Oskar Pastane

1975 Yılında Ankara’da Hizmet Vermeye Başlayan Oskar Pastaneleri Sektörün En Köklü Isimlerinden Biri Olarak Büyümeye Ve Yeni Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Oskar Pastane Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markanın yatırım bedeli 250.000 ile 500.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kesin bilgi firma yetkililerinden alınabilir.

Oskar Pastane Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oskar Pastane Bayilik Şartları

Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Kriterleri Karşılayan Lokasyon Bulmak

Oskar Pastane Bayilik Açıklaması

Oskar Pastane Bayilik

Oskar Pastaneleri pastane sektörü içindeki en köklü ve öncü markalardan biri olarak bilinmektedir. 1975 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan Oskar Pastaneleri hizmet ve ürün kalitesi sayesinde hem tüketicilerin hem de pastane sektörübayilik veren firmalararasında seçim yapmaya çalışan yatırımcıların ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Başta pasta olmak üzere sütlü tatlı, unlu mamuller, şerbetli tatlılar ve börek çeşitlerinden oluşan geniş menüsü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Üretimde hijyene özellikle öncelik gösteren Oskar Pastaneleri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Marka franchise yolu ile her yıl yeni bayilikler vermeyi ve bu yolla sistemin ve sürdürülebilirliğin kontrol altında tutulmasını hedeflemektedir. Marka önce Türkiye’de sonra tüm dünyada Oskar 1975 markası ile şubeler açmak için çalışmalarına devam etmektedir. 

Oskar Pastane Bayilik Şartları

Oskar Pastaneleri bayilik almak isteyen girişimcilerin başarılı bir iş geçmişine, yönetim tecrübesine ve yatırım için gerekli olacak finansal kaynaklara sahip olması beklenmektedir.

Oskar Pastane bayilik alabilmek için gerekli olan yatırım miktarının 250.000-500.000 TL arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Markanın metrekare başına ortalama kurulum maliyeti 1.500-2.000 TL olup, seçilen mekanın büyüklüğüne göre yatırım maliyetleri değişebilmektedir. Oskar Pastaneleri bayilik almak isteyen girişimcilerine mağazalarını 45-60 gün arasında teslim etmektedir. 

Oskar Pastaneleri bayilik verdiği işletmelerinin işlek ana caddeler üzerinde ve alışveriş merkezlerinde konumlandırılmasını tercih etmektedir. Büyük cepheli 100-200 m2 arası alana sahip olan mekanların seçilmesi ve dekorasyon konusunda Oskar Pastanesi uzmanları ile işbirliğine gidilmesi gerekmektedir.

Oskar Pastaneleri bayilik almak isteyen girişimciler taleplerini markanın internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak iletebilmektedir. 

Oskar Pastane Bayilik Avantajları

Oskar Pastaneleri müşteri hizmetleri departmanı tarafından müşteri anketleri yapılmakta, müşterilerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda markanın çalışmalarına yön verilmektedir. Bu sayede Oskar Pastane bayilik alan girişimciler de müşteri kitlesinin isteklerini karşılayan bir işletme ile ticari hayattaki faaliyetlerini sürdürebilmektedir. Oskar Pastaneleri sahip olduğu güçlü altyapı, geniş dağıtım ağı ve eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdürmekte, markanın bu politikası da bayilerin giderek daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmesine olanak sağlamaktadır. Oskar Pastaneleri bayilerinin kar marjı yaklaşık olarak %40 civarında gerçekleşmektedir. Yatırımın geri dönüş süresi de ortalama 12-24 ay civarında olmaktadır. Kurumsal bir yapıya sahip olan Oskar Pastaneleri güvenilirliği ve yüksek marka bilinirliği ile bayilerine sektördeki rakipleri arasında avantaj sağlamaktadır. Kaliteli ve lezzetli ürünleri ile ön plana çıkan markanın bayileri sağladıkları hizmet standardının da etkisi ile kısa sürede yatırımlarını geri kazanabilecekleri karlı işletmelere sahip olabilmektedir. Ayrıca Oskar Pastaneleri sahip olduğu güçlü satın alma mekanizması sayesinde bayiliklerine en uygun fiyatlar ile ürün tedarik fırsatı sunmaktadır. 

Oskar Pastaneleri Bayilik Destekleri

Oskar Pastaneleri bayilik alan girişimcilere marka tarafından personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, proje desteği, yer seçimi, kalite kontrol, satın alma ve ortak reklam alanlarında destekler sağlanmaktadır. Bunun dışında bayiler ile sürekli koordinasyon içerisinde olunmakta ve bayilerin performanslarını artırabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm destekler marka tarafından sunulmaktadır.

Siz de sektörün öncü markalarından birinin sağlayacağı avantajlardan yararlanarak bu sektöre adım atmak istiyorsanız, Oskar Pastaneleri bayilik almak için marka ile iletişime geçebilirsiniz.

Oskar Pastane Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR