Ücretsiz Bayilik Verilen Sektörler

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 11:36

Sınırlı sermaye sahipleri için marka bedeli almadan, ücretsiz bayilik verilen sektörlerden bir liste hazırlardık.

Ücretsiz Bayilik Verilen Sektörler
Enes Öksüz admin

Girişimcilik ruhunuzu artık dizginleyemiyorsanız ve bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan bayilik ilanları her geçen gün aklınızı daha çok karıştırıyorsa ancak yeterli sermayeye de sahip değilseniz, üzülmeyin. Ücretsiz bayilik veren firmalar sizin için büyük bir şans olabilir.

Son yıllarda bayilik iş modelinin karlılığının anlaşılması yalnızca girişimcilerin yüzünü güldürmüyor, aynı zamanda ücretsiz bayilik ilanlarında da artış yaşanıyor. “81 ile ücretsiz bayilik verilecektir” söylemlerindeki çoğalma franchise fiyatları endişesi duyan girişimlere derin bir nefes aldırırken markalara da bilinirliğini arttırma ve gelirini yükseltme imkanı tanıyor.

Bu yazımızda franchise veren firmalar ve fiyatları yerine “ücretsiz bayilik verilecektir” stratejisini belirleyen sektörler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren cafeler, ücretsiz bayilik veren çiğköfte firmaları ve ücretsiz bayilik veren gıda firmaları ile ilgili önemli bilgileri sizler için derledik.

Ücretsiz Bayilik Veren Kahve Firmaları

Ücretsiz bayilik veren cafeler yok denecek kadar azdır. Genellikle faaliyetlerine yeni başlayan ve marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalar franchise bedeli talep etmez. Ancak bayilik açılması için gereken bütçe girişimcilerden talep edilir. Cafe olacak lokasyonun kiralanması, marka istekleri doğrultusunda dekore edilmesi gibi harcama kalemleri girişimciler tarafından karşılanmalıdır. Ücretsiz bayilik veren cafeler özellikle yatırım bütçesi kısıtlı olan ancak cafe bayilikleri ile agresif bir kazanç hedefleyen yatırımcıların gözdesi olarak yorumlanabilir. Cafelerde müşterilere sunulacak ürün çeşitliliğinin fazla olması, ülkemizde cafe kültürünün yaygınlığı gibi avantajlar ücretsiz bayilik veren kahve firmaları için gösterilen ilgili arttırır. Cafelerde sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra atıştırmalıklar ve farklı lezzetler sunan girişimciler kısa sürede yatırım tutarlarını amorti etme fırsatı yakalarlar. Bu aşamada önemli olan ilk faktör lokasyon seçimidir. Cafe bayilikleri alarak kazanç sağlamak isteyen girişimcilerin seçtikleri lokasyona dikkat etmeleri, hizmet kalitelerini arttırmaları ve elbette müşteri memnuniyeti sağlamak için tüm gereklilikleri yerine getirmeleri gerekir.

Ücretsiz Bayilik Veren Çiğköfte Firmaları

Çiğköfte bayiliği veren firmalar yoğun bir rekabet içerisinde, bu gerçek yadsınamaz. Çiğköfte bayiliklerinin çok talep görmesi, ülkemizde çiğ köftenin sevilen bir lezzet olması, sektörün karlılığı gibi unsurlar bayilik veren firmaların girişimcilere daha fazla avantaj sunmasına neden oluyor. Bayilik veren çiğköfte firmalarının birçoğu rakipleri arasından sıyrılmak ve girişimciler tarafından tercih edilen olmak için bayilik ücreti talep etmiyor. Girişimciler yalnızca bayilik için gerekli lokasyonu buluyor, tadilat gerekliyse yaptırıyor ve satmak istedikleri tutarda çiğköfte siparişi vererek firmalarla işbirliğini başlatabiliyor. Çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilerin en büyük artısı sürümden kazanç sağlamaları olduğu için günümüzde sermaye sıkıntısı yaşayanlar çiğ köfte bayilikleri ile gelecek yatırımlarının temelini atabiliyor.

Ücretsiz Bayilik Veren Gıda Firmaları

Bayilik veren gıda firmaları sundukları çeşitlilik ile girişimcilerin tabiri caizse aklını başından alıyor. Bazı gıda firmaları cirodan pay alıyor, bazıları bayilik bedeli talep ediyor, bazıları royalty fee istiyor bazıları ise hiçbir şart öne sürmüyor. Bayilik veren gıda firmalarının sunduğu şartlar ve firmaların faaliyet alanlarının çeşitliliği girişimcilerin en büyük artısına dönüşüyor. Siz de gıda sektöründe bayilik almak ancak bayilik ücreti ödemek istemiyorsanız gıda firmaları bayilik ilanlarını inceleyebilir, içlerinde bayilik şartları sizin için en uygun olanlarla iletişime geçerek karlı ve her zaman etkisini sürdüren bu sektöre adım atabilirsiniz.

Bonus: Bayilik Listesi 2019 yılında da yanınızda! Bayilik veren firmalar 2019 yılında bayilik şartlarını yenileyebilir, yeni fırsatlarla karşınıza çıkabilir. Sitemizi takipte kalarak yatırımlarınızın doğruluğunu arttırabilirsiniz!

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler