1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. London Cafe

London Cafe

Modern ve yenilikçi çizgisi ile sektörüne yön veren London Cafe bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Cafe

500000 ₺

London Cafe Bayilik

London Cafe tecrübeyi, güven ve şeffaflık ilkeleri ile birleştirerek cafe sektörünün en iddialı isimleri arasında yer almaya devam ediyor. London Cafe cafe sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere saygın ve karlı bir sektörde, en uygun maliyetler ile iş sahibi olma fırsatını veriyor. Müşterilerimize mükemmel kahveyi sunmaktan ötesini hedefliyor, alanımızın lider ismi olabilmek için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. 

London Cafe Bayilik Şartları

London Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerimizin; yüksek motivasyon sahibi, iletişim becerisi yüksek, iddialı, çalışkan, başarı odaklı, öğrenmeye açık, marka merkezimiz ile işbirliği içerisinde çalışabilecek ve yeterli sermayeye sahip kişiler olmalarını istiyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin açacakları şubelerimizin 100.000 nüfusa ve daha fazlasına sahip olan illerde ve ilçelerde olmasını tercih ediyoruz. İnsan trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, alışveriş merkezlerinde, şehrin popüler caddelerinde ve sitelerle konut projelerinin yoğunlaştığı şehrin yeni yerleşim bölgelerinde yaygınlaşmayı hedefliyoruz. Açılacak şubelerimizin en az 100 metrekare kapalı alana ve en az 50 metrekare açık alana aynı zamanda da 6 metre ön cephe genişliğine sahip olmalarını talep ediyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ödemeleri gereken franchise giriş bedeli 60.000 TL + KDV olup metrekare başına yatırım maliyetimizi ise yaklaşık 600 Euro + KDV olarak uyguluyoruz. Şubelerimizden reklam katılım payı almıyoruz. Şubelerimizin reklam çalışmaları nı markamızın kendi bünyesindeki reklam departmanımız aracılığı ile yönetiyoruz. Franchise kullanım bedeli olarak ciro üzerinden % 3 + KDV alıyoruz.

London Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini markamızın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak ya da iletişim numaralarımızdan marka yetkililerimiz ile iletişime geçerek iletebiliyorlar. Başvuru formunu ön değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Sonra yatırımcı adayımız ile markamız merkezinde bir görüşme yapıyoruz. Şubenin açılması düşünülen yer ile ilgili fizibilite süreci başlatıyoruz. Eğer yatırımcı adayımız lokasyon tespit edemediyse London Cafe olarak kendilerine yönlendirmelerde bulunuyoruz. Tüm koşullarda anlaşma sağlanınca 5 yıllık bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz. Markamızın mimari ekibi mimari projeyi hazırlıyor, mimari projenin bütçesi belirliyor. Ardından inşaat süreci, demirbaş temini ve ekipman siparişleri ile ilgili çalışmaları başlatıyoruz. Şube hazırlıkları yapılırken personel ve yönetici alımı süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Reklam çalışmalarını planlayıp uyguluyor; tüm hazırlıkları tamamlayıp şubemizin açılışını yapıyoruz.

London Cafe Bayilik Avantajları

London Cafe olarak Türkiye’nin her bölgesinde bayilik veriyor ve mümkün olduğunca rakiplerimizin işletmelerine yakın lokasyonlarda şubelerimizi konumlandırmayı tercih ediyoruz. Yurt dışındaki büyüme operasyonlarımızı ise master franchiselarımız ile sürdürüyoruz. London Cafe şubelerimizin net karı % 50 civarında olup bayilik alan girişimcilerimiz yatırımlarının geri dönüşünü 18 - 24 ay aralığında sağlayabiliyorlar.

London Cafe Bayilik Destekleri

London Cafe olarak tüm şubelerimizde aynı lezzet standardını ve en uzun maliyetleri sağlayabilmek için ürünlerimizin tamamını marka merkezimizden gönderiyor.uz Yiyecek grubundaki tüm ürünlerimizi hazır bir şekilde gönderirken içecek grubundaki ürünlerimizin de hammaddelerini gönderiyoruz. Ayrıca bu ürünlerin nasıl hazırlanması gerektiğine dair gram / oran / pompa ve diğer değerleri ayrıntılı olarak içeren reçetelerimizi şubelerimize sunuyoruz. Ve şubelerimizin açılışından önce personele bu reçetelerin uygulanması konusunda eğitim veriyoruz. 

Ayrıca franchise yolu ile açılan şubelerimize; yer seçimi, lokasyon analizi, mimari proje, bölge koruma, sistem ve ürün eğitimi, işletme ve iş geliştirme kitapçığı, gıda ve sarf malzeme temini, pazarlama ve sürekli eğitim konularında destekler sunuyoruz.

  1. Bistro Cafeler
  2. Konsept Cafeler
  3. Kahve Dükkanları

London Cafe Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

London Cafe Şartlar & Koşullar

London Cafe Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör