Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle

Tarihi İstanbul Kumpir, En Taze Malzemeler Kullanılarak Cazip Fiyatlarla Modern Ve Birbirinde Enfes Esintili Yemekler Sunan; 1990’Dan Beri Geçmişin Lezzetini Bugün Ve Gelecekle Buluşturmaya Devam..

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Yer Kiralamak Sizden, Açması Bizden. A-Z Tüm Ekipman ve Demirbaş Verilmekte. İsim Hakkı Yok. Ciro Katkı Payı Yok. Reklam Ücreti Yok.

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Şartları

- Vizyon Er Ve Girişimci Düşünce
- Kendine özgü Güven
- Olumlu Liderlik Ve Motivasyon Becerileri
- Takım Ruhlu Ve Odaklı Tutum
- Uygulamalı Bir Yaklaşım Ve Yeni Bilgiyi Hızla Edinme Yeteneği
- Girişimci Olarak çalışmak Ve Aynı Zamanda Daha Büyük Bir Sistemin Parçası Olmak İçin İsteklilik Ve Yetenekli.
- İyi Kurulmuş Bir Yerel Ortaklar Ağı, Yetkililer Ve Kanaat önderleri
- Yerel Düşünce Ve Kültürün Keskin Bir şekilde Anlaşılması
- Pazarınızda Başarılı Bir Marka Oluşturmak İçin İsteklilik Ve Yetenekli
- İş Geliştirmede Sağlam Bir Arka Plan Ve Catering Branşında Operasyon El Deneyim
Yer 1a / B Veya 2a / B. Özel Perakende Alışveriş Caddeleri Ve Birçok Ofisle çevrili 20.000'den Fazla Nüfusu Olan Kasabalardaki şehir Merkezi, Otoparklar Veya Otoparklar Doğrudan Yakın Alanlar.
Boyut İdeal Boyut: 50 M2 - 400 M2, Zemin Kat En Az 50 M2, Bodrumda Yan Alanlar Veya Kısmen Birinci Katlar.
Dış Tercihen Bir Köşede Veya İyi Görülebilen Yüksek Frekanslı Yerlerde, Modern Mimaride Yüksek Ve Büyük Cepheleri Veya Yüksek Kaliteli Eski Binalar Veya Yenilenmiş Binalar; En Az 10 M ön Cam.
İç Yüksek Tavanlar Ve Hafif Odalar, Showkitchens Ve ön Pişirme İle Mümkün Olduğu Havalandırma. Açık Teras.
Teknik Ekipman Klima İle Havalandırma Sistemi, Yemek Alanında Hava. En Az 180 Kw Güç Kaynağı Ve 200 A Serisi Sigorta. Doğal Gaz Avantajlı Olacaktır. yerel Onaylı Olarak Misafir Ve Personel Wc Büyüklüğü.
Komşular Özel Mağazalar, Kaliteli Butikler, Kitap Dükkanları, Orta Gelirli İşler Sunan Birçok Yönetim Ofisi Ve Akşam İşleri İçin İyi Bir Yerleşim Alanı.
Demografi Bu Noktalar 4 Km'lik Bir Yarıçap İçinde Verilmelidir: 10.000 Ofis çalışanı. Orta Gelirli 10.000 İla 20.000 Kişiler. Yaşları 20 İle 65 Arasında Olmalıdır. restoranlar çevrede Onaylanabilir Olmalıdır.
Kiralama Kriterleri Uzun Süreli Kiralama Sözleşmeleri Opsiyonlu. Güvenlik: Garantisi İle. Açılış Saatleri Veya Yiyecek Ve / Veya İçecekler İle İlgili Herhangi Bir Kısıtlama Olmaması.

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Açıklaması

YENİLİKÇİ AYNI ZAMANDA FARK YARATAN YENİ “Mini & Freestander” KONSEPTLERİMİZLE YATIRIMCI İÇİN EN KAZANÇLI İŞLETMEYİ UYGULAMAKTAYIZ.

İşletmenin yer alacağı lokasyonun belirlenmesinde uzman ekibimizin belirlediği kriterler ve saha gözlemleri doğrultusunda hareket ederek doğru yer seçimi konusunda rehberlik etmekteyiz.
Seçilen yerin konumu, büyüklüğü ve cephesine göre alanında uzman teknik ekibimizle mimari konseptin oluşumunu sağlamaktayız.
Birbirinden lezzetli zengin ürün menümüzle her yaştan geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.
Belirli periyodlarda gerçekleştirdiğimiz yatırımcı ve personel eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişime destek vermekteyiz.
Etkin raporlama sistemimiz, düzenli saha ziyaretlerimiz ve gizli müşterilerimizle 360 derece kalite takip sistemi gerçekleştirmekteyiz.
Sektörün en güçlü tedarikçileri ile geliştirdiğimiz işbirliği sayesinde kalitenin devamlılığını sağlamaktayız.
Reklam, tanıtım, kampanya ve promosyonlarla tüm bayilerimizi desteklemekte ve iş hacimlerinin artmasına katkı sağlamaktayız.
Markamızın kurumsal kimliği çerçevesinde kullanılan ambalaj, servis materyalleri, p.o.p gibi tüm basılı malzemeler tarafımızdan işletmeye tüketim yoğunluğuna göre ulaştırmaktayız...

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR