Farklı Konseptlerde Bayilik Veren Cafeler

Son Güncellenme: Sun May 2024 02:35

Cafe sektöründe bayilik düşünen yatırımcılar için farklı cafe konseptlerinde bayilik teklifleri.

Farklı Konseptlerde Bayilik Veren Cafeler
Enes Öksüz admin

Bayilik veren cafeler ve franchise fiyatları ile ilgili internette birçok kaynağa erişebilirsiniz. Kimi zaman elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu sorgulayabilir ve harekete geçebilmek için tereddüt edebilirsiniz. Bu yazımızda bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan en güncel ilanlara erişim hakkı sunan bir platform olarak sizlere en gözde cafe bayilik veren firmalar ile ilgili bilgiler sunacağız.

Hem franchise veren kahve zincirleri hem nargile cafe bayilik fırsatları hem de cafe bayilik fiyatları hakkında detaylara hazırsanız, başlıyoruz…

Breadli

Düşük maliyetli restoran yönetmek isteyen girişimcilere hitap eden Breadli hem cafe hem de restoran konseptiyle hizmet veriyor. Bayilik veren cafeler arasından yenilikçi konseptiyle sıyrılan marka girişimcilere lokasyon seçiminden reklam çalışmalarına; bölge korumasından eğitim desteğine kadar birçok ayrıcalık tanıyor. Cafe konsepti için ortalama 100 m2 alana sahip bir işletme bulunması Breadli bayilik şartlarından birini oluşturuyor. Tüm pişirme üniteleri, soğutucu ürünler, oturma grupları, yazılım programı, görsel giydirme ve tabela masrafları da dahil olmak üzere Breadli bayilik alabilmek için yatırımcıların ortalama olarak 150 bin TL sermaye bulması gerekiyor. Siz de hem fast food hem de cafe olarak faaliyet gösterecek bir işletme arayışındaysanız Breadli markası ile bayilik görüşmelerinizi başlatabilirsiniz.

İlgili Bayilik İlanına Göz Atın: Breadli Bayilik İlanı


Saman Nargile Lounge

Nargile cafe bayilik iş fikri son yılların parlayan yıldızı olarak nitelendirilebilir. Başta gençler olmak üzere orta yaş grubuna da hitap etmeyi mümkün kılan nargile cafeler girişimciler tarafından başarılı bir şekilde işletildiğinde yüksek kazanç getirebilir. Nargile cafe bayiliği veren firmalar arasında yer alan Saman Nargile Lounge markası için bayilik giriş ücreti 120 bin TL olarak açıklanmıştır. Ancak şubenin açılabilmesi için gerekli yatırım tutarı işletme alanına göre değişir. M2 başı tadilat bedelinin 1500 – 1800 TL olduğu gerçeği göz önünde bulundurulduğunda Saman Nargile Lounge franchise yatırım tutarının 500 bin TL’yi aştığını söyleyebiliriz.

İlgili Bayilik İlanına Göz Atın: Saman Nargile Lounge Bayilik


Adam Gibi Bir Yer

“Cafeden daha fazlası” mottosuyla franchise ağını giderek genişleten Adam Gibi Bir yer cafe bayilik fiyatları minimum 350 bin TL dolayındadır. Bayilik veren cafeler arasında dikkat çekmeyi başaran ve nezih konseptiyle beğeni toplayan Adam Gibi Bir Yer müşterilerine ürün çeşitliliği sunar. Henüz Türkiye genelinde yoğunlukla faaliyet göstermediği için konsept özelinde niş bir alana yatırım yapma imkanı da sağladığından Adam Gibi Bir Yer girişimcilerin avantajını arttırır. Siz de cafe bayilikleri almak ama aynı zamanda konseptinizle fark yaratmak istiyorsanız Adam Gibi Bir Yer bayilik ilanlarını takip edebilirsiniz.

İlgili Bayilik İlanına Göz Atın: Adam Gibi Bir Yer Bayilik

 


 

Shakespeare Coffee & Bistro

Türkiye sınırları içerisinde franchise veren cafeler arasında konumlanan Shakespeare Coffe & Bistro, özellikle Fransa’da çok yaygın bir konsepti Türk müşterilerle buluşturuyor. Antalya bölgesinde yoğunlaşan bayilik şubeleri ile bilinirliğini giderek arttıran marka bayilik almak isteyen girişimcilerin yüksek kalite standartlarını hedeflemesini istiyor. Menüsündeki çeşitlilikle hem kahvaltı hem öğle hem de akşam yemeği ihtiyaçlarını karşılayan markanın yatırım bedeli hakkında net bir bilgi olmadığı için en doğru veriler firma yetkilileri ile görüşülerek elde edilebiliyor.


Coffeemania

Franchise veren kahve zincirleri kategorisinde yer alan Coffeemania girişimcilerle 10 yıllık franchise anlaşması imzalıyor. Kiosk, avm ve cadde mağazası olmak üzere farklı konseptlerde bayilik sunan markanın inşaat yatırım bedeli m2 başına 700 – 1200 USD aralığında bulunuyor. Mutfaklı Coffeemania mağazası için 45 bin USD +KDV isim hakkı isteniyor ve toplam yatırım bedeli 500 bin TL ila 1 milyon TL arasında değişiyor.

İlgili Bayilik İlanına Göz Atın: Coffeemania Baiylik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler