Bundesign

1998’De 2 Mağaza Ile Çıktığı Yolculuğuna 33 Mağaza Ile Devam Eden Firma, Sektöre Öncülük Etmeye Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bundesign Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Bundesign’in her şey dahil kurulum maliyeti ortalama 25.000 – 45.000 TL+KDV’dir. Kiralanan mağazanın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bundesign Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Bundesign Bayilik Şartları

Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Marka İmajına Uygun Prensiplere Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Konularında Deneyimli Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Bundesign Bayilik Açıklaması

Bundesign Bayilik

1998 yılında 2 mağaza ile başladığı yolculuğuna 33 mağaza ile devam eden Bundesign, sektöre yön veren firmalar arasında yer almaktadır. Vizyonu ve misyonu ile rakiplerine de öncülük eden firma, hitap ettiği kitleyi genişletmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşterileri ile aralarında sıcak bir ilişki geliştirmeyi hedefleyen Bundesign, farklı hediye alternatifleri sunarak rakiplerinden bir adım önde bulunmaktadır. E-ticaret ağında da yer alan firma, internet üzerinden verilen siparişleri Türkiye’nin her yerine 48 saat içerisinde teslim etmektedir. İşlerine olan tutkuları sayesinde Türkiye’de bir tasarım zinciri haline gelen Bundesign, müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin farklı stillerde olmasını tercih etmektedir. Saat, çerçeve, aydınlatma ürünleri, ev aksesuarları, kişisel aksesuarlar, çanta ve cüzdanlardan oluşan ürün yelpazesi dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçilen tasarımlardan oluşmaktadır.

Bundesign Bayilik Şartları

Bundesign başarılarında bayilerinin payının ne kadar büyük olduğunun farkında bir şirket olarak, bayilerinin seçimi konusunda çok titiz davranmaktadır. Bayilerine şubeyi işletebilmesi için lisans hakkı veren firma; bu lisans sayesinde bayinin Bundesign adı ve markası altında ticari faaliyette bulunması hakkını tanımaktadır. Bundesign bayilik yatırım maliyeti mağaza tipine ve büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 25.000 – 50.000 TL+KDV arasındadır. Bayiler lisans aldığı süre boyunca aylık net satışları üzerinden firmaya geliştirme ücreti, reklam katkı payı ya da isim hakkı bedeli ödememektedir. 

Firma mağaza ya da stantlarının tanınmış markaların yer aldığı tüm alışveriş merkezler ya da insan trafiğinin yoğun olduğu popüler alışveriş caddelerinde konumlandırılmasını talep etmektedir. Mağazalar için ideal alan 20 – 40 m2; stantlar için ise 9 m2 olarak belirlenmiştir. Bundesign bayilik anlaşma süresi şubenin açıldığı günden itibaren stantlar için 1 yıl, mağazalar için 5 yıl olarak uygulanmaktadır. Bundesign bayilik almak isteyen firmalar; web sitesinden ya da telefon ile ulaşarak detaylı bilgi alabilmektedir.

Bundesign Bayilik Avantajları

Bundesign sürekli olarak yenilediği ürün yelpazesi sayesinde tasarım sektörünün öncü markaları arasında yer almaktadır. Sektörde kalitesini kanıtlamış, yerini sağlamlaştırmış ve belli bir müşteri kitlesine hitap etmekte olan bir marka ile işbirliği yapmak, girişimcilerine kısa sürede kar etme olanağı sunmaktadır. Sıfırdan bir marka oluşturup bunun getireceği olası risklerden uzak olan bayiler, bu güvence ile çalışmalarını müşteri kitlelerini genişletip satışlarını artırmakta yoğunlaştırabilmektedir. Bayilerin ilk mağaza açılışında konsept oluşumu nedeni ile ürünleri merkez tarafından belirlenmektedir. Sonrasında ise bayiler stoktaki tüm ürünleri alabilmektedir. Bu sayede mevcut ve potansiyel müşterilerini iyi analiz ederek, tamamen onlara hitap edecek ürünlere mağazalarında yer verebilmektedirler.

Bundesign Bayilik Destekleri

Bundesign bayilik alan firmalar; sözleşmeleri devam ettiği sürece loyalty ve reklam fonu katılım payı olarak herhangi bir ücret ödememektedir. Firmaya ödenen yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon projesi, dekorasyon ve ürün bedelleri dahil edilmektedir. Firma mağaza açılmadan önce girişimcisine ürün ve satış eğitimleri vermektedir. Ayrıca, merkez destek birimleri de tüm süreçlerde işinizi daha iyi bir noktaya taşımanız için destek olmaya devam etmektedir. Bundesign düşük açılış maliyeti ve pazardaki sürekli büyüyen payı sayesinde girişimcilerine kısa sürede nakit dönüşü sağlamaktadır. Kaliteli ve farklı tasarım ürünleri müşterilerine uygun fiyatlarla sunması nedeniyle sürekli genişleyen bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Siz de en seçkin tasarım ürünleri sunan Bundesign bayileriarasında yer almak için firmanın web sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bundesign Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR