İş Kurmak İsteyenler İçin Az Sermayeli Bayilik Fikirleri

Son Güncellenme: Sun May 2024 06:06

Yatırım yapmak isteyen kişilerin en çok zorlandığı konuların başında karlı ve verimli bir iş fikri bulmak geliyor.

İş Kurmak İsteyenler İçin Az Sermayeli Bayilik Fikirleri
Metehan Avcı user

Üstelik az bir sermayeye sahipseniz bu durum daha da içinden çıkılamaz bir hale gelebiliyor. Biz de bu konuda fikir sıkıntısı çeken yatırımcı adaylarına yardımcı olmak adına hazırladığımız yazımızda “İş kurmak isteyenler için az sermayeli bayilik fikirleri nelerdir”, “Az sermaye ile hangi bayilikler alınabilir” gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

HARPUT DİBEK KAHVESİ

Türkiye’nin pek çok ilinde bayileri ve satış noktaları bulunan Harput Dibek Kahvesi 2019 yılında 60 yeni franchise vermeyi planlıyor. Ortalama kar oranı %75 olan marka bayilerinden kardan pay almıyor. Bayilik alan girişimcilerine pazarlama, personel ve proje eğitimi konularında destekler sağlayan Harput Dibek Kahvesi bayilik almak için gereken yatırım bedeli 9.000 TL’ den başlıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:https://bayiliklistesi.com/cafe-bayilikleri

BE STYLE

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Be Style ürünlerinde güvenli parfüm difüzyon teknolojisini kullanarak kalıcılıkta en üst noktaya ulaşmayı amaçlıyor. Ortalama kar oranı %150 ile %250 arasında değişiklik gösteren marka tüm iller için bayilik başvurularını kabul ediyor. Be Style bayilik almak için gereken yatırım bütçesi 20.000 TL civarında olup, marka bayilerinden kardan pay da talep etmiyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:kozmetik-ve-kisisel-bakim-alaninda-bayilikler

O SES ÇİĞ KÖFTE

Etsiz çiğ köfte sektörünün liderlerinden olan O ses Çiğ köfte bayilik almak isteyen girişimcilerin 15.000 TL yatırım sermayesine sahip olması gerekiyor. Türkiye’nin 68 ilinde şubesi bulunan marka tüm illere yayılmak için 2019 yılında 100 yeni bayilik daha vermeyi hedefliyor. O ses Çiğ köfte bayilik alan girişimciler %100 karlılık ile çalışan bir işletmeye sahip olabiliyorlar.

Bayilik İlanına Göz Atın:Oses Çig Köfte Bayilik

ÇAYTAZE

Düşük maliyeti, yüksek kar marjı ve işetme yapısı sayesinde Çaytaze yatırımcılarına karlı bir iş olanağı sağlıyor. Çaytaze bayilik almak isteyen girişimcilerine kiosk ve mağaza olmak üzere iki farklı alternatif sunuyor. Kiosk konsepti için en az 7,5 metrekare, mağaza konsepti için ise en az 100 metrekare alana ihtiyaç duyuluyor. Kiosk kurulumlarını yaklaşık 30 günde tamamlayan markanın güncel yatırım bedelleri ile ilgili olarak marka yetkililerinden bilgi alınabiliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Çaytaze Bayilik

PASPASMATİK

%100 yerli sermaye ile kurulan Paspasmatik Türkiye’de ve dünyada bir ilki tüketicilerine sunuyor. Markanın tek kullanımlık araç içi paspas satış otomatları madeni para ile çalışıyor. Marka bayilik alan girişimcilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay almıyor. Yurt içinde tüm noktalar için bayilik başvurusu kabul eden Paspasmatik bayilik almak isteyen girişimcinin minimum 28.000 TL sermayeye sahip olması gerekiyor. Kurulumu ortalama 7 günde tamamlayan markadan bayilik alan girişimciler kendi şehirlerinde ya da bölgelerinde tek yetkili bayi oluyorlar.

Bayilik İlanına Göz Atın:Paspasmatik Bayilik

MAHREK ARAÇ VE PERSONEL TAKİP

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmaları arasında yer almayı hedefleyen Mahrek Araç ve Personel Takip, faaliyet konusunda bulunmakta olan takip sistemleri için bayilik veriyor. Mahrek Araç ve Personel Takip bayilik alan girişimciler 1 ile 3 ay arasında yaptıkları yatırımı geri kazanabiliyorlar. Markanın ortalama kar marjı %20 olup girişimcilere eğitim ve pazarlama destekleri sağlanıyor. Mahrek Araç ve Personel Takip bayilik almak için gereken güncel yatırım sermayesi firma yetkililerinden öğrenilebiliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Mahrek Araç Bayilik

TOMBİŞ

Profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörünün sivrilen isimlerinden biri olan Tombiş Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteriyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerinden 20.000 TL giriş bedeli talep eden marka 2019 yılında on yeni bayilik vermeyi hedefliyor. Kaliteyi ve lezzeti harmanladığı ürünlerini sürekli geliştiren ve yenilerini ekleyen Tombiş bayilik alan girişimcilerine de pek çok alanda destek sağlıyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Tombiş Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler