1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Romeron Parfüm

Romeron Parfüm

2009 yılından bu yana perakende sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Romeron Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

25000 ₺

Romeron Parfüm Bayilik

 

Romeron Parfüm 2004 yılında açık parfüm sektörüiçerisindeki faaliyetlerine başlamıştır. 2009 yılından itibaren perakende sektöründe faaliyet göstermekte ve açık parfüm sektörübayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak anılmaktadır.  Romeron Parfüm’ün hedefleri arasında Türkiye içinde ve dışında bayilikler vererek büyümek bulunmaktadır. 

Marka ürünlerinin alerjenlik özelliği azaltılmış, kalıcılığı artırılmış ve uygun fiyatlı olması nedeni ile sektördeki rakipleri arasında büyük bir rekabet gücüne sahip bulunmaktadır. Ürünlerinde ağırlığı parfüm üretimine veren Romeron Parfüm, yüksek kalitede ve yoğun esans içeriklerine sahip ürünleri tüketicilerine sunarak açık parfüm sektörü lideri olmak yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.

Marka tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve sağlık konusuna büyük bir önem göstermektedir. Bu nedenle tüm parfümlerin üretiminde doğal ürünler kullanılmaktadır. Doğallığı ile insan sağlığına uygun olan parfümler aynı zamanda kalıcılığı nedeni ile de tüketicilerden büyük ilgi görmektedir. Firmanın Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygun olarak çalışması, bu konudaki titizliğinin en büyük göstergelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Romeron Parfüm Bayilik Şartları

Romeron Parfüm bayilik almak isteyen girişimcilerinin en az 10.000 TL’lik mal alımını talep etmektedir. Marka Türkiye genelinde ve yurtdışında bayilikler vermektedir. Romeron Parfüm bayilik alan girişimcilerden reklam katılım payı ve gelirden pay almamaktadır. Firma girişimcilerinin müşteri memnuniyetine maksimum özen göstermesini beklemektedir. Dükkan seçimlerinin insan trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda yapılması gerekmektedir. Dükkanın dekorasyonunun ve ürün yerleşiminin firmanın standartlarına göre düzenlenmesi talep edilmektedir. Yaklaşık 20-30 m2’lik bir dükkan işletmenizin ihtiyaçları açısından yeterli olabilmektedir. 

Romeron Parfüm Bayilik Avantajları

Romeron Parfüm bayilik alan girişimciler minimum işletme maliyeti ile maksimum kazanca erişme olanağına sahip bulunmaktadır. Marka girişimcilerine işletmelerini anahtar teslim olarak sunmaktadır. Romeron Parfüm bayilerine ürün temini konusunda garanti vermekte ve bundan kaynaklı müşteri memnuniyetsizlikleri yaşanmasına engel olmaktadır. Açık parfüm sektörü kar marjının %100 ile %300 arasında değişmesi nedeni ile yüksek gelir olanağı sunmaktadır. Marka bilinirliği olan ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Romeron Parfüm ile işbirliği yapan girişimciler çok kısa sürede yatırımlarının karşılığını alabilmekte ve karlı bir işletmenin sahibi olabilmektedirler.

Romeron Parfüm Bayilik Destekleri

Romeron Parfüm bayilik alan girişimcilerine reklam desteği, eğitim ve teknolojik destek başta olmak üzere pek çok alanda destek sunmaktadır. Firma marka bilinirliği nedeni ile hali hazırda geniş bir müşteri kitlesine sahip olsa da pazarlama ve reklam çalışmalarına düzenli olarak devam etmektedir. Bayilerini de bu konuda sürekli desteklemekte ve müşteri potansiyellerini artırmaları için gerekli görülen yönlendirmeleri yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini  her koşulda ön planda tutan Romeron Parfüm mağazalarının açılışından önce ve sonra ihtiyaç duyulan tüm konularda bayilerine sınırsız destek sunmaktadır. Ayrıca zaman zaman müşteri kitlesine uygun olarak düzenlenen kampanyalar ile bayilerin satışları anlık olarak artırıldığı gibi aynı zamanda sadık bir müşteri kitlesi oluşturulmasına da katkıda bulunulmaktadır.

Romeron Parfüm bay ve bayan parfümlerinin yanı sıra oda kokusu, oda parfümü, cep parfümü ve kolonya üretimi de yapmaktadır. Müşteri ilişkileri konusunda uzman bir ekiple çalışan marka müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı birinci önceliği olarak kabul etmektedir. Piyasa şartlarına uygun fiyatları, üstün kalitesi ve ürün çeşitliliği ile bayilerine karlı bir iş imkanı sağlamaktadır. Siz de Romeron Parfüm internet sitesinden bayilik başvurusunda bulunarak ürün yelpazesindeki çeşitliliği kalitesi ile destekleyen firmanın bayileri arasında yer alabilirsiniz.

  1. Parfüm & Deodorant

Romeron Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Romeron Parfüm Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör