Dr. Weber

Dr. Weber Bayilik Açıklaması

Dr. Weber Bayilik

Dr. Weber Bayilik Hakkında : Dr.WEBER ürünleri ile oto bakım ürünlerinin Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamış ürünler sunar. Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren kuruluşların talep ettiği tüm ürünleri kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini yakalayan ürünleri tanıtım ve satış kolaylığı sağlar.

Dr. Weber Bayilik ve Bayilik Şartları  Dr.WEBER kimya bilimini üstün Alman teknolojisi ile birleştirerek otomobillerin genel temizlik ile bakım ve korunmasında ihtiyaç duyulan güvenilir ,yüksek kaliteli ürünler geliştiren üretici bir firmadır. Ürünlerinde ,kullanıcıların, otomobillerin ve çevrenin korunmasını birinci öncelik sayar.Marka değerine inanan kullanıcılarımızla bilinçli tüketici profili oluşturmak misyonunu benimsemiştir. Ürün profilini oto bakım ve temizlik ürünleri oluşturmaktadır. Kullanıcılar ve müşteriler tarafından aranılan ve tercih edilen yüksek kaliteli ürünler sunar. 

Dr. Weber Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: Dr.WEBER OTO BAKIM ÜRÜNLERİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: OTO BAKIM ÜRÜNLERİ

KURULUŞ YILI: 2011 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 15

Dr. Weber Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: !!!!! GİRİŞİMCİLİK RUHUNUZU DESTEKLİYORUZ !!!!!

1-en az 50 adet satış noktası olan bölge belirlemişseniz ( oto yıkama istasyonları, petrol istasyonları, tır garajları vb..)

2- ürün tanıtımı ve satışı için gerekli bir aracınız varsa.

3- minimum stok alacak en az 5000 tl sermayeniz varsa.

Dr.WEBER SİZE SATIŞ BAYİLİĞİ VERİYOR

Dr.WEBER ürünleri ile oto bakım ürünlerinin Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamış ürünler sunar. Oto yıkama ve kuaför hizmeti veren kuruluşların talep ettiği tüm ürünleri kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini yakalayan ürünleri tanıtım ve satış kolaylığı sağlar.

1-telefonla ön görüşme yapın

2-mail yoluyla isteğinizi yazılı olarak bildirin

3-size bayilik şartlarımızı daha detaylı anlatalım

4-bayilik sözleşmesi imzalanmasına bağlı olarak size eğitim ve tanıtım desteği verelim. Tüm diğer bayilerimizle yaptığımız sözleşmelerdeki şartlar dahilinde herhangi bir farklılık uygulamadan bir aile gibi düşünüyor ve Kazan/Kazandır mantığı ile hareket ediyoruz.

GİRİŞİMCİLİK RUHUNUZU DESTEKLİYORUZ!!

1-en az 50 adet satış noktası olan bölge belirlemişseniz ( oto yıkama istasyonları, petrol istasyonları, tır garajları vb..) 2- ürün tanıtımı ve satışı için gerekli bir aracınız varsa. 3- minimum stok alacak en az 5000 tl sermayeniz varsa. 

Dr.WEBER SİZE SATIŞ BAYİLİĞİ VERİYOR Dr.WEBER ürünleri ile oto bakım ürünlerinin Türkiye pazarında eksikliği duyulan değişmeyen yüksek kalite ve uygun fiyat hedefini yakalamış ürünler sunar.

İletişim yollarımız : info@weberchem.com mail adresine yazabilirsiniz ya da www.weberchem.com web sitemizden bayilik başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. 

Dr. Weber Bayilik Başvuru FormuBayilik Verilecek Yerler: İl bazında veya bölge bazında. 

Yatırım Maliyeti: 5000 tl 

Ortalama Kar Marjı: brüt %70-100 

Sektör:Otomotiv, Oto Bakım 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Dr. Weber Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR