Coffeemakers

Coffeemakers Bayilik Açıklaması

Coffeemakers Bayilik

Coffeemakers Bayilik Hakkında : Firmamız cafe sektöründe yeniliklere tamamen açık kendini geliştiren tedarik alt yapısıyla vede profesyonel çalışanlarımızla kahve sektöründe kısa sürede lider bir firma olma kanısı içerisindedir. Coffeemaker’s olarak bizler kendimizi Kahve’ye gönül vermiş ve kahve için çok uzun bir süreç hizmet etmiş,araştırmış ve en sonunda kendi markasını oluşturup bu bilgi ve birikimlerini tüm kahve severlerle paylaşmak,damak tadınızda kahvenin eşsiz lezzetini yaşayabilmeniz için çaba sarf etmekteyiz. 

Coffeemakers Bayilik ve Bayilik Şartları

Dünya'nın dört bir yanından gelen eşsiz çekirdekleri Afrika’dan, Güney Amerika’dan, Endonezya ve Asya’dan, Orta Amerika’dan, Adalar'dan ve diğer yörelerden sizlerle paylaşmak için getirdik. Dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanlarını büyük bir titizlikle öğütüp kavuruyor, kahve içeceğinin serüvenine küçük ama etkin bir grup olarak dahil olmak, kahve sevenleri bir araya getirmek, kahveye ait ne varsa paylaşabilecekleri bir ortam oluşturmak en büyük hedefimizdir. 

Dünyada ülkemizin belki de en büyük markası olan Türk Kahvesini gelecek nesillere taşımak, kahve kültürünü Türkiye pazarında geliştirmek gayesi içerisindeyiz. Coffeemaker’s markası olarak bu yolda bizimle birlikte yürümek isteyen herkese kapımız açık. Sizleri de bir fincan kahve içmeye, kırk yıllık hatırı paylaşmaya bekleriz.

  • FİRMA İSMİ: Coffeemakers
  • BAYİLİK KATEGORİSİ: Kahve Bayiliği
  • KURULUŞ YILI: 2014
  • BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Coffeemakers Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Lokasyonlara göre değişkenlik göstermektedir.Cafe açılacak işyerinin m2 göre değişmektedir. BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ.

Coffeemakers Bayilik Başvurusu

Coffeemakers Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Coffeemakers Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Coffeemakers Bayilik Başvurusuyapabilirsiniz. Coffeemakers Bayilik, Coffeemakers Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurunuz.

 

Coffeemakers Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR