Hamsi Finger

Avm’lerde Ve Seçkin Marketlerde Tüketicilerle Buluşturulan Taze Ve Katkısız Hamsi Filetolarıyla Başarılarını Arttıran Hamsi Finger; 2012 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren Bir Firmadır.

Hamsi Finger Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Hamsi Finger bayilik almak için 30 bin TL franchise bedeli dahil olmak üzere toplamda 60 bin ila 70 bin TL arasında bir sermaye gereksinimi vardır.

Hamsi Finger Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hamsi Finger Bayilik Şartları

En Az 30 M2 Alana Sahip Dükkan Bulunması
Gerekli Yatırım Bedeline Sahip Olunması
Sipariş Tutarlarının Peşin Olarak ödenmesi
Hizmet Kalitesinin Yüksek Tutulması

Hamsi Finger Bayilik Açıklaması

Hamsi Finger Bayilik

2012 yılında faaliyetlerine başlayan ve girişimcilik ödülleri alarak başarısını ortaya koyan Hamsi Finger; bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Türkiye çapında 23 şubesiyle hizmet veren marka; Türkiye geneline bayilik vermektedir. 

İki girişimcinin çabaları ile TÜSİAD yarışmasında başarı sağladıktan sonra adı hızla duyulmaya başlayan Hamsi Finger; Karadeniz’in en büyük simgelerinden biri olan hamsileri fileto şeklinde ve özel soslarla hedef kitlesiyle buluşturmaktadır. AVM’lerde ve marka değeri yüksek konumlarda açılan Hamsi Finger bayilikleri; fast food işletmesi açmak isteyen girişimcilere karlı bir başlangıç yapma imkanı sunmaktadır. 

Balık ekmeğin halkımız tarafından oldukça sevilmesi ve hamsilerin besin değerinin korunarak soslanması sonucu oluşan lezzet Hamsi Finger müşterilerinin memnuniyeti ile birlikte bayilerinin karlılığını arttırmaktadır. 

Hamsi Finger bayilikleri için uygun bir sermaye gereksiniminin olması, markanın bayilerinden ciro veya kar oranına göre ödeme talep etmemesi ve tüm karın Hamsi Finger franchise sahibine kalması Hamsi Finger bayilik başvurusu sayılarını arttırmaktadır. 

Hamsi Finger Bayilik Şartları

Hamsi Finger bayilik almak isteyen yatırımcıların 30 bin TL ‘lik franchise bedelini ödemeleri gerekir. Bu bedel dahil olmak üzere Hamsi Finger bayilik açmak için toplamda 60 bin ile 70 bin TL’lik bir sermayeye de sahip olması beklenecektir. Ödemeler yapıldıktan sonra ve en az 30 m2 alana sahip dükkan bulunduktan sonra tadilatların tamamlanması gerekir. 

Hamsi Finger bayilik alanlara açılıştan bir gün önce marka yetkilileri tarafından eğitim verilecek ve girişimciye çeşitli hediyeler sunulacaktır. Açılış için Hamsi Finger tarafından şu hediyeler girişimcilere sunulmaktadır: 

  • 100 Kg balık
  • 1500 adet ıslak mendil
  • 3 adet tişört
  • 5000 adet broşür
  • 2 adet önlük
  • 10 kg poşet
  • 20 gramlık 4 koli sos
  • 5 adet poster

Gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında cömert hediyeleri ve yenilikçi ürünü ile dikkat çekmeyi başaran Hamsi Finger; yatırımcılara hızlı bir yükselme imkanı sunmaktadır. Yatırım geri dönüş sürecinin 8 ila 12 ay arasında olduğunu duyuran marka fast food bayilikleri almak isteyen girişimcilerle büyümeyi hedeflemektedir. 

Hamsi Finger yetkilileri girişimcilerden müşteri odaklı hizmet anlayışının benimsenmesini, yoğun iş temposuna hazırlıklı olunmasını ve işletmenin temiz tutulmasını da beklemektedir. Şartları karşılayan girişimcilerle marka uzun süreli iş birliği yapma yanlısıdır. 

Hamsi Finger Bayilik Avantajları

Hamsi Finger bayilik ücreti ve toplam yatırım sermayesinin göreceli olarak düşük olması girişimcilerin en büyük avantajlarından biridir. Türk damak zevkine hitap eden farklı lezzetleri satma yetkisi sunan marka; kurulduğu günden bu yana büyümeyi sürdürmektedir. Marka bilinirliği artan ve buna rağmen girişimcilerin karlarından ya da cirolarından pay almayan Hamsi Finger net kazanç elde etme imkanı da sağlamaktadır. 

Hamsi Finger bayilik almanın diğer bir avantajı da şüphesiz markanın franchise sayısının henüz yeterli doygunluğa ulaşmamasıdır. Diğer bir deyişle her sokak başında bir Hamsi Finger franchise dükkanı bulunmamaktadır. Bu durum önce davranan girişimcilerin bölgelerinde tutunmalarını kolaylaştıracak ve dolayısıyla karlılıklarını arttıracaktır. 

Markanın açılış kapsamında girişimcilere sunduğu hediyeler de avantaj olarak yorumlanabilir. Sipariş öncesi satış potansiyelinin belirlenmesi ve hedef kitlenin reaksiyonlarının gözlemlenebilmesi adına hediyeler büyük bir fayda sağlayacaktır. 

Tüm bunlara ek olarak Hamsi Finger bayilerine bölge koruması, reklam, eğitim, personel desteği ve yer seçimi gibi destekleri de sunmaktadır. Siz de karlı bir yatırım yapmak istiyorsanızHamsi Finger bayilik başvurusu yapabilir, firma yetkilileri ile şartlar konusunda yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

Hamsi Finger Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR