İşletme tüm altyapı, dekorasyon ve ekipman tamamlanarak Ekmekiçi tarafından bayilik alan işletmeye teslim edilmektedir. 

Markaya yapılan bayilik başvuruları titizlikle incelenmekte ve bayilik alacak kişiler firmanın farklı konseptleri arasından seçim yapabilmektedirler. AVM bayilikleri alışveriş merkezlerinde açılan şubeleri tanımlamaktadır. Mevcutta faaliyet gösteren ya da yeni açılacak alışveriş merkezlerinde, 6 metrelik cepheye sahip, 50 ile 80 m arasındaki büyüklüğe sahip alanlar tercih edilmektedir. 

Cadde modeli bayilikler maxi, midi ve mini olarak ayrılmaktadır. Bu tarz bayilikler için insan trafiğinin yoğun olduğu caddeler tercih edilmektedir. 6 metre cepheye sahip, baca sorunu bulunmayan ve gerekli izinlerin alındığı mekanlara uygunluk verilmektedir.

Ekmekiçi Bayilik Avantajları

Ekmekiçi bayilik alan girişimciler yeni girdikleri bir sektörde tanınan ve güvenilen bir marka işe işbirliği yapmanın avantajlarını ilk andan itibaren yaşamaya başlamaktadırlar. Kaliteli ve taze ürünlerden oluşan zengin menüsü sayesinde Ekmekiçi her damak tadına sahip kitleye hitap edebilmektedir. Bunun yanı sıra en lezzetli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile sunuyor olması bayilerinin hizmet verdiği müşteri kitlelerini sürekli olarak artırmasına fırsat vermektedir. 

Ekmekiçi Bayilik Destekleri

Ekmekiçi bayilik alan girişimcilerine lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmalarından işletme dekorasyonuna kadar pek çok alanda destek vermektedir. Merkezi olarak yapılan reklam çalışmaları ve kampanyalar sayesinde bayilerin de daha fazla kişiye ulaşması ve karlı işletmeler haline getirilmesi hedeflenmektedir. İşletme açıldıktan sonra karşılaşılabilen sorunlarda da bayilerini yalnız bırakmayan marka tüm işletmelerinde hizmet ve kalite standardizasyonunun sağlanması için çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Gıda sektörüne adım atmak istiyorsanız siz de Ekmekiçi bayilik koşullarını araştırabilir ve yaptığı AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini geliştirmeye devam eden bu markanın bayilerinden biri olabilirsiniz. Markanın uzman kadrosu ve sektörel deneyiminden yararlanarak kısa sürede yatırımınızı geri kazanabileceğiniz bir işletmeye sahip olma avantajından yararlanabilirsiniz.

  1. Hamburger

Ekmekiçi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Ekmekiçi Şartlar & Koşullar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör