Damacana Su Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

Son Güncellenme: Sat Apr 2024 11:51

Damacana su sektörü de böylece Türkiye’de en büyük büyüme potansiyeline sahip sektörler arasında yer alıyor.

Damacana Su Sektöründe Bayilik Veren Firmalar
Metehan Avcı user

İnsanların en temel ihtiyacı olan su ne yazık ki hava kirliliği, çevre kirliliği ve kanalizasyonlar gibi faktörlerden dolayı eski temizliğini ve doğallığını koruyamıyor.  Bu durumda da insanlar çeşme suyu yerine arıtma suları ya da firmaların kendilerine sundukları hazır suları tercih ediyorlar.

Ülkemizde damacana su sektöründe bedelsiz bayilik veren markalar da bulunmakla birlikte sektörde marka bilinirliği yüksek olan markaların bayilik bedelleri ve koşulları değişiklik gösterebiliyor.

Biz de bu yazımızda “Damacana su sektöründe bayilik veren firmalar hangileri?”, “Damacana su sektörü bayilik almak karlı mıdır?”, “Damacana su sektörü bayilik şartları nelerdir?” gibi soruların yanıtlarını size vermeye çalışıyoruz.


TAŞKESTİ Su Bayilik

Taşkesti Su bayilerinin kurulum gideri yatırımcıya ait oluyor. Ayrıca işletmenin açılabilmesi için yerel yönetimlerden ve belediyelerden alınması gereken izinlerin ve belgelerin tamamlanması da girişimcinin sorumluluğunda bulunuyor. Fiziki şube açılması gerekliliği bulunan Taşkesti Su bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin başında durmasını ve müşterilere sunulan hizmetin hiçbir şekilde aksatılmamasını talep ediyor. Taşkesti Su bayilik almak için gereken güncel yatırım bedeli ile ilgili olarak markadan bilgi alınabiliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Taşkesti Su Bayilik


NESTLE Su Bayilik

Nestle Su bayilik almak isteyen girişimcilerin başvurularını bire bir görüşme ile kabul ediyor. Nestle Su bayisi açabilmek için gereken tüm gider ve masraflar girişimci tarafından karşılanıyor. Marka bayilik alan girişimcilerinin yöneticilik vasfına sahip olmasına, işletmede su dağıtım işine uygun personel çalıştırılmasına ve girişimcinin işletmenin başında durmasına önem veriyor. Sektörün öncü isimleri arasında yer alan Nestle Su 0,33 ml’ den 19 lt’ ye kadar farklı ebatlarda gerçekleştirdiği kaynak suyu şişelemesi ile pazardaki yaygınlığını giderek artırarak girişimcilerine de karlı bir işletmeye sahip olma fırsatını sunuyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Nestle Su Bayilik


AYTAÇ Su Bayilik

Türkiye’nin hemen her noktasında bayilik veren Aytaç Su bayilik şartları seçilen bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor. Bununla birlikte markadan bayilik almak için gereken minimum yatırım bedelinin 60.000 TL olduğu biliniyor. Aytaç Su bölge koruması nedeni ile bayiliğinin bulunduğu bölgelere yeni bir bayilik vermeyi tercih etmiyor. Marka bayilik almak isteyen girişimcilerine Pet Şişe Su bayiliği ve Damacana Su Bayiliği olmak üzere iki farklı yatırım alternatifi sunuyor. Aytaç Su bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak taleplerini markaya iletebiliyorlar.

Bayilik İlanına Göz Atın:Aytaç Su Bayilik


GÜR DOĞAL KAYNAK Su Bayilik

Ankara merkezli doğal kaynak suyu firmalarından olan Gür Doğal Kaynak Suyu Türkiye genelinde damacana su bayilikleri veriyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerinin seçtiği bölge için yeterli araç sayısına, personele ve depo alanına sahip olmasını talep eden markanın 10.000 TL yatırım sermayesi istediğine dair bilgiler bulunmakla birlikte kesin bilgi marka yetkililerinden alınabiliyor. Markanın eğitimlerine katılabilmek için gizlilik sözleşmesinin ve bayilik sözleşmesinin imzalanmış olması gerekiyor.


ERİKLİ Su Bayilik

Ülkemizde en çok tercih edilen damacana su markalarının başında Erikli Su geliyor. Alanında tüm kalite standartlarına uyan marka üstün hizmet kalitesi ile de damacana su sektöründeki payını artırmaya ve yatırımcılarına iş olanakları sağlamaya devam ediyor. Erikli Su bayilik almak isteyen girişimcilerin en az 15 – 20 adet prostak edinmesi gerekiyor. Erikli Su bayilerinden satış için araca ve elemana sahip olmalarını ve evlere servis yapılmasını talep ediyor. Erikli Su bayilerinde çalışan personelin sosyal haklarının sağlanmasına çok önem veren marka, bayilik alan girişimcilerinin Erikli üzerine bir telefon hattı açtırmasını istiyor. Yaklaşık 100.000 TL civarı bütçe ile Erikli Su bayiliği alınabilmekte olup, marka tarafından bayilik alan iş yerleri düzenli olarak denetime tabi tutularak marka standartlarına uyulup uyulmadığı kontrol ediliyor.

Bayilik İlanına Göz Atın:Erikli Bayilik

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler