En Çok İlgi Gören Cafe Bayilikleri

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 01:23

BayilikListesi ilanları arasında cafe bayilikleri her zaman büyük ilgi görmüştür. En çok ziyaret edilen cafe bayiliklerini sizin için derledik.

En Çok İlgi Gören Cafe Bayilikleri
Enes Öksüz admin

Cafe bayilikleri her zaman ilgi kören bir yatırım alternatifi. Hem yoğun nakit akışı sağlaması hem de prestijli bir işletme sahibi olma fırsatı sunması, yatırımcıların dikkatini cezbediyor. Hal böyle olunca, BayilikListesi üzerinde en çok ziyaret edilen bayilik ilanları arasından sürekli bir cafe seçeneği de bulunuyor. Cafe bayiliği veren firma ilanları arasında, bugüne kadar en çok ziyaret edilmiş üç ilanı inceledik.

Hem bayilik avantajları hem de yatırım imkanları düşünüldüğünde bu profillerin ziyaret yoğunluğuna şaşırmamak gerekir.

Ziyaret yoğunluğuna göre ilk üç cafe bayiliği ilanı;

3. Adam Gibi Bi’ Yer

Adam gibi bi' yer cafe bayiliği

Günlük Hayatta Sık sık Kullanılan Adam Gibi Bir Yer Sloganı, Kocaman Bir Markaya Dönüştü. Türkiye Genelin de Hızla Büyüyen Bir Firma Olarak, Her Yıl Değerine Değer Katan Markamız, İsmine Yakışır Yeni Konsepti ile Cafe ve Alacart Restorant, Dünya Geneli Kahve Çeşitleri ile Hizmet Vermektedir.

Adam Gibi Bi’ Yer bayilik profili için tıklayın.

2. Coffeemania Bayiliği

Cofeemania bayilik profili

Coffeemania kaliteli kahve kültürünü dünyanın ulaşılabilecek her noktasına taşımak amacıyla, bir grup kahve sevdalısı tarafından 2009 yılında kurulmuştur.30 yılı aşkın mesleki birikimin ardından bir araya gelen profesyonel ekip, 2013 yılında kendi kavurma tesisini açmıştır.

2009 yılında 4 şube ile başlayan bayilik verme süreci 2016 yılı itibariyle 60 şubeye ulaşmıştır ve hızla büyüme göstermeye devam etmektedir.

Malezya’da 3, Kıbrıs’ta 1 şubesi bulunan, aynı zamanda Azerbaycan, İran ve Suudi Arabistan ile Master Franchise anlaşması yapan Coffeemania yurtdışı yatırımlarına da oldukça önem vermektedir. Coffeemania, 1160 toplam çalışanı, ortalama 989.000 yıllık sabit müşterisi ile güvenle büyüyen ve gelişen bir marka olma özelliğini korumakta ve sürekli gelişmektedir.

Coffeemania bayilik profili için tıklayın

1. London Cafe Bayiliği

London Cafe Bayilik

London Café, kolay kurulum ile maliyeti düşürülmüş bir kahve franchise fırsatıdır. Ürün tasarımları keyif verirken, tedarik zinciri ile Türkiye’nin her noktasına ulaşabilecek alt yapıya sahibtir. Merkezi üretim sayesinde, şubenizde mutfak alanları olmadığı gibi, böyle bir yatırım ve ilgili usta personel ihtiyacı duymuyorsunuz. 

London Cafe Bayilik profili için tıklayın.

 

Tüm Cafe Bayilikleri ilanları için tıklayın!

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler