Bayilik Konusunda Teklifleri Değerlendiriyorsanız Ocak Ayının En Çok Aranan Bayiliklerini Sizin İçin Derledik

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 06:57

Bayilik almak istiyorsanız, son dönemin en revaçtaki bayilik ilanlarını bu yazımızda bulabilirsiniz!

Bayilik Konusunda Teklifleri Değerlendiriyorsanız Ocak Ayının En Çok Aranan Bayiliklerini Sizin İçin Derledik
Enes Öksüz admin

Bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan birçok ilan bulunuyor. Peki ya girişimcilerin en çok rağbet gösterdiği bayilikler hangileri? Gelin, Ocak ayının en çok aranan bayiliklerini birlikte inceleyelim…

MADO Bayilik İlanı

İlk konsept mağazasını 1992 yılında İstanbul’da açan MADO; pazar liderleri arasında yer alan ve yıllardır en çok talep gören firmalar arasında ön plana çıkıyor. Cafe konseptinde dondurmacılıkla tüketicilerin alışkanlıklarını değiştirmeyi başaran marka, bayilik almak isteyen girişimcilere büyük fırsatlar sunuyor. Bayilere, bilinen bir markanın gücüyle birlikte; tanıtım, pazarlama, lokasyon seçimi, bölge koruma sistemi, hizmet standardının sağlanması ve personel eğitim destekleri veriliyor. Mado Cafe, Mado Corner ve Mado Nokta konsepti olmak üzere üç ayrı bayilik modeli ile bayilik veren MADO, Türkiye geneline bayilik dağıtıyor. Bayilerine kurum imajını yansıtacak işletmeler açılması konusunda zorunluluk getiren MADO, hizmet standardını sürekli takip ediyor. Hijyenik koşullar firmanın olmazsa olmaz şartları olarak biliniyor. Dondurma, şerbetli tatlı, sütlü tatlı ve farklı yiyecek seçeneklerini hedef kitlesine sunan MADO, bayilerinin seçiminde oldukça titiz davranıyor.

Cafe işletmeciliği deneyiminiz varsa ve bilindik bir markanın etkisinden yararlanmak istiyorsanız siz de MADO bayilik ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

İddaa Bayilik İlanı

iddaa bayilik ilanı

Spor Toto Teşkilat Başkanlığının Usul ve Esaslar dahilinde belirlenen kura sistemi ile bayilik veriliyor. Sadece bayilik bedelinin yatırılmasının yeterli gelmediği İddia bayilik dağıtımında kuradan çıkmak da gerekiyor. Gerçek ve tüzel kişilere bayilik veren İddia; Türkiye geneline yayılan bayilik ağıyla en çok arananlar arasında yer alıyor. Kuradan çıkan ve 250 bin TL’lik bayilik bedeli sunan kişiler iddia bayisi olarak çalışabiliyor.

Veloce Bayilik İlanı

Veloce Bayilik İlanı

Veloce Araç Yıkama Sistemleri firması bayilik almak isteyen girişimcilere reklam, yer seçimi, bölge koruması, eğitim ve pazarlama destekleri sunuyor. Küçük şehirlerde sadece bir bayilik hakkı tanıyan firma bölge koruması kuralını sıkı bir şekilde uyguluyor. 2013 yılında “yılın ödülü” unvanını almaya hak kazanan LASERWASH teknolojisiyle hızlı araç yıkama imkanı sunan marka; İç Anadolu ve Marmara bölgelerindeki 24 şehirde bayilik alma imkanı sunuyor. Bayilerine araç yıkama sistemlerini bir bütün olarak veren Veloce, %100 otomatik sistem, personel tasarrufu, eğlenceli yıkama efekti ve çevre dostu ürünler ile bayilerine sunduğu avantajları arttırıyor.

Özellikle erkeklerin arabalarına bakım yaptırma isteğini kazanca dönüştürmek isteyenlerin dikkatini çeken Veloce bayilikleri ile siz de personel tasarrufu yapıp düzenli gelir elde edebilirsiniz.

TUDORS Gömlek Bayiliği İlanı

TUDORS Gömlek Bayiliği İlanı

1998 yılından beri perakende sektöründe faaliyet gösteren Tudors Gömlek, Türkiye’deki erkek giyim markaları arasında bilinirliği en yüksek firmalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Her bütçeye uygun gömlek fiyatları ve her zevke uygun gömlek çeşitleriyle geniş bir hedef kitleye hitap eden Tudors; Türkiye genelindeki tüm illere bayilik sunuyor. Türkiye’den sonra yurt dışında da markalaşma süreci başlatan firma marka bilinirliğini hızla arttırmayı hedefliyor. Tekstil sektörüne ilgi duyan girişimcilere de sunduğu desteklerle avantajlı çözümler sunuyor.

İşlek lokasyonlarında açacağınız ve tüm yaş gruplarındaki erkeklere çeşitli gömlek alternatifleri sunan Tudors bayilikleri ile düzenli gelir elde edebilirsiniz.

DECATHLON Bayilik İlanı

DECATHLON Bayilik İlanı

Tüm spor dallarında kaliteli ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Decathlon; 1976 yılında Fransa’da kurulmuştur. Uluslararası marka bilinirliği yüksek olan bu şirket spor ekipmanlarıyla her yaştan kişiye satış yapma olasılığını sunmaktadır. Plaj giyiminden futbol ayakkabılarına; çadırlardan kabanlara; deniz ayakkabılarından ağırlık antrenmanlarında kullanılan ekipmanlara kadar birçok ihtiyaca yanıt vermek üzere tasarlanan mağaza konsepti Decathlon markasını ayrı bir yerde konumlandırmaktadır. Türkiye genelinde bayilik veren marka müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını benimseyen bayiler aramaktadır.

Hedef kitlenize uygun fiyatlı ve çok çeşitli spor ekipmanları satışı yapmak istiyorsanız Decathlon bayilik ilanını inceleyebilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler