Çaytaze

Çaytaze Bayilik Açıklaması

Çaytaze Bayilik

Çaytaze Bayilik Hakkında : Bursa’da temelleri atılan firmamız tarihi çay mirasımızı modern alanlara kazandırarak, modern ekipmanlarla halkın yoğun olduğu bölgelerde durak vazifesi görerek insanların soluklanacağı alanlar yapmaya karar vererek kurulmuştur. 

Çaytaze Bayilik ve Bayilik Şartları Bu amaçla profesyonel bakış açısına sahip ekiplerle işbirliği yaparak daha çok noktaya yayılmaktır. Çaytaze bayilik sisteminde; Günün Her Anında "Çay Taze!!" sloganıyla değerli yatırımcılarımızın müşterilerine hizmet vermesini amaçlamaktadır. Firmamızın ana ürünü siyah çay olmakla beraber ihtiyaca göre kahve çeşitleriyle de hizmet vermektedir. 

Firma ismi:Çaytaze 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Çaytaze Bayilik ve Bayilik Şartları

Çaytaze Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Kapalı ya da açık alan olmasına göre minimum 7,5 m2 Açık veya Kapalı Alan. Konumuna göre Kiralayan veya AVM ile tarafımızca Minimum 3 yıllık kontrat yapılmaktadır. Maksimum 15 günde teslimat. İsim hakkı bedeli 2.500 $ + KDV Yatırım maliyeti min 2.500 $/m2- max 2.750 $/m2(Nakliye, Kurulum, Personel Eğitimi Dahil) Aylık 200 $ + KDV Reklam Katılım Payı Bedeli. Cirodan pay alınmamaktadır.

Tüm sıcak içecek temini tarafımızca yapılmaktadır. Soğuk içecekler yatırımcı tarafından temin edilmektedir. Sunum malzemeleri firma logolu olarak tarafımızca temin edilmektedir.

 

Çaytaze Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR