Tudors Gömlek

Tudors Gömlek Bayilik Açıklaması

Tudors Gömlek Bayilik

1998 Yılında perakende sektörüne girdi. İstanbul odaklı mağazalaşmasını Anadolu'ya taşıyarak kısa sürede Türkiye'de gömlek pazarında bilinen önemli bir oyuncu haline geldi.

Son 2 yıl içerisinde Dünyanın en önemli gömlek markalarından birisi olma hedefiyle Yurt dışında mağazalaşmaya başladı. Bugün halen Türkiye dahil 14 ülkede Tudors bayrağı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Tudors için hedef Tüketicinin isteklerini modern mağazacılık anlayışı içerisinde karşılayarak sürekli yenilenen, hem Türkiye içerisinde hem de Dünyada en güvenilir, en yenilikçi gömlek markası olmaktır.

Tudors Gömlek Bayilik Başvurusu 

1998 yılında kurulup Cobalt markası altında gömlek üretimine başlamış olan Ayaydın Tekstil Grubu, son 5 yıl içerisinde İstanbul odaklı mağazalaşmasını hızla Anadolu'ya taşıyarak erkek gömlek pazarında kısa zamanda önemli ve bilinen bir oyuncu haline geldi. Son yıllarda Avrupa'da açtığı mağaza ve bayileriyle başarısını yurt dışına taşıdı. Tudors Gömlek Bayilik ve Bayilik Başvurusu 2011 yılında, ulaşmış olduğu bilinirliği ve iş hacmini destekleyecek kurumsal bir yapılanma ve kimlik değişikliğine gitme kararı alan şirket faaliyetlerini Tudors adı altında sürdürmeye başladı.

Yeni yapılanmayla, şirketin birikim ve tecrübesini daha profesyonel ve modern bir mağazcılık anlayışına dönüştürmek hedeflendi. Şirket yeni yapılanma ile yerli markalar içinde bir fark yaratıp çıtayı yükseltmeyi, yabancı markalarla rekabet edebilmeyi ve birikim ve tecrübesini daha profesyonel ve modern bir mağazacılık anlayışına dönüştürmeyi amaçladı. Geniş müşteri kitlesi ve cazibe merkezi niteliğindeki yeni mağaza konseptiyle Tudors bugün AVM'ler ve tabela değeri yüksek caddelerde hizmet veren bir markadır.

Tudors Gömlek'ten açıklama:

Turkiye icerisinde malesef bayilik veremiyoruz fakat yurt disinda isbirligi yapmak bu yilki oncelikli hedeflerimizdendir ...

Uluslararası Franchise Ön Yeterlik Anketi

Markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mümkün olan en iyi hizmeti ve desteği sağlamak için, sürecin başlatılmasına yardımcı olacak bazı bilgileri toplamak istiyoruz. Lütfen bu formu, gereken tüm bilgileri doldurarak doldurun. Sağladığınız tüm bilgiler güvenle tutulacaktır. Lütfen sadece sizinle alakalı parçaları doldurun, diğerleri için boş bırakın veya n / a ile doldurmayın. Bayilik, bölgedeki tüm mağaza mekanlarının sahibi ve işletmesinden sorumlu olacaktır. Tercih edilen bayiler, o ülkede bir perakende veya ilgili hizmet işletmeciliği deneyimi yaşayacak ve ülkenin kapsamlı bir anlayışına sahip olacaklardır. Başvurunuzu aldıktan sonra, Tudors'tan bir temsilci temasa geçecek.

Tudors Gömlek Franchise Ön Yeterlik Anketi

Tudors Gömlek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR