Oba Döner

Oba Döner Bayilik: Firmanın Bayilik Şartlarına Ve Iletişim Bilgilerine Sayfamızdan Ulaşabilir , Online Bayilik Başvurusu Yapabilirsiniz.

Oba Döner Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Oba Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oba Döner Bayilik Şartları

Bayilik / Franchise Şartları: İsim Hakkı Alınmamaktadır.
Reklam Katılım Ücreti : Alınmamaktadır.
Hedef Bölgeler : Yurt İçi Ve Yurt Dışı

Oba Döner Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Oba Döner, Tavuk Döner Sektöründe Kendine Has Özel Sosuyla Damaklarda Fark Yaratan Lezzetiyle Piyasadaki Yerini Almıştır. Oba Döner; Hijyen Ve Kaliteyi Ön Planda Tutarak, Hizmet Anlayışı Olarak En Üst Seviyede Müşteri Memnuniyetine Önem Vermektedir. Oba Döner; Eğitimli Ve Tecrübeli Kadrosu İle İstanbul'da Başladığı Satış Noktalarından Sonra Edirne'de Yeni Şubesiyle Artık İstanbul Dışında da Şubeleşmeye Gitmiştir.

Oba Döner Bayilik Hakkında

OBA DÖNER ilk şubesini 2012 yılında açmıştır. 2012 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark oluşturmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Dönerlerimiz Gıda Mühendisleri gözetiminde üretim tesislerimizde üretilerek günlük olarak şubelerimize gönderilmektedir.

OBA DÖNER hijyen, kalite ve sağlık standartları her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Dinamik, güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz ve sizlerin güveni en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye daima devam edeceğiz.

OBA DÖNER olarak hedefimiz başta İstanbul olarak üzere Türkiye’nin her ilçesinde ve Yurt Dışına'da taşıyarak OBA DÖNER – DÖNERİN OBASI Marka bayrağını zirveye çıkarmaktır.

OBA DÖNER bünyesinde açtığı ve franchise verdiği tüm şubelerde standartlarını göz önünde bulundururken yatırımcısına da yüksek kar oranları sunmaktadır. OBA DÖNER yatırımcılara kaliteyi daima sunmaktadır.

OBA DÖNER olarak hedefimiz her konuda işin en iyileri ile çalışarak OBA DÖNER markasını daima zirvede olmasını sağlamaktır. Ayrıca yurtdışı temasları ile markamızı dünya çapında bilindik ve güvenilir bir marka olması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Oba Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR