Elegance Vip

Elegance Vip Bayilik Açıklaması

Elegance Vip Parfüm Bayilik

Elegance Vip Parfüm Bayilik Hakkında : Elegance vip perfume Açık parfümde kaliteli ve kalıcı kokuların üretimini yapan firmamız aynı zamanda açık parfüm bayiliği olarak iş firsatları sunmaktadır. TÜM YURT GENELİNDE BAYİLİKLER VERİYORUZ. BİZZAT ÜRETİCİ FİRMA FARKIYLA ARACISIZ MERKEZ FİRMADAN DOĞRUDAN GÖRÜŞME FIRSATI ÜRETİM TESİSİNİ YERİNDE GÖRME FIRSATI İLE ÖYLE SÜSLÜ OFİSLERDE GÖRÜŞME YAPMIYORUZ BİZZAT MERKEZİMİZDE, HARAMİDERE SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN ÜRETİM MERKEZİMİZDE YADA FABRİKA SATIŞ MAGAZALARIMIZDA SİZİ DİNLEYEREK ANLAYARAK DOĞRU NOKTADA DOĞRU YATIRIMI YAPMANIZ İÇİN YARDIMCI OLUYORUZ.  

 Elegance Vip Parfüm Bayilik ve Vip Açık Parfüm Bayilik Şartları Kozmetik sektörünün kriz ortamında bile etkilenmemesi siz yatırımcılar açısından önemli bir faktördür. Bir çok sektör iç ve dış rekabet koşulları , indirim yada kampanya dönemlerinin belirsizliği nedeniyle zor şartarda çalışmaktayken ELEGANCE VİP PERFUME gerek yatırım maliyetleri gerek karlılık oranları ve yaptığınız yatırımın geri dönüşünü diğer sektörlerde yapılan yatırımlar ile de kıyaslayınca bu alandaELEGANCE VİP PERFUME’den franchising almanız doğru olacaktır. 

ELEGANCE VİP PERFUME’nin Franchising sisteminde bütün enerjinizi magazaya ayırmadan diğer işlerinizlede ilgilenebilirsiniz. Ürün peşinde koşmak, o parfüm satarmı , bu parfüm kokarmı diye düşünmek ve binlerce ürün stok takibi yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu anlamda ELEGANCE VİP PERFUME belirli bir marka değeri oluşmuş, kurumsal alt yapısı tamamlanmış, lojistik desteği tam ve eskizsiz belirli bir sistem ile 10 yılı aşkın sektör ve perakende tecrübesi ile çalışan bir firmadır. 

FİRMA İSMİ: ELEGANCE VİP PERFUME 

BAYİLİK KATEGORİSİ: AÇIK PARFÜM BAYİLİĞİ

 KURULUŞ YILI: 2003 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 20

Elegance Vip Parfüm Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Elegance vip perfume Açık parfümde kaliteli ve kalıcı kokuların üretimini yapan firmamız aynı zamanda açık parfüm bayiliği olarak iş firsatları sunmaktadır. ELEGANCE PERFUME bayilik politikasında öncelik bayilerimizin karlılığını yükseltmekdir. Bayilerimiz bizim için müşteri değil iş ortağımızdır. Ürün kalitemizle doğru orantılı olarak her geçen gün artan müşteri kitlemizle karlılığını arttırmaktadır. Türkiye çapında herhangi bir il veya ilçede franchising yöntemiyle bayilik verebiliriz. İstenen şartların denetimi, uzman danışmanlarımızın çalışmalarıyla yapılacak olup fabrikanın onayı ile bayilik süreci kesinlik kazanacaktır 

1-Bayilik için yer seçimi nasıl olmalıdır? Açacağınız bölgenin yaya trafiği olarak en işlek caddesi olması, bölgenin nüfusunun 50.000’nin altında olmaması, İşyeri, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde mağaza işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu yerlerde olmalıdır 

2-Mağaza konseptiniz var mı? Belli bir mağaza konsepti vardır. Fabrika onay verdikten sonra size görselleri ve formatları verir. Siz de istenen şartlara göre mağazanızı düzenlersiniz. Fabrika sadece konsept bildirir, mağaza için gerekli olan tüm dekorasyon masrafları bayiye aittir.

3-Bir mağazanın açılış maliyeti ne olur? Bir mağazanın açılış maliyetleri ortalama; Mağaza konsept düzenlemesi ( Tabela, Raf, Görseller v.s. Ortalama 5.000 TL-10.000 TL arası değişir Ürün Bedeli Ortalama 10000 TL-15000 TL arası değişir. 

4-Ben mağaza açtığımda benim bölgemde başka birine bayilik verir misiniz? Bölgenin kapasitesi ve büyüklüğüne göre, talepler değerlendirilir, açılması uygun görülen yerlerde öncelik size verilir. 

5-Ödemelerimi nasıl yapmam lazım? Ödemeler peşindir; fatura bedeli, sevkiyattan önce ödenir ve ürün çıkışı yapılır. 

6-Ürün alış fiyatı ve satış fiyatı nedir? 

Ürünlerimiz 50 cc parfüm standart satış fiyatı 5,00 TL dir. Sizin alış fiyatınız ise 2,50 TL dir. Kargo bedeli ve diğer masraflar bayiye aittir. 7- Bayilik verilecek bölgede başka bir elegance vip perfume şubesinin bulunmaması gerekmektedir. 8- İşyeri olarak seçilen mekanın; cadde ye cepheli 10-15 metrekare arası olması gerekmektedir. - Bu alan, AVM"de açılacak işyerleri için asgari 5-15 metrekare olmalıdır.. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Elegance Vip Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR