London Cafe

Markamız % 100 Franchising Operasyonudur. Açılmış Şubelerin Tamamı Franchise’Lara Ait Olup, Açılacak Şubelerde Franchise’Dır. Merkez, Hedefler, Üretim, Eğitim, Yenilik, Denetleme Ve Kaliteyi..

London Cafe Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

London Cafe Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

London Cafe Bayilik Şartları

İş Yeri özellikleri; Minimum 100 M2 Ve üzeri Kapalı Alan, Minimum 40 M2 Ve üzeri Açık Alan, 6m Cephe Genişliği, Rakiplerinize Mümkün Olduğunca Yakın Noktalarda Ki Dükkanları Tercih Ediyoruz. Detaylı Fizibilite, İlgili Lokasyon Tespitinden Sonra Yapılmaktadır.
Franchise Adayında Aranan özellikler; Franchise Cafe Adaylarının, İddialı,çalışkan İyi İletişim Becerilerine Sahip, Sistemine Güçlü Bir şekilde Bağlı, Sunulan İş Modelini Uygulayabilecek, Yenilikleri Takip Eden, Yatırım Gücüne Sahip, Proaktif Ve İstekli Adaylar Olması Gerekmektedir.
Franchise Giriş Bedeli; Franchise Giriş Bedeli 60,000 Tl + Kdv’dir.
Ortalama İşletme Sermayesi; 350,000 Tl Ve üstü.
Reklam Katılım Payı ; Reklam Katılım Payı Almıyoruz. Bayilerimizin Reklam çalışmaları, Kendi Bünyemizdeki Reklam Departmanı İle Yönetiyoruz.
Franchise Kullanım Bedeli; Ciro üzerinden %3 + Kdv

London Cafe Bayilik Açıklaması

London Cafe, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır.Her bayimizin, “marka için büyükelçi” olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruzBizim, London Cafe markasını riske edecek aynı zaman da bize inanan birinin sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok ! Eğer siz de  kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir, unutmayın ki ; “ doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz “

London Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR