“Param Yok Bayilik Almak İstiyorum” Diyenlerdenseniz Teklifler Burada

Son Güncellenme: Tue Apr 2024 04:52

Sermaye konusunda sorun yaşayanları bayilik sistemine dahil etmek için fırsatlar. "Para yok" diyenlerdenseniz size özel teklifler

“Param Yok Bayilik Almak İstiyorum” Diyenlerdenseniz Teklifler Burada
Enes Öksüz admin

Tüm sektörlerde sermayesiz bayilik veren firmalar artış gösteriyor. Hem bayilik sisteminin avantajları hem de bayilik sistemi sayesinde bilinirliğin daha kolay bir şekilde arttırılması bayilik veren firmalar için de ücretsiz bayilik verilecektir felsefesinin benimsenmeye neden oluyor. “Param yok bayilik olmak istiyorum” diyenlerdenseniz bu yazımızda aradığınız bayilik fırsatları ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz. 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir ilanları arasından seçim yapmakta zorlananlara özel ücretsiz bayilik veren firmalar ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Sermayesiz bayilik veren firmalar söz konusu olduğunda “Bayilik almak ne demek?” sorusunun yanıtını tam olarak bilemeyen girişimcilerin dahi dikkati çelinebiliyor. Farklı bir markanın ürünlerini satma hakkını sunan bayilik sistemi kendi iç dinamizminde girişimcilere yüksek karlılık sunuyor. Marka bilinirliği dolayısıyla girişimciler ticari faaliyetlerine başladıkları ilk andan itibaren hazır bir kitleye hitap edebiliyor ve işin ilk dönemlerindeki sermaye akışı ile ilgili soru işaretlerinin yaşanması gerekmiyor. Bayilik veren firmalar gıda sektörü kapsamında da bayilik veren firmalar giyim sektörü özelinde de ücretsiz bayilik verebiliyor. Ücretsiz bayilik verilecektir dendiğinde girişimcilerin 0 sermaye ile işe başlayacaklarının değil, bayilik ücretinin alınmayacağı ancak işletme özelinde masrafların karşılanması gerektiğinin unutulmaması gerekiyor.

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında her sektörden işletme bulunabiliyor. Böylece “Bayan giyim bayilik almak istiyorum” diyenler de gıda sektöründe bayilik almak isteyenler de ihtiyaçlarına çözüm üretebiliyor. Siz de bayilik avantajlarını yaşamak için harekete geçmenin tam zamanı diye düşünüyorsanız ücretsiz bayilik veren firmalar arasından tercih yapabilirsiniz.

Mochka Accesories: Özellikle kadınlara yönelik satış yapmak isteyen girişimciler Mochka Accesories bayilik alabilirler. Bayilerinden isim hakkı bedeli talep etmeyen marka girişimcilerinden işlerinin başında durmalarını, sipariş bedellerini karşılamalarını ve müşteri memnuniyeti konusunda incelikli davranmalarını bekliyor.

Bemera Lukens Mobilya: Yeni evleneceklere de evini yenilemek isteyenlere de satış yapma imkanı sunan Bemera Lukens Mobilya; marka bilinirliğini ve satış ağını genişletmek için ücretsiz bayilik veren firmalar arasında konumlanıyor. Mobilya sektörünün karlılığını girişimcilere sunan mobilya markası orta ve uzun vadede yüksek gelir elde etme fırsatını girişimcilerle paylaşıyor.

Oba Döner: Gıda sektöründe ücretsiz bayilikler veren firmalar arasında  bulunan Oba Döner, girişimcilerden bayilik bedeli talep etmiyor. Leziz menülerini girişimcilere sunuyor ve kalabalık lokasyonlarda tüketicilere kaliteli bir deneyim yaşatılmasını sağlıyor.

20.000 TL’ye Bayilik Veren Firmalar

Sermayesiz bayilik veren firmalara ek olarak düşük bütçeyle bayilik veren firmaların sunduğu avantajların da göz ardı edilmemesi gerekiyor. 20 bin TL’ye bayilik veren firmalar ticari adımlarını bir nebze olsun sağlamlaştırmak isteyen girişimcilerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. 20 bin TL’lik sermaye birçok farklı sektörde bayilik alınmasını mümkün kılıyor.

Elegance Vip Parfüm: Kadın ve erkek parfümleri satışı ile kozmetik sektöründe bayilik almayı düşünenlere karlı bir işbirliği sunan Elegance Vip Parfüm bayilik bedelinin ortalama 20 bin TL dolaylarında olduğu biliniyor. İşlek caddelerde, çarşılarda ya da AVM’lerde açılan Elegance Vip Parfüm bayilikleri yatırımcıların orta ve uzun vadede yatırım tutarlarını geri kazanmalarını sağlıyor.

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle: Girişimciye tüm ekipmanların ve demirbaşların sunulduğu bayilik tekliflerinden biri de Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle firmasından geliyor. Girişimcilerden ciro katkı payı ve isim hakkı gibi ödemeler talep etmeyen firma bayiliklerin mümkün olduğunca kalabalık lokasyonlarda açılmasını tercih ediyor.

Siz de ticari hayatınıza fark yaratan bir seçimle başlamak isterseniz hem ücretsiz bayilikler verilecektir hem de az sermaye ile bayilik verilecektir ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler