1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Coffeemakers

Coffeemakers

2014 yılında kurulan marka müşteri memnuniyetine üst düzey vermekte ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Cafe

500000 ₺

Coffeemakers Bayilik

Coffee Makers gıda sektörü içinde franchise sistemi ile bayilik vermekte ve şube ağını genişletmektedir. Yıllardır verdiği kaliteli hizmet sonucunda geniş bir müşteri kitlesine sahip olan marka bayilikleri aracılığı ile Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet vermektedir. Marka yaratıcı konsepti ve yenilikçi yaklaşımı ile bayilik veren firmalar arasında öne çıkmaktadır. Bayilik yolu ile genişlemeyi sürdürmek isteyen marka, bayilerini kendi geniş ailesinin bir parçası olarak görmekte ve başarıya giden yolu birlikte kat etmelerinin bilincinde olarak davranmaktadır. 

Siz de cafe bayilikleri arasından seçim yapmakta zorlananlardansanız Coffeemakers bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Coffee Makers Bayilik Şartları

Markanın yatırım maliyeti işletmenin mekanına ve mekan alanına göre değişiklik göstermektedir. Coffemakers bayilik alan girişimcilerinden cirodan pay almamaktadır. Bununla birlikte aylık 2000 TL royalty fee bedeli talep edilmektedir. Franchise alan girişimciler istediği takdirde marka standartlarına göre hazırlanan proje firmanın mimarları tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Marka girişimcileri ile franchise sözleşmesini 7 yıllık imzalamaktadır. Süre bitiminde karşılıklı memnuniyet ve talep oluşması durumunda sözleşme yenilenmektedir. 

Coffemakers bayilik alan girişimcilerin seçtiği lokasyonların mutlaka bahçesi bulunması ve iç mekanın minimum 100 m2 olması talep edilmektedir. Lokasyon uygunluğu konusunda Coffmakers’ın uygunluğunun alınması gerekmektedir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanların tercih edilmesi marka tarafından ön koşul olarak ileri sürülmektedir. Açılacak olan her şubenin lokasyonu ile ilgili olarak marka tarafından fizibilite çalışmaları yapılmakta ve buna göre olumlu ya da olumsuz karar verilmektedir. Şubelerin kurulum süresi ortalama 60 gün olarak bilinmektedir.Coffeemakers bayilik almak isteyen girişimciler detaylı bilgiler ve başvuru için firmanın internet sitesinden hizmet alabilmektedir.

Coffeemakers Bayilik Avantajları

Coffee Makers bayilik alan girişimcilerine verdiği destekler ile yeni açılan işletmelerde konseptin tamamen oturmasını ve süreçlerin aksamadan ilerlemesini sağlamaktadır. Bu sayede bayiler kısa süre içerisinde hem elde ettikleri kazançları artırmakta hem de marka konseptinin kalitesi sayesinde sektörel başarıya kolaylıkla ulaşmaktadırlar. Markanın kar marjının yaklaşık %50 olduğu bilinmektedir. Yapılan yatırım ise ortalama iki yıllık bir süre içerisinde geri kazanılmaktadır. Marka girişimcilerine sektör deneyimi, bilgi birikimi ve tedarik sürecini kusursuz işleten altyapısı ile karlı bir işletmeye sahip olma olanağı sunmaktadır. Hem Türk hem dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerine yer veren menüleri ile her damak tadına hitap etmekte ve geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. 

Coffeemakers Bayilik Destekleri

Coffeemakers bayilik alan girişimcilerine eğitim, lokasyon, pazarlama ve bölge koruması başta olmak üzere pek çok alanda süresiz destek sunmaktadır. İşletmelerde çalışacak olan baristaların ve diğer tüm personelin eğitimi merkez tarafından verilmektedir. Coffeemakers tarafından bayiler sürekli denetlenmekte, karşılaşılan tüm sorunlarda gerekli aksiyonlar en hızlı ve etkin şekilde alınmaktadır. Bayilerin performansları titizlikle takip edilmekte ve müşteri sayılarını artırmalarını sağlayacak fikirler kendilerine sunulmaktadır. Ayrıca yapılan tüm reklam faaliyetleri ile bayilerin de müşteri kitlesinin ve buna bağlı olarak karlılıklarının artırılması hedeflenmektedir.

Ticari hayata adım atmak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği alan olan gıda sektöründe yer alan Coffee Makers; menüsündeki çeşitlilik, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Siz de cafe yatırımlarının karlılığının farkındaysanız ve bu sektöre yönelmek istiyorsanız Coffeemakers bayilik almak isteyen girişimcilere sunulan karlı yatırım fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Markadan bayilik alabilmek için firmanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunulabilmektedir.

 

  1. Kahve Dükkanları

Coffeemakers Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Coffeemakers Şartlar & Koşullar

  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim deneyimine sahip olmak
  • Temiz bir ticari sicile sahip olmak
  • Pazarlama yeteneğine sahip olmak
  • Girişimci bir ruha sahip olmak
  • Gerekli sermayeye sahip olmak

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör