Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle

Gıda Sektörünün Yenilikçi Zincirlerinden Olan Marka Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Yer Kiralamak Sizden, Açması Bizden. A-Z Tüm Ekipman ve Demirbaş Verilmekte. İsim Hakkı Yok. Ciro Katkı Payı Yok. Reklam Ücreti Yok.

Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle Bayilik Şartları

- Vizyon Er Ve Girişimci Düşünce
- Kendine özgü Güven
- Olumlu Liderlik Ve Motivasyon Becerileri
- Takım Ruhlu Ve Odaklı Tutum
- Uygulamalı Bir Yaklaşım Ve Yeni Bilgiyi Hızla Edinme Yeteneği
- Girişimci Olarak çalışmak Ve Aynı Zamanda Daha Büyük Bir Sistemin Parçası Olmak İçin İsteklilik Ve Yetenekli.
- İyi Kurulmuş Bir Yerel Ortaklar Ağı, Yetkililer Ve Kanaat önderleri
- Yerel Düşünce Ve Kültürün Keskin Bir şekilde Anlaşılması
- Pazarınızda Başarılı Bir Marka Oluşturmak İçin İsteklilik Ve Yetenekli
- İş Geliştirmede Sağlam Bir Arka Plan Ve Catering Branşında Operasyon El Deneyim
Yer 1a / B Veya 2a / B. Özel Perakende Alışveriş Caddeleri Ve Birçok Ofisle çevrili 20.000'den Fazla Nüfusu Olan Kasabalardaki şehir Merkezi, Otoparklar Veya Otoparklar Doğrudan Yakın Alanlar.
Boyut İdeal Boyut: 50 M2 - 400 M2, Zemin Kat En Az 50 M2, Bodrumda Yan Alanlar Veya Kısmen Birinci Katlar.
Dış Tercihen Bir Köşede Veya İyi Görülebilen Yüksek Frekanslı Yerlerde, Modern Mimaride Yüksek Ve Büyük Cepheleri Veya Yüksek Kaliteli Eski Binalar Veya Yenilenmiş Binalar; En Az 10 M ön Cam.
İç Yüksek Tavanlar Ve Hafif Odalar, Showkitchens Ve ön Pişirme İle Mümkün Olduğu Havalandırma. Açık Teras.
Teknik Ekipman Klima İle Havalandırma Sistemi, Yemek Alanında Hava. En Az 180 Kw Güç Kaynağı Ve 200 A Serisi Sigorta. Doğal Gaz Avantajlı Olacaktır. yerel Onaylı Olarak Misafir Ve Personel Wc Büyüklüğü.
Komşular Özel Mağazalar, Kaliteli Butikler, Kitap Dükkanları, Orta Gelirli İşler Sunan Birçok Yönetim Ofisi Ve Akşam İşleri İçin İyi Bir Yerleşim Alanı.
Demografi Bu Noktalar 4 Km'lik Bir Yarıçap İçinde Verilmelidir: 10.000 Ofis çalışanı. Orta Gelirli 10.000 İla 20.000 Kişiler. Yaşları 20 İle 65 Arasında Olmalıdır. restoranlar çevrede Onaylanabilir Olmalıdır.
Kiralama Kriterleri Uzun Süreli Kiralama Sözleşmeleri Opsiyonlu. Güvenlik: Garantisi İle. Açılış Saatleri Veya Yiyecek Ve / Veya İçecekler İle İlgili Herhangi Bir Kısıtlama Olmaması.

Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle Bayilik Açıklaması

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik

1990 yılında Koln’de tek bir restoran olarak hizmete başlayan markamız İtalyan mutfağından esinlenen şık ve modern bir menü ile müşterilerine hizmet sunuyor. Hem markamıza hem de bayilik alan girişimcimize fayda sağlamaya yönelik anlayışımız doğrultusunda gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler tarafından en çok ilgi gören markalar arasında yer alıyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Şartları

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin karşılamaları gereken yaklaşık yatırım maliyetini, işletmenin açılacağı yerin tespitinden sonra belirliyoruz. Belirlenen maliyet; şirket kuruluşu, tescili ve hukuki danışmanlık gibi çeşitli ekstra maliyetleri kapsamıyor. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimizden işletmelerinin yeri ve cirosu gibi değişkenlere bağlı olarak aylık esnek bir royalty bedeli talep ediyoruz. Ayrıca franchise verdiğimiz her işletmenin bir kerelik olmak kaydı ile bir iş geliştirme ücretini karşılamasını bekliyoruz. Bu ücreti; Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle’ın yer seçimi, mali, hukuki, danışmanlık, inşaat, tadilatların koordinasyonu ve personel eğitimi gibi giderler için değişkenlere bağlı olarak belirliyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alacak girişimcilerimizin işletmelerinin; alışveriş için sıklıkla tercih edilen caddelerde, etrafı ofislerle çevrili nüfusu 20.000’den fazla olan kasabalardaki merkezi yerlerde, otoparklara yoğun alanlarda bulunmasını istiyoruz. Mekanın tercihen köşe konumda 50 ile 400 metrekare arasında bir alana sahip, yüksek kaliteli eski binalarda, yenilenmiş binalarda ya da modern mimarinin örnekleri olan binalarda en az 10 metre ön cepheli olmasını talep ediyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Başvurular franchising departmanımız aracılığı ile değerlendiriyor ve olumlu bulunan girişimci adaylarımıza telefon ile ulaşıyoruz. Bayi adayımızı markamız merkezine davet ediyoruz. Nokta lokasyon ve yer tespitini tamamladıktan sonra niyet ve bilgilendirme mektubumuzu gönderiyoruz. Sözleşme görüşmelerini tamamlayıp bayilik anlaşmamızı imzalıyoruz. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle olarak hukuki, mimari, mali ve teknik destekler sağlıyoruz. Personel alımı ve eğitimi süreçlerini tamamlıyoruz. İşletmemizin açılışından önce demo çalışmalarını yürütüyor, son kontrolleri gerçekleştiriyor ve işletmemizin açılışını yapıyoruz.

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Avantajları

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimiz markamızın birbirinden lezzetli geniş menüsü ile her yaştan büyük bir müşteri kitlesine hitap etmesinin avantajından yararlanabiliyorlar. Sektörün en güçlü tedarikçileri ile çalışıyoruz. Bu sayede tüm işletmelerimizde kalitenin devamlılığını sağlayabiliyoruz. Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle olarak bayilik alan girişimcilerimize sistematik olarak uygulamaları durumunda başarısız olmalarının mümkün olmadığı ve başarısı uluslararası olarak kanıtlanmış bir büyüme konsepti modeli sunuyoruz. 

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle Bayilik Destekleri

Tarihi İstanbul Kumpir&Waffle bayilik alan girişimcilerimize, işletmelerinin yer alacağı lokasyonun belirlenmesinde rehberlik ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından belirlenen kriterlerimiz ve saha gözlemlerimiz doğrultusunda hareket ediyor ve en uygun yerin belirlenmesini sağlıyoruz. Seçilen mekanın konumuna, cephesine ve büyüklüğüne göre alanında uzman teknik ekibimiz ile mimari konseptin oluşturulmasını üstleniyoruz. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz personel ve yatırımcı eğitimlerimize ile hem kişisel hem de mesleki gelişime katkı sağlıyoruz. Etkin raporlama sistemimiz, düzenli olarak yaptığımız saha ziyaretlerimiz ve gizli müşteri uygulamalarımızla 360 derece kalite takip sistemini uyguluyoruz. Reklam, tanıtım, promosyon ve kampanyalarımızla tüm bayilerimizi destekliyor ve iş hacimlerine katkı sağlamak adına marka merkezi olarak elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz. Markamızın kurumsal kimliği çerçevesinde kullanmakta olduğumuz servis materyallerini, ambalajları ve tüm basılı malzemeleri tüketim yoğunluklarını göz önünde bulundurarak işletmelerimize ulaştırıyoruz.

Tarihi İstanbul Kumpir - Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR