Oba Döner

Gıda Sektörüne Kendine Özgü Lezzeti Ile Damga Vuran Oba Döner Yatırımcılarına Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Döner bayilikleri

Oba Döner Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Oba Döner bayilik almak için gereken yatırım bedeli 80.000 - 120.000 TL bandındadır. En net bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmelidir.

Oba Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oba Döner Bayilik Şartları

Bayilik / Franchise Şartları: İsim Hakkı Alınmamaktadır.
Reklam Katılım Ücreti : Alınmamaktadır.
Hedef Bölgeler : Yurt İçi Ve Yurt Dışı
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunmalıdır
Ticari Bir Engel Bulunmamalıdır

Oba Döner Bayilik Açıklaması

Oba Döner Bayilik Hakkında

Kendine has özel sosu ve fark yaratan lezzeti ile piyasadaki rakipleri arasında öne çıkan Oba Döner gıda sektörü hedeflerini gerçekleştirebilmek için bayilik vererek şube ağını genişletmektedir. Oba Döner gıda sektöründe bayilik veren firmalararasında isim hakkı bedeli almaması ve avantajlı yatırım maliyetleri nedeni ile yatırımcılar açısından cazibesini korumaktadır. Hijyen ve kaliteyi her zaman ön planda tutan Oba Döner tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini en düzeye taşıma prensibine uygun davranmaktadır. Eğitimli ve alanında uzman kadrosu ile hizmetlerine İstanbul’da başlayan Oba Döner yeni bayilikleri için İstanbul dışındaki illerden gelen başvuruları da değerlendirmeye almaktadır.

Oba Döner Bayilik Şartları

Oba Döner bayilik almak isteyengirişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Yurt içi ve yurt dışı için bayilik başvurularını kabul eden Oba Döner şube açılış maliyetlerinin 80.000 – 120.000 TL aralığında yer aldığı bilinmektedir. Ortalama şube kuruluş süresi 20 gün olan Oba Döner bayiliklerinin yürüyüş yolları ile yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih etmektedir. Açılacak olan işletmenin 30 – 100 metrekare arası alana sahip olması talep edilmektedir. Oba Döner bayilik alan girişimcilerinin işletmelerinin başında mutlaka kendilerinin bulunmasını beklemektedir.

Oba Döner bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markanın internet sitesi üzerinden iletebilmektedirler. Bayilik başvurusunda bulunan adaylara marka yetkilileri tarafından telefon ile bilgi verilmekte ve ön görüşmeye davet edilmektedirler. Markanın koşulları konusunda taraflar arasında karşılıklı anlaşmaya varıldığı takdirde yer seçimi ve kira sözleşmesinin yapılması aşamalarına geçilmekte, franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. Mağaza kurulumu ile birlikte işletme hizmet vermeye başlamaktadır. 

Oba Döner Bayilik Avantajları

Oba Döner bayilik alan girişimciler markanın her damak tadına hitap eden kaliteli velezzetli ürünleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hitap etme avantajından yararlanmaktadırlar. Bu sayede girişimciler yatırım miktarlarını 12 ile 18 ay arasında geri kazanabilmekte, karlı bir işletmeye sahip olabilmektedirler. Markanın geniş yelpazedeki ürünlerini ekonomik fiyatlar ile sunması ve tüm işletmelerine hizmet standardının sağlanması konusundaki hassasiyeti Oba Döner bayilik alan girişimcilere sürekli yeni müşterilere ulaşabilme olanağı sağlamaktadır. Oba Döner menü içeriklerinin marka tarafından belli sürelerde yenilenmesi markanın kapılarının yeni müşterilere açılmasında etkili olmaktadır. Oba Döner bayilik alan girişimcilerden isim hakkı bedeli, reklam katılım ücreti ve gelirden pay alınmaması da bayilik adayları için yatırım maliyeti konusunda fırsat sunmaktadır. 

Oba Döner Bayilik Destekleri

Oba Döner bayilik alan girişimcilere marka tarafından personel, eğitim, proje, pazarlama, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam alanlarında destekler sunulmaktadır. Özellikle bayilerin karlılığının artırılması konusunda çok önemli bir etken olan lokasyon seçiminde titizlikle davranan Oba Döner bu noktada bayi adaylarına en verimli olabilecek bölgenin seçimi konusunda yol göstermektedir. Marka tarafından bayilerine sağlanan eğitim desteği müşteri memnuniyeti seviyesinin yükselmesine ve buna bağlı olarak müşteri kitlesinin ve bayilerin elde ettiği cironun da artması avantajını yaratmaktadır.

Oba Döner Çekmeköy, Oba Döner Bayrampaşa, Oba Döner Tekirdağ, Oba Döner Karabük, Oba Döner Yavuz, Oba Döner Yavuztürk işletmeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de giderek genişleyen ve sektördeki payını artıran Oba Döner menüailesine dahil olabilmek için markanın internet sitesi üzerinden başvurularınızı iletebilirsiniz.

Oba Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR