1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle

Gıda sektörünün yenilikçi zincirlerinden olan marka bayilik vermeye devam ediyor.

Cafe

50000 ₺

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik

1990 yılında Koln’de tek bir restoran olarak hizmete başlayan markamız İtalyan mutfağından esinlenen şık ve modern bir menü ile müşterilerine hizmet sunuyor. Hem markamıza hem de bayilik alan girişimcimize fayda sağlamaya yönelik anlayışımız doğrultusunda gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler tarafından en çok ilgi gören markalar arasında yer alıyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Şartları

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılamaları gereken yaklaşık yatırım maliyetini, işletmenin açılacağı yerin tespitinden sonra belirliyoruz. Belirlenen maliyet; şirket kuruluşu, tescili ve hukuki danışmanlık gibi çeşitli ekstra maliyetleri kapsamıyor. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerinin yeri ve cirosu gibi değişkenlere bağlı olarak aylık esnek bir royalty bedeli talep ediyoruz. Ayrıca franchise verdiğimiz her işletmenin bir kerelik olmak kaydı ile bir iş geliştirme ücretini karşılamasını bekliyoruz. Bu ücreti; Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle’ın yer seçimi, mali, hukuki, danışmanlık, inşaat, tadilatların koordinasyonu ve personel eğitimi gibi giderler için değişkenlere bağlı olarak belirliyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alacak girişimcilerimizin işletmelerinin; alışveriş için sıklıkla tercih edilen caddelerde, etrafı ofislerle çevrili nüfusu 20.000’den fazla olan kasabalardaki merkezi yerlerde, otoparklara yoğun alanlarda bulunmasını istiyoruz. Mekanın tercihen köşe konumda 50 ile 400 metrekare arasında bir alana sahip, yüksek kaliteli eski binalarda, yenilenmiş binalarda ya da modern mimarinin örnekleri olan binalarda en az 10 metre ön cepheli olmasını talep ediyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Başvurular franchising departmanımız aracılığı ile değerlendiriyor ve olumlu bulunan girişimci adaylarımıza telefon ile ulaşıyoruz. Bayi adayımızı markamız merkezine davet ediyoruz. Nokta lokasyon ve yer tespitini tamamladıktan sonra niyet ve bilgilendirme mektubumuzu gönderiyoruz. Sözleşme görüşmelerini tamamlayıp bayilik anlaşmamızı imzalıyoruz. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle olarak hukuki, mimari, mali ve teknik destekler sağlıyoruz. Personel alımı ve eğitimi süreçlerini tamamlıyoruz. İşletmemizin açılışından önce demo çalışmalarını yürütüyor, son kontrolleri gerçekleştiriyor ve işletmemizin açılışını yapıyoruz.

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Avantajları

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimiz markamızın birbirinden lezzetli geniş menüsü ile her yaştan büyük bir müşteri kitlesine hitap etmesinin avantajından yararlanabiliyorlar. Sektörün en güçlü tedarikçileri ile çalışıyoruz. Bu sayede tüm işletmelerimizde kalitenin devamlılığını sağlayabiliyoruz. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle olarak bayilik alan girişimcilerimize sistematik olarak uygulamaları durumunda başarısız olmalarının mümkün olmadığı ve başarısı uluslararası olarak kanıtlanmış bir büyüme konsepti modeli sunuyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Destekleri

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimize, işletmelerinin yer alacağı lokasyonun belirlenmesinde rehberlik ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından belirlenen kriterlerimiz ve saha gözlemlerimiz doğrultusunda hareket ediyor ve en uygun yerin belirlenmesini sağlıyoruz. Seçilen mekanın konumuna, cephesine ve büyüklüğüne göre alanında uzman teknik ekibimiz ile mimari konseptin oluşturulmasını üstleniyoruz. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz personel ve yatırımcı eğitimlerimize ile hem kişisel hem de mesleki gelişime katkı sağlıyoruz. Etkin raporlama sistemimiz, düzenli olarak yaptığımız saha ziyaretlerimiz ve gizli müşteri uygulamalarımızla 360 derece kalite takip sistemini uyguluyoruz. Reklam, tanıtım, promosyon ve kampanyalarımızla tüm bayilerimizi destekliyor ve iş hacimlerine katkı sağlamak adına marka merkezi olarak elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz. Markamızın kurumsal kimliği çerçevesinde kullanmakta olduğumuz servis materyallerini, ambalajları ve tüm basılı malzemeleri tüketim yoğunluklarını göz önünde bulundurarak işletmelerimize ulaştırıyoruz.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Şartlar & Koşullar

  • Poliçe bazında alınan komisyonun %60 lık kısmı kar marjı.

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Fotoğraflar

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle 0
Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle 1
Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle 2
Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle 3

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör