50 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sat Jun 2024 09:02

“50 bin TL ile iş kurmak mümkün mü?”, “50 bin TL ile alınabilecek bayilikler hangileri?” ve daha fazlasının yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

50 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri
Metehan Avcı user

İş kurmak istiyorsunuz ve yalnızca 50.000 TL sermayeniz mi var? O zaman size önerimiz yazımızı okumadan bir karar vermemeniz. 50.000 TL size yatırım yapmak için çok büyük bir rakam gibi görünmeyebilir. Ama doğru sektörü tercih ederseniz karlı bir işe sahip olmanızı sağlayacak bir tutar olduğunu unutmayın. Sizler için hazırladığımız bu listede “50.000 TL sermaye ile ne iş yapılır” sorusunun yanıtını bulabilmeniz için farklı sektörlerden iş fırsatlarını bir araya getirip kendiniz için en doğru alternatifi bulmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

50.000 TL Sermaye İle Bayilik Alabileceğiniz Markalar

DONDURELLA

Tayland usulü tava dondurma ürünlerini tüketicilerine sunan markanın bayilik yatırım bedeli 25.000 TL’ den başlıyor. Tayland usulü üretim yapan ve tava dondurması ürünlerini rulo olarak servis eden Dondurella yatırımcılarına dondurma arabası, corner cafe ve Dondurella şubeleri olmak üzere üç farklı yatırım alternatifi sunuyor. Marka dükkan konsepti için en az 40 metrekare kullanım alanına sahip olan işletmeleri tercih ediyor. Dondurella bayilik almak isteyen girişimcilerin başvuru için markanın internet sitesindeki formu doldurmaları gerekiyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Dondurella Bayilik

KLİK EMLAK

Türkiye genelinde bayilikler veren Klik Emlak girişimcilerinden bayilik bedeli talep etmiyor. Klik Emlak bayilik almak isteyen girişimciler istekleri doğrultusunda ya yeni bir ofis açabiliyor ya da mevcut ofislerine sağlanacak olan tabela, broşür, kartvizit gibi ücretsiz pek çok malzeme ile de hizmet verebiliyorlar. Yeni ofis açmak isteyen girişimcilerin ofisleri 2 hafta içerisinde marka tarafından hizmet vermeye hazır hale getiriliyor. Markanın bayileri satışı ya da kiralaması yapılan gayrimenkullerin satış ya da kiralama bedeli üzerinden hizmet bedeli talep ediyor. Ancak Klik Emlak merkez tarafından kardan herhangi bir pay talep edilmiyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Klik Emlak Bayilik

MANICARE GÜZELLİK SALONU

El ve ayak güzellik ve bakım hizmeti veren Manicare Güzellik Salonu girişimcilerinden isim hakkı bedeli olarak 10.000 TL+KDV talep etmekte olup, şube kurulum maliyetinin yaklaşık 50.000 TL olduğu biliniyor. Manicare Güzellik Salonu bayilik vereceği işletmelerin kadın olmasını ya da %50 kadın-erkek ortaklığını ön koşul olarak ileri sürüyor. Açılacak olan işletmenin 20 ile 60 m2 arasında alana sahip olması, alışveriş merkezlerinde ya da işlek caddelerde konumlandırılması tercih ediliyor. Ortalama şube kurulum süresi 2 ay olan marka, ayda minimum 500 TL olmak üzere gelirden %6 pay alıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Manicare Güzellik Salonu Bayilik

DRY CAR CARE

Oto yıkama sektöründe bayilik veren Dry Car Care bayilik bedeli seçilen konsepte göre 15.000 TL’den başlıyor. Çevreci yaklaşımı ve nano teknoloji ürünleri ile dikkat çeken marka mobil bayilik konsepti, semt temsilciliği ve AVM temsilciliği olmak üzere üç farklı yatırım olanağı sunuyor. Markanın minimum yatırım sermayesi gerektiren konsepti olan mobil bayilik, nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine dayanarak uygulanıyor. Küçük-orta sınıf ticari aracı olan ya da uzun dönemli araç kiralama yapabilecek olan yatırımcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Sabit işletme giderlerinin olmaması ve yüksek karlılık oranı nedeni ile oldukça ilgi gören mobil bayilik konsepti,  adreste bireysel hizmet verme ya da kurumsal firmalar ile periyodik toplu filo temizlik anlaşmaları yapma olanağı da sağlıyor. Bayilik taleplerini telefon ile ya da web sitesi üzerinden kabul eden Dry Car Care girişimcilerine lokasyon seçimi ve pazar araştırması gibi konularda iş planı desteği de veriyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Dry Car Care Bayilik

BUNDESIGN

Markanın bayilik maliyeti her şey dahil olmak üzere 25.000 TL + KDV – 45.000 TL + KDV aralığında bulunuyor. Sunduğu farklı hediye alternatifleri ile sektöre yeni bir renk getiren Bundesign bayilerinin yatırım maliyeti açılacak olan mağazanın tipine ve alanına göre değişiklik gösterebiliyor. Mağazaların 20 – 40 metrekare, standların ise 9 metrekare alana sahip olması gerekiyor. Marka bayilik anlaşmalarını standlar için 1 yıl, mağazalar için ise 5 yıl olarak düzenliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Bundesign Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler