20 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri

Son Güncellenme: Sat Mar 2024 03:45

20 bin ₺ sermaye sahibi ve iş fikri arayan girişimciler için bayilik veren firmalar arasından derlenmiş 20 bin ₺ bütçeli teklifler.

20 Bin TL Sermaye İle İş Kurmak İçin Bayilik Teklifleri
Metehan Avcı user

Kendi işinizi kuracaksınız ve sadece 20.000 TL sermayeniz var diye üzülüyor musunuz? Hiç gerek yok! Öncelikle şunu unutmayın seçeceğiniz sektöre göre 20.000 TL gayet yeterli bir sermaye olabilir. Bu noktada elinizdeki sermayeyi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz, karlılığı yüksek bir iş sahibi olmanızı sağlayacak sektörü seçmeniz ve işletmeniz için en doğru yer seçimini yapmanız önem kazanıyor.

Bu konuda fikir vermek adına bu yazımızda “20.000 TL sermaye ile hangi sektörlerde iş kurulabilir”, “20.000 TL sermaye ile bayilik veren firmalar hangileridir” gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışıyoruz.

BELLA GLORIA TAKI Bayilik Şartları

Bella Gloria Takı bayilik almak isteyen girişimcilerin başlangıç yatırımı olarak 3.000 – 4.000USD civarında bir bütçeye sahip olması gerekiyor. Marka bayilik almak isteyen girişimcilerine Bella Gloria Corner (Yetkili Satıcı), Bella Gloria Avm Stand (Franchise) ve Bella Gloria Mağazacılık Sistemi (Franchise) olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Yatırım koşulları girişimcinin yaptığı tercihe göre değişiklik gösterebildiğinden gerekli yatırım sermayesi ile ilgili kesin bilgiler marka yetkililerinden temin edilebiliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Bella Gloria Takı Bayilik

DR.WEBER Bayilik Şartları

Dr.Weber bayilik almak isteyen girişimcilerin ilk mal alımı için 10.000 TL nakit sermayeye en az bir ticari araca ve bir depolama alanına sahip olması gerekiyor. Oto bakım ve temizlik ürünleri üreticisi olan Dr.Weber bayilik alan girişimcilerine bölge koruması da sağlıyor. Ayrıca bayilere demo ve numune desteği sağlanıyor. Bayilik alan girişimcilerinin satış başarılarını destekleyen Dr.Weber bayilere özel destek promosyonları da vererek bayilerin satış hacminin artırılmasına katkıda bulunuyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Dr. Weber Bayilik

DERMOKOZ KOZMETİK Bayilik Şartları

Dermokoz Kozmetik Türkiye’nin ilk yerli kozmetik markası olarak biliniyor. Ürünlerinde Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan çay ağacı yağını kullanan Dermokoz Kozmetik ürünlerine tamamen doğal ürünler ulaştırmayı hedefliyor. Ürünlerinde yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlar ile harmanlama konusunda iddialı olan Dermokoz Kozmetik bayilik şartları ile ilgili olarak bayilik almak isteyen girişimciler ile yüz yüze görüşmeyi tercih ediyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:DERMOKOZ KOZMETİK

HAMSİ FINGER Bayilik Şartları

Hamsi Finger bayilik almak için gereken yatırım bedeli 20.000 TL’ den başlıyor. Hamsi Finger bayilik alan girişimcilerinden cirodan ya da kardan pay talep etmiyor, bayilerin tüm karı kendilerine kalıyor. Bayilik alan girişimcilerin Hamsi Finger’dan aldığı ürünlerin bedelleri sipariş esnasında peşin olarak tahsil ediliyor. Siparişler 2 – 4 iş günü içerisinde soğuk zincir bozulmadan bayilere teslim ediliyor. Hamsi Finger bayilik almak için yapılan yatırım yaklaşık olarak 8 – 12 ay içerisinde geri kazanılabiliyor. Marka tarafından bayilere açılışta ücretsiz ürün desteği ve bölge koruması sağlanmaktadır. Marka bayilerinin alışveriş merkezlerinde ve şehrin hareketli noktalarında konumlandırılmasını tercih ediyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Hamsi Finger Bayilik

BEBETO Bayilik Şartları

Bebeto Eğlence Adası’nda çocuklara yönelik olarak hazırlanmış yüz adet şeker ve sakız yer alıyor. Ancak standların müşterilerini yalnızca çocuklar oluşturmuyor. Bebeto bayilik almak için gereken yatırım sermayesinin 15.000 TL’ den başladığı biliniyor. Marka 2019 yılında 20 adet yeni bayilik vermeyi hedefliyor. Ortalama olarak %140 kar marjı bulunan Bebeto, bayilik alan girişimcilerinden kardan pay almıyor. Standları genellikle alışveriş merkezlerinin ya da mağazaların içerisine yerleştirilen Bebeto tüm Türkiye geneli için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye alıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Dandini Bebe-bayilik

LORİS PARFÜM Bayilik Şartları

Loris Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler başlangıç olarak 10 metrekarelik bir dükkana ve minimum 10.000 TL sermayeye ihtiyaç duyuyorlar. Marka işletmelerinin işlek caddelerde ya da alışveriş faaliyetlerinin yoğun olduğu yerlerde bulunmasını talep ediyor. Loris Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebiliyorlar. Loris Parfüm bayilik vereceği girişimcilerin ticari sicilini ve kredi notunu da dikkate alıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Loris Parfüm Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler