1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Adam gibi bir yer

Bu bayilik ilanı firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlgili sektördeki ilanlara göz atabilirsiniz.

Cafe

Adam gibi bir yer

Sadece Cafe Değil ADAM GİBİ BİR YER

Cafe

500.000 ₺

Adam Gibi Bir Yer Bayilik

Son dönemde gerek olumlu müşteri yorumları gerek isminin dikkat çekiciliği sebebiyle “Adam Gibi Bir Yer” bayilik arayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. “Cafe’den daha fazlası” mottosuyla yola çıkan marka cafe bayilik veren firmalar arasında hizmet politikası ile sıyrılmaya başlamıştır. Hem cafe hem restoran işletme fırsatını sunan bayilik veren firmalar arasında hatırı sayılır bir sükse yakalamayı başaran Adam Gibi Bir Yer bayilik almak isteyen girişimcilere karlı; karlı olduğu kadar eğlenceli bir iş imkanı sunmaktadır. 

“Adam Gibi Bir Yer bayilik fırsatları neden bu kadar çok tercih ediliyor?” sorusunun yanıtı sadece markanın konseptine ya da ürün çeşitliliğine indirgenemiyor. Bazı sektörlerde marka kendi reklamını sadece adıyla bile yapabiliyor. Genç kesimin cafelerde çok zaman geçirmesi, sosyal medyanın yaygınlaşması ve markanın adının cazip olması bu firmanın çok dikkat çekmesine neden oluyor. Reklam ve pazarlama faaliyetlerinin önemini kavrayan girişimciler Adam Gibi Bir Yer bayiliklerindeki potansiyeli keşfetmeyi başarıyor. 

Adam Gibi Bir Yer Bayilik Şartları

Bayilik veren cafelerarasında dikkat çekenler arasına girmeyi başaran marka; girişimcilerinden marka değerlerine uygun davranmalarını, diğer bir deyişle hizmet kalitesini yüksek tutup müşteri memnuniyetini mutlak şekilde kazanmalarını bekliyor. Türkiye geneline bayilik veren firma sunduğu desteklerle de girişimcilerini çıktıkları yolda yalnız bırakmıyor. 

Reklam, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama, eğitim ve personel destekleriyle yatırımcılarının soru işaretlerini azaltan Adam Gibi Bir Yer bayilik almak isteyenlerin çekincelerini azaltmak üzerine kurulu bir bayilik sistemi işletiyor. 

Ortalama yatırım tutarı metrekare başına 2000 TL olarak belirlendiği için bayiliğin açılacağı bölge ve işletmenin alanı doğrultusunda toplam yatırım bedelinin 250 bin ile 500 bin TL arasında değişeceği biliniyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerin yatırım tutarı kriterlerini de karşılamaları gerekiyor.

Adam Gibi Bir Yer Bayilik Avantajları

Adam Gibi Bir Yer bayilik almak isteyen girişimcilerin geniş bir hedef kitlesi olur. Genç ve orta yaşlı tüm kadın ve erkeklere hitap eden bir işletme sahibi olabilmek için doğru tercihler arasında gösterilen Adam Gibi Bir Yer bayilikleri hizmet kalitesine önem veren ve müşteri memnuniyeti sağlama odaklı hizmet anlayışını benimseyen girişimcilere yüksek karlılık bırakabilir. 

Markanın bilinirliğinin de müşterilere erişme noktasında avantaj sağlayacağı gerçeği es geçilmemelidir. Sosyal medya ve internet reklamcılığının etkisinin hızla hissedilebileceği bir sektörde faaliyet gösterilmesini mümkün kılan Adam Gibi Bir Yer bayilik sürecine giren yatırımcılarını destekleyerek de büyük bir fırsat sunmaktadır. 

Menü çeşitliliği ile de ön plana çıkan Adam Gibi Bir Yer; hedef kitlesine dünyanın en çok beğenilen kahvelerini, muhteşem yiyecekleri ve aperatifleri sunarak piyasada tutunmayı kolaylaştırmaktadır. Tüm bu artıları yatırımcıları cezbederken Adam Gibi Bir Yer markası ivme kazanarak büyümeyi sürdürmektedir. Henüz Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet göstermeye başlamamış olması üniversite yerleşkelerinin bulunduğu lokasyonlardaki girişimciler için markanın tercih edilme sebeplerini arttırmaktadır. 

Adam Gibi Bir Yer Bayilik İçin Gereken Minimum Bütçe

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Adam Gibi Bir Yer bayilik almak isteyen girişimcilerin toplam yatırım tutarları 250 bin ila 500 bin TL arasında değişmektedir. Yaratıcı konseptinin ve hitap ettiği kitlenin genişliğinin bu markanın sunduğu en büyük avantajlar olduğu unutulmamalıdır. 

 

 

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör